Erotická poviedka: 38 a rozvedená

V mojej pamäti mi utkvel životný zážitok, na ktorý keď si spomeniem, hneď ma ovalí teplo. Nikto by to na mňa nepovedal. Mala som 38 rozvedená, štíhla, oblé boky, prsia mäkké trojky, zadok húževnatý, guľatučký napasovateľný do každých obtiahnutých nohavíc. Proste rečou komplimentov mojich kolegov "jak by som sa do neho zahryzol“. Ale dosť bolo chválenia, akokoľvek som bola spokojná so svojím výzorom a telom, proste cítila som sa. Navzdory tomu všetkému som bola skôr utiahnutá, introvertná, ale v kolektíve som sa cítila fajn. Vtedy som pracovala ako učiteľka. Učila som na jednej strednej škole a s ostatnými učiteľmi sme mali výborné kolegiálne s niektorými dokonca priateľské vzťahy. Rozpínavosť rozmeru našich vzťahov do akej formy sa môžu pretaviť sa ukázalo v priebehu jedného víkendu, keď sme si usporiadali, také, neviazané vonkajšie posedenie, aby sme si dobre zajedli, pokecali a zapili koniec školského roku.

erotický_ román_5

Zišli sme sa na chate jedného nášho kolegu – kde už mal pripravený gril, pod pergolou na terase lavice a stoličky, na stole kopec jedla a pitia. Priestor dotvárala nádherná veľká záhrada, s vysokými stromami, fontánkou, mäkučkým, voňavým čerstvo pokoseným trávnikom a celý priestor napĺňal  skvelý sprievodný program s príjemnou, nevtieravou hudbou.

Čas bežal ako to v dobrej parte chodí, kde si ľudia rozumejú, hrali sa rôzne spoločenské hry, tie boli v našej partii dosť obľúbené. Prehupol sa večer cez neskoré poobedie, šero dopadalo do záhrady ako ranná hmla pod les a podsvietenie  na trávniku nádherne až gýčovo osvetľovalo kamenný chodníček vlniaci sa cez celú záhradu. Dokonalý zážitok. Ani neviem kedy sme začali hrať karty, páčilo sa mi ako skvele sa prelínala hra a spolu s alkoholom to celkovo uvoľňovalo atmosféru. Bolo cítiť zvláštny koktail vo vzduchu okrem jedla, alkoholu, dymiaceho uhlia, chladného večera sa nieslo priestorom aj zvláštne feromónové iskrenie. Budem úprimná ohňostroj. Predstavte si naakumulovanú energiu buberťákov, ktorá sa zbiera počas celého školského roku, je zavretá v tlakovom hrnci...a musí von, proste musí.   Toto cez nás prelievalo, pochopte, ľudia v správnom veku hore, dole rozpätie od 30 jemne nad  50.  Samozrejme že sa našiel niekto odvážnejší, ešte viac nadržanejší ako ja a s obyčajnej sedmy nakoniec došlo na vyzliekací poker. Hra sa rozbehla a evidentne si to všetci účastníci užívali, energia sa hromadila ešte razantnejšie. Skončili, keď sme všetci boli všetci vyzlečení, teda skoro nahí, sedeli sme len v spodnom prádle.  Videli sme sa takto prvý krát, cítila som vzájomné pohľady kolegov, ale aj kolegýň ako sa navzájom scanujú. Načítavali si tie čisto erotické dáta, ktoré teraz mali naozaj, nie len vo forme predstáv utajovaného, šteklivého, nočného snenia.

Celú túto vzrušenosťou nabitú atmosféru prerušil charizmatický hlas fyzikára. Kolega razantne nadhodil, prečo si nezahráme fľašku. Spontánne sme súhlasili a tak sme hrali a smiali sa pri tom ako puberťáci. A nie len smiali, prebehlo pár bozkávačiek, dokonca aj navzájom medzi ženskými alebo chlapmi, čo som si o sebe myslela, že s tým nie som v pohode, no páčilo sa mi to. Fľaša sa točila a začali sa zadávať  takmer nesplniteľné úlohy, takže chtiac nechtiac jednoducho muselo dole aj to spodné prádlo. Kto bol ešte oblečený, ten ako naschvál dostal nejakú skutočnú pecku, ktorú nemohol vykonať, takže sme za chvíľu boli úplne nahí kompletne všetci. Všetci po sebe tak vzájomne pokukovali, buď s menším alebo väčším množstvom hanby. Niektorí kolegovia si zakrývali svoje intímne partie, aby nebolo vidieť, ako sa im už vztyčujú ich okrasy. 

No nikomu to neprekážalo, pokračovalo sa v bežnej zábave, ďalej sa grilovalo a rozprávalo sa, ale všetci sme pri tom ostávali nahí, promenádovali sme sa tam po vlhkom trávniku v záhrade a pod pergolou akoby sme tak robili odjakživa.  Musím povedať, že všetkým sa nám to asi veľmi páčilo. Bolo to hrejivé, oslobodzujúce a veľmi vzrušujúce. Lukáš, chlap okolo 50tky, hlavný organizátor dnešného večera, potom schválne vymýšľal také aktivity, pri ktorých sa muselo čo najviac pohybovať, zohýbať, behať alebo vzájomne dotýkať, takže sa bolo naozaj na čo pozerať a na čo si siahnúť.  

A potom pustil hudbu a zazneli slaďáky, tak sme sa rôzne spárovali a tancovali. Úplne nahí, telo na telo, cítila som partnerovo ochlpenie, teplý dych, ruky ako sa mu potia, ako sa snaží koncentrovať a potláčať vzrušenie. Nesmierne ma to vzrušovalo, prevzala som na chvíľu iniciatívu, pritisla sa k nemu tesnejšie, zbehla mu rukou na jednu polku vyšportovaného zadku a pošepkala mu nech sa uvoľní, že je to v pohode. To som si už všimla že všetkým chlapom bez výnimky stáli ich chvostíky, elektrizujúci zážitok pre mňa, isto aj pre ostatných zúčastnených, vidieť toľko koncentrovaného vzrušenia tesne pre  výbuchom visiacim voľne vo vzduchu. Hladenie zadku bolo bežné, tak ako siahanie na prsia a žiadnou výnimkou nebol aj vášnivý bozk. Iskrilo to medzi všetkými krížom krážom ako v elektrárni, no nik si zatiaľ nedovolil nič významnejšieho. To sa opäť oval Lukáš, ktorý inicioval novú hru, rozdal nám čísla, jedno vyžreboval a povedal, že to číslo teraz položí tu na stôl, tak ostatní si s ním môžu robiť, čo ich napadne.

Ženské osadenstvo sa najskôr hanblivo usmievalo a vrtelo hlavou, že to predsa nejde, ale u všetkých bolo vidieť ako im svietia oči nadšením. Vyžrebovali sme číslo, ktoré mala kolegyňa Erika. Žena o pár rokov staršia ako ja, dobre udržiavaná, pekná simpoška. Chvíľu sme ju ešte prehovárali, až si nakoniec skutočne ľahla a začalo to. Bez ohľadu či žena alebo muž sme ju rôzne obchytkávali, hladkali, hrali sme sa s ňou, tiež bozkávali na krk, ja som sa odvážila a začala jej lízal bradavky. Vždy som túžila nejaké ženské prsia lízať, hrať s bradavkami. Proste urobiť to. Ako som bola predklonená a sústredila sa na to, vychutnávala si inú ženu, zrazu cítim, ako mi niekto jemne vsúva zozadu dva prsty. Úplne som vykríkla, ale kolega fyzikár mi povedal, nech sa upokojím a pokračujem v tom, čo robím. Predýchala som sa a povedala si o.k. a ďalej som Erike lízala, ohrýzala opäť lízala a žmolila jej pevné perfektne tvarované prasia, zatiaľ čo ma zozadu kolega robil prstami.  Lukáš si medzi tým aby som si to nejak všimla pokľakol k stolíku, roztiahol s citom Erike nohy. Jeho hlava sa ocitla priamo medzi jej stehnami. Triasla sebou, tak jej pripomenul, že nech sa nebráni, a potom sa s veľkou chuťou a jazykom zaboril priamo medzi jej pysky a začal jej dôkladne ochutnávať mušličku. Veľmi sa mi páčil ten pohľad a navyše jeho prsty v mojej kundičke mi robili viac než dobre. Po pár minútach prestal a  začal potom všetkým ukazovať, aká som rozrobená a skvele mokrá. Trochu som sa zahanbila, ale ostatní ma povzbudzovali a hneď si poponáhľali tiež siahnuť. Toľko dotykov, toľko rôznych dotykov s rôznou intenzitou ma privádzalo do šialenstva. 

party1

Priznám sa otvorene bola som už taká vzrušená, že som jednoducho v tom ošiali schytila ​​jeden penis, čo sa mi húpal priamo pred nosom, a začala som ho neukojene fajčiť. Spoločenské konvencie boli už tak nadobro zbúrané. Ostatní si to začali riešiť po svojom, tiež vytvorili dvojice, trojice alebo väčšie skupiny. Videla som, ako sa Mirka s Ivanou po sebe vrhli ako dračice a doslova si vrazili do rozkrokov prsty. Pomyslela som si, že to sú určite lesbičky, ale od toho som neskôr upustila, pretože ani jednej vôbec nevadilo, keď ich omakávali chlapi. A samozrejme, že potom už došlo aj na prvý šukačku.

Bola to extáza, vír pudov. Tiež som sa nakoniec nechala prefiknúť postupne všetkými chlapmi. A bolo to báječné, nikomu som o tom zážitku nepovedala, ale áno bolo to fakt suprové.  Striedali sa v našich hladných studničkách dookola, skutočne sme s kolegyňami urobili niečo ako koliesko a vždy len nastavili rozkrok. Každá sme prežila niekoľko úžasných orgazmov, a to buď bolo pri pichaní, alebo pri lízaní alebo prstovaní. Jediným takým nevypovedaným no zodpovedným pravidlom bolo, že si chlapi musia dávať pozor, takže ani jeden sa nevystriekala dovnútra. Všetci to robili buď na brucho, na kozy alebo do pusy, čo dotyčná samozrejme musela poslušne spapkať. Všetci sme boli po tomto výbuchu sexu uťahaní ako maratónci a tiež sme mali slušnú opičku, takže nás Lukáš všetkých ubytoval vo svojej chate. Trochu som sa bála, že ráno bude rozpačité, ale nestalo sa tak, tak či tak začínali letné prázdniny. Ráno sa Lukáš priznal, že nám k tomu šialenstvo trochu dopomohol Sexelixírom, feromónmiMacou. Proste nám dal tie správne ingrediencie pre senzačnú sex párty. A tak ostalo toto sladké tajomstvo  len medzi dobrými priateľmi. A možno sa tak otvorili možnosti pre tajomstvo č.2, tajomstvo č.3....kto vie.... 

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony