Čo robí ženu ženou ?

Ženy si azda ešte viac ako muži potrpia na svoju postavu. Snažia sa byť atraktívne a veľmi rady sú obdivované. Nie je sa čomu čudovať. Keď sa pozrieme na vývoj spoločnosti ako takej, ženy mali za úlohu udržiavať domácnosť v poriadku, starať sa o rodinu a samozrejme venovať veľkú pozornosť aj svojmu manželovi, pre ktorého sa snažili byť vždy jedinečné. Tieto potreby sa skoro vôbec evolučne nezmenili. Žena stále bojuje o priazeň muža. Pozrieme sa však na súčasné trendy a ideály, ktoré sú zaužívané v oblasti nazývanej „ženská krása“.

 zena_zenou

To, čo každý považuje za ideál krásy je samozrejme veľmi rôzne. Všeobecne však existujú nejaké črty, ktoré sú atraktívne pre väčšinu populácie. Azda skoro každá žena v určitom období svojho života pocítila potrebu pracovať na vlastnej kráse. Niektoré si vystačia aj s klasickými pomôckami, ktoré sú takmer všade dostupné. Niektoré však siahajú po razantnejších opatreniach, napríklad po plastických operáciach. Problémom číslo jeden je podľa žien veľkosť ich pŕs. Muži, teda väčšina, má rada väčšie prsia, ktoré sú pevné.

 

V Českej republike sa skupina vedcov pokúsila vynájsť prírodný prípravok, ktorý by dokázal regulovať vzhľad a veľkosť prsníkov. Ich cieľom bolo okrem zlepšenia vzhľadu pŕs aj zharmonizovať ženský hormonálny systém a zlepšiť sexuálne zdravie žien celkovo. A tak objavili prípravok Decofemm Beauty Breast, ktorý dokáže zväčšiť a spevniť poprsie bez plastickej operácie a zlepšiť sexuálne funkcie žien. Prípravok získal aj Certifikát bezpečnosti Štátneho zdravotného úradu a ten garantuje 100% zdravotnú nezávadnosť výživového doplnku. Prípravok okrem skvalitnenia poprsia dokáže zlepšiť kvalitu kože, nechtov, vlasov, regulovať hormonálnu sústavu tak, aby zabezpečila žene optimálne zdravie, optimalizuje činnosť kardiovaskulárneho systému, pôsobí ako antioxidant, reguluje telesnú hmotnosť, pomáha zvládať nepríjemné vplyvy menopauzy a mnoho iných vynikajúcich zdravotných benefitov.

 

Zaujímavým výrobkom na spevnenie poprsia je tiež gél BraUP, ktorý dokáže vyvinúť tzv. push-up efekt. Prsia vyzerajú väčšie a plnšie už po niekoľkých použitiach prípravku. Dokáže stimulovať tvorbu kolagénu a tak zabezpečiť spevnenie ovisnutých pŕs. Prípravok zároveň hydratuje a vyživuje pokožku a tak jej napomáha zostať pružnou a mladou. Tvar poprsia ovplyvňuje veľa faktorov najmä tehotenstvo, kojenie, menopauza, vek, náhly úbytok váhy, veľkosť podprsenky a pod. Všetky tieto vyvolávajúce faktory spôsobujúce zmeny tvaru poprsia vieme potlačiť používaním prípravku BraUP.

 

Problémom tiež môže byť prílišná frigidita žien a znížené libido. Na tento problém je možné použiť Maca Fresh alebo môžete siahnuť po rôznych afrodiziakálnych sviečkach Magnetifico, ktoré dokážu navodiť tú správnu romantickú atmosféru a zároveň podvedomo pôsobia na našu psychiku a dokážu robiť zázraky. Za zváženie tiež stojí nákup tekutého afrodiziaka SexUP, ktoré je rýchlo vstrebateľné a má veľmi rýchly nástup účinku. Za zmienku tiež stojí jeho prírodné zloženie.

BANNER_ZENY_sekce

 

Ďalšou veľmi obľúbenou pomôckou na zvýšenie atraktivity ženy je použitie feromónového parfumu Magnetifico. Jeho použitie je bezproblémové, pretože vonia ako bežný parfum, avšak pôsobenie feromónov je evidentné už po krátkej dobe. Žena sa stáva pre okolie atraktívnejšia, zvyšuje sa jej sebavedomie, oveľa ľahšie naväzuje kontakty s inými ľuďmi a jej spoločenské postavenie razom stúpa. Feromónové parfumy sa používajú už dlhšiu dobu a ich výsledky sú preto veľmi dobre vyskúmané. Parfum má príjemnú jemnú vôňu, nealergizuje pokožku a zároveň nenápadne vykonáva svoju tajnú úlohu. Každá žena, ktorá túži po novom partnerovi, zvýší sebavedomia, prípadne postavenia v spoločnosti by mala pouvažovať nad kúpou tohto prípravku.

afrodiziaka-a-gely2_1

intimna-hygiena