Erotická poviedka: Starejšia a ženích? Nuž čo, stáva sa!

Ešte pred pár dňami by som sa len bezbranne topila medzi myšlienkami, ktoré potrebujem vypustiť von. Ako som však začala písať svoj príbeh, uvedomila som si, že ma v podstate vzrušuje prežiť to znova. Áno, je divné, ak nevesta s toľkým nadšením rozpráva o tom, ako z vedľajšej miestnosti sledovala svojho ženícha, ktorý si to rozdával tajne počas svadobnej hostiny so starejšou. Mne sa ale naozaj páčilo dívať sa na to, ako niekto vzdáva poklonu môjmu manželovi, ako chváli jeho prednosti, či túži, aby si to spolu rozdali.

***

     Do Patrika som sa zamilovala na prvý pohľad. Bol to chlap ako hora, zdatný, silný a neuveriteľne šarmantný. Presne ten typ, do ktorého sa nedá nezamilovať. Lichotilo mi, keď ma oslovil, keď verejne vyhlasoval, že tvoríme pár, no a nakoniec som sa cítila ako kráľovná, keď ma požiadal o ruku. Dnes už viem, že mal sklon byť mi neverný a ten úlet na našej svadbe určite nebol jediný. Starejšia Zuzka bola od Patrika staršia asi o pätnásť rokov, no musím uznať, že vyzerala veľmi dobre. Okrem toho mala energiu, sexepíl a šmrnc. Od začiatku sa správala k ženíchovi až príliš koketne, ale pripisovala som to náplni jej práce.

bride-4939539_1920

     Môj brat vymyslel zaujímavý plán únosu nevesty. V podstate ma nikam neodviezli, zostala som tam, kde sme mali hostinu, iba ma zavreli do prázdnej miestnosti s čistiacimi prostriedkami. Malo to sťažiť hľadanie a keď by ma tam nakoniec môj muž našiel, spoločne by sme si pripili a oni by nás tam spolu zavreli, aby sme si tam užili divoký manželský sex. Uletené, to je pravda, ale mne sa ten nápad páčil. Môj muž sa začal ale akosi vyhovárať. Vraj ma pôjde hľadať na naše tajné miesto, o ktorom vie iba on a ja, a preto tam musí ísť sám. Ak tam nebudem, tak vezme partiu chlapov so sebou, aby mu pomohli. Tak sa naoko vytratil, no skončil v miestnosti vedľa tej mojej. Tam už na neho čakala Zuzka a privítala ho obnaženými prsami.

Možno by som sa nikdy nedozvedela, čo sa v miestnosti vedľa mňa odohráva, nebyť malého okna, ktoré malo obe miestnosti spájať. Tí dvaja si ho nevšimli, ja som ale cez malú štrbinku videla celé to divadlo. Podarilo sa mi odchýliť malé sklenené dvierka, a teda som mohla počuť aj ich tlmené hlasy.

„Klop, klop, na vrátka, doma ste kozliatka?“ spustilmôj manžel a začal Zuzku nedočkavo omakávať. Hladkal tie obrovské prsia až sa jej bradavky napli ako struna. Potom ich chytil medzi pery a začal cmúľať jazykom.

„Koľko máme času?“ spýtala sa ona.

„Dosť na to, aby sme si to krásne užili,“ uistil ju.

„Keď som ťa prvýkrát uvidela, mala som chuť z teba okamžite stiahnuť nohavice. Takéto niečo sa mi ešte nestalo,“ zverila sa mu.

„Tak na čo čakáš? Teraz môžeš zo mňa sťahovať čo len chceš,“ dal jej povolenie a ona ho nedočkavo rozopla. Len čo pred ňu vyvalil svoj penis, uchopila ho do dlane a spokojne zamľaskala.

„To je ale kúsok. Pri pohľade naň moja dierka okamžite zvlhla. Prosím, viac ma nenaťahuj a šupni mi ho tam,“ žobronila a hladila jeho prirodzenie.

     Vošiel jej prstami do vlasov a vášnivo ju pobozkal. Vtedy som si uvedomila, že mňa tak nikdy nepobozkal. To si necháva asi len pre milenky. Potom jej vyhrnul sukňu a oprel ju o stenu tak, aby sa mohol do nej napasovať zozadu. Keď do nej vnikol, hlasno vzdychla.

„Och, to je nádherné!“

„A to sme len na začiatku,“ prehlásil sebavedome.

     Ihneď ako do nej natlačil celý svoj „orgán“, začal divoko dorážať. Ťapotalo to tam ostošesť. Isto použil jeden z tých svojích gélov na zväčšenie penisu alebo erekciu. Bol pri sile a podporený MACOU, ktorú denne užíval, tak nečudo že bol na neudržanie. Musím uznať, že Zuzka mala naozaj pekné nohy a zadok.

      Tak trocha zvrhlým spôsobom sa mi páčilo pozorovať zozadu aj môjho muža. Bolo neuveriteľne vzrušujúce dívať sa na to, ako to niekomu robí. Človek získa úplne iný pohľad než je ten, keď to robí vám. Prichytila som sa pri tom, ako si siaham rukou medzi nohy a celkom nenápadne si masírujem klitoris. Vlhla som a z úst sa mi vydral tichý ston. Jasné, bola som naštvaná a mala som sto chutí tam vpáliť, aby som to prekazila, lenže nejaká zvláštna sila mi dávala stopku. Chcela som vidieť, ako to robí inej žene a ako sa to tej žene páči.

„Poriadne ma vydri! Mladí ženísi sú vždy najlepší. Premasíruj ma zvnútra ako sa patrí,“ burcovala ho a on dorážal stále silnejšie. Videla som, ako sa ich telá orosili potom. Vzdychy sa stupňovali a bolo zrejmé, že sa blížia k vrcholu. No a ja s nimi.

„Si úžasný,“ chválila ho.

„Páči sa mi, ako hopsajú tie tvoje kozičky,“ šepkal on a chytil ich do dlaní, aby ich popri tomu divokému tempu nakrátko premasíroval.

„Už, už, už budem!“ kričala a začala vydávať zvuk, ako keď šteká čivava.

     Následne prudko trhla panvou a prerývane dýchala. To bol signál, že je hotová. Nato sa chystal dorobiť aj môj muž. Pevne ju chytil za boky a v momente, keď sa mu podarilo vojsť ešte o niečo hlbšie do jej lona, sa urobil.

     Po tom divokom sexe, ktorý si tí dvaja dopriali, sa vrátili k hosťom, ako keby sa nič nebolo stalo. A nikto si nič nevšimol. Až keď nakoniec doviedli môjho muža ku mne, totálne ozelenel. Ten pohľad stál zato.

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony