Erekcia:Byliny na erekciu

Najdôležitejšie prírodné látky a bylinky na podporu sexuálneho zdravia 

Dalo by sa povedať, že z každej strany na nás doslova vyskakujú rôzne tabletky, ktoré sa nám snaží farmaceutický priemysel nanútiť. Tieto chemicky vyrábané lieky majú často viac zhoršujúci účinok, ako ten liečebný. Ale našim cieľom nie je predať vám prípravky, ktoré sú vyrobené chemicky. Prípravky, ktoré u nás nájdete sú 100% prírodné - doslova rešpektujú prírodné zákonitosti a preto sú také účinné. Vo všeobecnosti platí, že problémy v sexuálnom zdraví majú mnoho príčin. Pokúsime sa vám načrtnúť, čoho sa vyvarovať a zároveň vás prevedieme tými najčastejšími prírodnými látkami a bylinkami, ktoré sa používajú v liečbe a v prevencii sexuálnych ochorení 

Každý z nás má záujem o svoje zdravie a vyvíja rôzne aktivity, aby si ho udržal. Vplyvom psychického napätia, nevhodnej životosprávy a pocitu nedostatku času dochádza k zmenám aj v činnosti organizmu. Naše telo je veľmi schopný stroj, ktorý sa dokáže adaptovať (prispôsobiť) takmer na každé podmienky. Je však potrebné sa o neho starať tak, aby mal pre svoju činnosť optimálne podmienky. Dá sa úplne vyhýbať všetkým rizikovým faktorom ako napríklad stresu, nezdravej strave, nedostatku pohybu? Je nám všetkým jasné, že to nie je možné. Problémy v našom živote sa postupne premietajú aj na naše telo a dochádza ku vzniku chorôb. 

Zlá životospráva 

Nezdravá strava je v súčasnoti veľmi spomínaná v spojení so skoro každým ochorením. Naše telo pre svoju činnosť potrebuje určité množstvo výživových látok, ktoré sú potrebné na udržanie správneho vnútorného prostredia organizmu. Nedostatok základných výživových látok sa premieta do rôznych ochorení. Môže dochádzať k zníženiu aktivity organizmu, zníženiu jeho funkcií a následnému rozšíreniu na ďalšie orgánové systémy. Zlá životospráva sa spomína aj pri problémoch s erekciou (aj všeobecne pri sexuálnych poruchách). Existuje veľké množstvo prírodných prípravkov, ktoré dokážu priaznivo doplniť potrebné výživové látky, zlepšiť funcie organizmu, zvýšiť množstvá hormónov a tak priaznivo vplývajú na reprodukčné orgány. 

Jednoznačne je tiež potrebné zdôrazniť fakt, že kvalitná strava, ktorá obsahuje všetky živiny je jednoznačným prínosom pre správne fungujúci organizmus. Taktiež dostatok pohybu môže priniesť želané výsledky. Je zrejmé, že sedavé zamestnanie, ktoré je v súčasnosti veľmi populárne, nie je optimálne pre naše telo a je ho potrebné účinne kompenzovať dostatkom pohybu na čerstvom vzduchu. 

Psychické vyčerpanie

Niet pochýb o tom, že psychické problémy a stres sa bezodkladne prejavia na sexuálnom libide (chuti na sex), ako aj na sexuálnej výkonnosti a kvalite sexu. V súčasnosti nie je reálne možná existancia v prostredí bez stresu. Na človeka pôsobí veľké množstvo stresových faktorov, či už v pracovnom, rodinnom alebo súkromnom živote. Stres sa stal teda prirodzenou súčasťou našej existencie. Prirodzené však nie sú jeho dôsledky na náš organizmus. Prečo ich teda tolerovať, keď sa dajú elegantným spôsobom odstrániť užívaním prírodných doplnkov stravy? 

Ako môže prírodný prípravok zlepšiť moje zdravie? 

Výhodou prírodných koncentrátov je ich prirodzená povaha. Ich zloženie je presne štrukturované tak, aby obsahovalo všetky potrebné látky. Príroda predsa najlepšie vie, čo je pre nás potrebné. Dá sa povedať, že prírodné výživové doplnky dopĺňajú nevyhnutné látky do organizmu a tak pomáhajú udržiavaať optimálne vnútorné prostredie organizmu. Prírodné látky tiež vedia vplývať na činnosť kardiovaskulárneho, nervového, hormonálneho, oporného a endokrinného systému. 

Prečo je dôležité sa venovať problematike výživových doplnkov už vieme. Výživové doplnky zastupujú zložky potravy, ktoré bežným jedlom telu neposkytujeme. Sú výživové doplnky aktuálne aj v oblasti sexuálneho zdravia? Jednoznačne. Ako sme už spomínali, nedostatok niektorého z dôležitých prvkov môže viesť k nešpecifickým problémom ako je únava, ale aj k problémom s psychikou a tieto problémy už idú ruka v ruke s problémami v intímnej oblasti. A práve z toho dôvodu sa naša firma zameriava predovšetkým na prírodné prípravky, ktoré suplujú (zastupujú, dopĺňajú) elementy stravy, ktoré u väčšiny populácie chýbajú. Preto sa aj my vyhýbame zbytočnej chémii a siahame na zdravé a overené prírodné bohatstvo. 

 byliny na erekciu_1

Prehľad najdôležitejších prírodných látok a byliniek

L-arginín - aminokyselina, ktorá sa rokmi štúdií osvedčila ako látka vhodná na liečbu porúch erekcie, potencia, libida či neplodnosti. Na základe rôznych experimentov je overené, že L-arginín napomáha zlepšiť prietok krvi v oblasti pohlavných orgánov, tiež napomáha vylučovaniu rastového hormónu a zlepšuje kvalitu intímneho zdravia. 

Maca (Lepidium meyenii) je rastlina vyskytujúca sa na juhoamerickom kontinente. Bežne je známa ako prírodné afrodiziakum. V Južnej Amerike je Maca objektom tradičnej medicíny už pod dlhé storočia. Maca má priaznivý vplyv na erekciu. Extrakt z tejto rastliny sa odporúča užívať denne a (pokiaľ je to možné) dlhodobo. Maca je nápomocná aj pri uvoľňovaní stresu. Príliš veľa stresu je častou príčinou nie príliš kvalitnej erekcie. Obyčajným upokojením môžete zvýšiť kvalitu erekcie. Je bohatá na minerály vápnik a draslík, pričom má nízky obsah sodíka. Okrem toho obsahuje stopové množstvo ďalších minerálov ako železo, jód, meď, mangán či zinok, viacero mastných kyselín a 19 rôznych aminokyselín. Maca obsahuje aj vitamíny, konkrétne vitamíny skupiny B, vitamín A, vitamín C, vitamín D a vitamín E.


Tribulis terrestris (Kotvičník zemný) sa tradične využíva najmä v čínskej medicíne. Číňania účinky tejto rastliny poznajú už niekoľko tisícročí. Do našej časti sveta sa rastlina dostala až v druhej polovici minulého storočia. Spopularizovali ju kulturisti. Využívali ju na stimuláciu tvorby testosterónu. Neskôr sa ukázalo, že ide o rastlinu ovplyvňujúcu libido a potenciu. A následné štúdie dokázali, že zvesti o pozitívnych skúsenostiach pôvodných obyvateľov sa zakladali na pravde. Kotvičník dokonca dokáže pozitívne vplývať aj na zdravie prostaty.


Gingko biloba Gingko biloba je dobre známy strom, s ktorým sa môžete stretnúť aj v našich parkoch či botanických záhradám. Domovom gingka je však Čína. Gingko biloba patrí medzi najstaršie organizmy na svete. Je to jediný druh z celej čelade gingkovitých. Gingko sa vo výživových doplnkoch používa najmä na zlepšenie pamäte a pozornosti. 

Panax ginseng (ženšen) – Ženšen je v našich podmienkach známy najmä z tradičnej čínskej medicíny a energetických nápojov. Ženšen je považovaný za účinný životabudič – preto ho nájdete aj v energy drinkoch. Ženšen ovplyvňuje aj libido, čo je z pohľadu erekcie žiadúci efekt. 

Schizandra čínska (Schizandra chinensis) pochádza z Číny, Japonska a južného Sachalinu. V tradičnej čínskej medicíne sú jej plody pre výnimočne koncentrovaný obsah zdraviu prospešných látok používané už tisícky rokov. Hlavnou účinnou látkou rastliny je látka zvaná Schizandrin a Gomisin A. Pre medicínske účely je možné použiť všetky jej časti vrátane koreňov. Najväčšie využitie majú plody, ktoré tvarom i vzhľadom pripomínajú plody červených ríbezlí. Vzhľadom k mimoriadne podporným účinkom pri liečbe niektorých chorôb súčasného, tzv moderného" a často stresujúceho životného štýlu sa schizandry čínskej v celom svete venuje značná pozornosť. 

Mnohí z vás už určite počuli o vynikajúcich ozdravných účinkoch rastliny Maca. Čo by to bol za článok o prírodných bylinkách, ak by sme nespomenuli Maca Fresh? Pýtate sa prečo? No posúďte sami zázračné zloženie a účinky tejto rastliny. Mnohé štúdie po celom svete opakovane prichádzajú k záveru, že Maca je super-rastlina určená na liečenie a prevenciu problémov so sexuálnym zdravím. 

100% prírodný produkt - Maca Fresh!

V recenzii sa pozrieme na zloženie prípravku, na jeho hlavné účinky a výhody jeho užívania. V recenzii sa taktiež pozrieme na zdravotné aspekty užívania prípravku Maca Fresh, pretože len 100% účinný prípravok je pre našich klientov ten pravý. Poďme na to. 

Čo je Maca Fresh Men?

Prípravok Maca Fresh Men je doplnok výživy, ktorý sa pýši širokým spektrom priaznivých účinkov na náš organizmus. V prvom rade ho považujeme za účinné afrodiziakum. Ako neskôr uvedieme,  účinky prípravku nie sú zamerané len na sexuálne funkcie, ale podporujú zdravie celého organizmu, či už v rovine fyzického zdravia, ako aj zdravia psychického. 

Maca Fresh Men a zdravie

Prípravok Maca Fresh Men je vyrobený v Českej republike a je riadne notifikovaný na Ministerstve zdravotníctva. Jeho užívanie nevyvoláva žiadne negatívne dopady na zdravie organizmu. 

Aké je zloženie Maca Fresh Men?

Pred užívaním akéhokoľvek prípravku je potrebné sa najskôr ubezpečiť, čo je jeho obsahom.  Prípravok Maca Fresh Men je zložený z troch dôležitých účinných látok. Účinné látky uvádzame aj s ich množstvom, ktoré sa nachádza v dennej odporúčanej dávke, to znamená v 3 kapsuliach. Výživový doplnok obsahuje 750mg Maca extraktu (Lepidium meyenii), 450 mg L-arginínu a 150 mg  extraktu Tribulus terrestris. 

Maca obsahuje 60 – 75 % sacharidov, 10 – 14 % bielkovín, približne 8,5 % vlákniny a 2,2 % tukov. Je bohatá na minerály vápnikdraslík, pričom má nízky obsah sodíka. Okrem toho obsahuje stopové množstvo ďalších minerálov ako železo, jód, meď, mangán či zinok. V koreni žeruchy peruánskej sa taktiež nachádza viacero mastných kyselín a 19 rôznych aminokyselín. Maca obsahuje aj vitamíny, konkrétne vitamíny skupiny B, vitamín A, vitamín C, vitamín Dvitamín E.

maca-fresh-man

 

Potvrdené účinky peruánskej rastliny MACA garantované výrobcom

  • Maca na zvýšenie energie. Už prví španielski bádatelia v južnej Amerike si všimli, že Maca napomáha zvyšovaniu plodnosti a má aj povzbudzujúci účinok. Od tej doby si udržovala reputáciu aj vďaka zvyšovaniu energie. Čo je ale zaujímavé, v porovnaní s čajom alebo kávou, Maca „netlačí“ na nadobličky. Toto zvyšovanie energie Macou je rovnomerné a trvalé.

 

  • Maca proti syndrómu chronickej únavy. V rôznych individuálnych testoch preukázala Maca pozitívne výsledky aj na znižovanie príznakov syndrómu chronickej únavy.

 

  • Maca na zvýšenie libida a zlepšenie sexuálnych funkcií. Medzi pôvodnou peruánskou populáciou bola Maca tradične považovaná za silné Maca pôsobí na zvýšenie libida u mužov a žien. Taktiež dokáže zlepšiť erektilné funkcie.

 

  • Maca zvyšuje šancu otehotnieť. Maca nevplýva len na zdravie ženského pohlavného aparátu, ale dokáže ovplyvniť činnosť a funkčnosť spermii.

 

  • Maca upravuje hormonálnu rovnováhu. Maca obsahuje množstvo aminokyselín, ktoré sú stavebnými jednotkami hormó Výskum potvrdil, že pravidelná konzumácia Macy môže vyvažovať hormóny u mužov a rovnako aj u žien.

 

  • Maca na liečbu depresie. Pravidelná konzumácia dokáže zlepšiť náladu.

 

  • Maca na zmiernenie úzkosti a stresu. Jedno z najzaujímavejších tradičných využití Macy je, že bola prídavkom špeciálnych čajov, ktoré sa pili počas tanečných ceremoniálov, aby pomohla nabudiť a zároveň uvoľniť účastníkov. Posledné štúdie taktiež hovoria o tom, že pozitívne vplyvy Macy na náladu vedú k zníženiu úzkosti a stresu.

 

  • Maca na zdravú myseľ a sústredenie. Vďaka povzbudzujúcim účinkom, Maca podporuje zdravú myseľ, ako aj schopnosť sústrediť

 

  • Maca pre lepšiu pamäť a ľahšie učenie. Experimentálne štúdie potvrdzujú, že Maca má blahodárne účinky na učenie a pamäť. Maca je bezpečná pre deti aj dospelých a je výbornou súčasťou študentskej stravy.

 

  • Maca na zlepšenie krvného obehu. Jedna z najzaujímavejších vlastností Macy je, že viditeľne zlepšuje krvný obeh a urýchľuje čas hojenia rán. Ľudia, ktorí sa liečia na krvný tlak, by sa mali pozorne sledovať, keď začnú konzumovať Macu, pretože tá im ho môže znížiť.

 

Maca Fresh je produkt s kladným vplyvom na bdelosť, zvýšenie energie a vitality. Je veľmi obľúbeným prípravkom aj pre mužov, ktorí sa venujú športu, pretože dokáže ich fyzické výkony vyburcovať až na maximum. Nedávne štúdie dokázali, že Maca zvyšuje výdrž vo vytrvalostných pretekoch a pomáha budovať svalstvo. Jedno je však 100% isté, Maca peruánska vám pomôže aj k lepším športovým výkonom. 

Recenzie našich klientov

„Prípravok je výborný. Cítim sa energickejší, mám chuť na sex, stres zvládam oveľa lepšie. Užívam ho len 2 mesiace, ale výsledky sa pomaly dostavujú. Neviem vám ponúknuť ešte celú recenziu, lebo Macu užívam len krátko, ale už teraz viem, že s užívaním neprestanem. Ozvem sa vám opäť s ďalšími postrehmi.“ Igor S., 59 rokov 

„S Maca Fresh Men som spokojný. Zaznamenal som nasledovné výsledky: mám hustejšie vlasy, nevypadávajú, cítim sa menej unavený, lepšie zvládam stres, problémy s erekciou sú menšie, môj obvodný doktor mi povedal, že moje výsledky krvi sú oveľa lepšie ako naposledy. Užívam ju už 7 mesiacov, cena je prijateľná a budem ďalej pokračovať v jej jedení.“ Ivan V., 55 rokov 

HODNOTENIE PRÍPRAVKU NAŠIMI KLIENTMI (počet zapojených klientov 77)

Informácie na obale sa zhodovali so skutočnosťou: 98% klientov odpovedalo áno

Prípravok splnil moje očakávania: 94% klientov odpovedalo áno

Prípravok si kúpim aj nabudúce: 97% klientov odpovedalo áno                                                                           kupit-button

produkty-pre-muzov_1

produkty-pre-zeny