Erotická poviedka: Príliš mladá mamička v našej posteli

Dospel som do veku, kedy som sa mohol pokladať za zodpovedného chlapa. Po rokoch sa nám s manželkou podarilo založiť rodinu a ja som chodil so synom na detského ihrisko. Tak trocha s pohŕdaním som sledoval mladé mamičky, ktoré svoje deti obliekali neprimerane počasiu a stravovali sa v rýchlom občerstvení. U nás to fungovalo ako z učebnice. Synovi sme ponúkali iba zdravé veci, vzali mu teplý sveter, ak náhodou začalo viac fúkať, a nikdy sme pred ním nenadávali. Potom som ale stretol na ihrisku Katku a celá tá moja úhľadnosťou prešpikovaná zodpovednosť stratila na váhe.

príliš mladá mamička

Priznám to na rovinu, Katka by mohla byť pokojne moja dcéra. Nikdy som nedokázal celkom dobre pochopiť, ako môže fungovať matka, ktorá je ešte sama dieťaťom. V každom prípade, Katka patrila medzi matky, ktoré si z ničoho nerobili ťažkú hlavu. To je možno tá výhoda mladej duše, aspoň nie je príliš premotivovaná. Ja som ale pri nej pochopil nielen to, že svojho syna nesmiem držať v sterilite. Ak náhodou pohladká psíka na ihrisku, určite nezomrie. Dokonca som s ňou neskôr zašiel, spolu s deťmi, do cukrárne, na extra sladký zákusok. Čo však bolo oveľa zarážajúcejšie, uvedomil som si, že táto mladá a nanajvýš nezodpovedná osôbka ma nesmierne priťahuje. Tá jej bezprostrednosť a elán zo mňa robili celkom iného človeka.

***

„Tomáš, ty máš chlapca ako zo škatuľky. Ale mal by si ho nechať, aby sa poriadne umazal. Deti to potrebujú,“ poúčala ma a ja som si začal uvedomovať, že má asi pravdu. Okrem toho som čoraz častejšie myslel na tmavé kučery vlniace sa okolo jej tváre, na dobrosrdečné čierne oči a dievčenský smiech. Nebudem chodiť okolo horúcej kaše. Áno, páčila sa mi aj ako žena. Nesmierne ma brali jej plné prsia, boky, zadok, hebký krk, ruky, dlhé nohy. Jednoducho, všetko mi na nej pripadalo dokonalé. Moja manželka je tiež krásna žena, ale Katka bola tak dievčensky šarmantná. A bolo tam ešte niečo navyše. Materstvo. Stala sa mamičkou príliš skoro, lebo naletela sladkým slovám, no som presvedčený, že ako priviedla na svet svoje dieťa, tak opeknela ešte viac, dospela. Páčilo sa mi, ako sa vedela hrať a zhovárať s deťmi. To bola úplne iná úroveň než máme vo zvyku ja s manželkou. Možno preto, že sama len nedávno prekročila prah dospelosti, a preto ešte nestihla zabudnúť na detskú iskru v sebe.

„Chcem prekvapiť manželku aj syna a prerobiť detskú izbu,“ zveril som sa jej, keď sme sa znova stretli na ihrisku.

„Skvelý nápad! Akým smerom sa chceš uberať?“

      Vôbec som nemal predstavu. Môj syn mal rád toľko vecí, že bolo ťažké zvoliť jeden tón. Katka sa ponúkla, že mi so zariaďovaním izby pomôže. Tým som chcel vlastne objasniť, ako sa dostala k nám domov.

     Spočiatku sme sa s Katkou skutočne rozprávali k veci, potom si ale vyzliekla sveter a ja som bol hotový. Dodnes neviem, či ma plánovala zviesť alebo to len tak vypálilo, ale ten hlboký výstrih hovoril jasnou rečou.

     Kým ona blabotala niečo o farebnom zladení izby, ja som premýšľal, či ju mám oprieť o stenu a vášnivo pobozkať, alebo ju rovno prehnúť cez stôl a napasovať to do nej.

„Čo na to hovoríš?“ spýtala sa, no ja som nemal páru, o čom točí. Vzal som spontánne jej tvár do dlaní a pobozkal tie sladké pery, o ktorých sa mi v noci už toľkokrát snívalo. Bozk mi opätovala, a tak sa z krátkeho trápneho okamihu stala celkom príjemná chvíľka. Cmúľali sme sa niekoľko minút, potom som si dovolil siahnuť jej do výstrihu a opáčiť, čo tam ukrýva.

„Och, Tomáš, asi by sme nemali,“ zastonala vzrušene, ale ja som ju nepočúval. Prebudil sa vo mne divoký samec a musel som ju mať.

     Keďže Katka bola veľmi drobné žieňa, vzal som ju na ruky a preniesol do manželskej postele. Viem, vrchol pokryteckosti, ale v tej bujarej eufórii proste nerozmýšľate. Položil som ju do mäkkých perín a napasoval sa medzi jej stehná.

Nádherne voniaš, poď už do mňa!“ zaprosila a ja som si uvoľnil nohavice. Môj penis bol tvrdý ako kameň. Naslinil som si palec a prešiel po jej mušličke, aby som do nej ľahšie vnikol. Ona ale bola vlhká až-až. Pomaly som do nej zasunul celé svoje náčinie a začal dorážať.

„Wau, máš ho naozaj veľký,“ pochválila ma.

„Si tak rajcovná. Najradšej by som ťa vydrel ako neposlušnú samičku.“ Sám som nechápal, kde sa to vo mne berie. Čím viac sa mi otvárala, tým viac som do nej búšil.

„Ó, áno, takéto tempo sa mi páči,“ syčala od rozkoše.

Aby si to užila ešte viac, uchopil som jej prsia a začal cmúľať bradavky. Prehýbala sa v páse a krásne vrtela panvou. O takejto milenke sníva každý muž. V tom momente mi bolo ukradnuté, že v mojej posteli sa nachádza príliš mladá mamička a že moja manželka by sa mohla každú chvíľu vrátiť. Ten adrenalín, to kúzlo okamihu, tá vôňa mladej frndičky, to všetko ma neskutočne vzrušovalo.

     Krátko pred vyvrcholením som ju o niečo silnejšie chytil pod krkom a horúco bozkával. Páčilo sa jej to a bozky mi opätovala s rovnakou vášňou.To, že dosiahla orgazmus, mi dala najavo hlasným výkrikom.

     Katka stihla opustiť našu posteľ skôr než sa vrátila manželka. Ešte párkrát sme sa nezáväzne stretli, lenže mňa od toho dobrodružstva s ňou chytila obrovská chuť na mladé maminy. Nemôžem si pomôcť, ale Katarínka nebola jediná, ktorá nakopla moje libido.

afrodiziaka-a-gely2_1

produkty-pre-muzov_1