Doplnok stravy Andrimax - 120 kapsúl

 
Akcia Tip Zväčšiť
 

Andrimax 120 kapsúl. Unikátny produkt pre mužov, ktorých zaujíma zväčšenie penisu, podpora erekcie, lepšia sexuálna výdrž, intímne zdravie muža a lepší výkon. Mnoho mužov rieši veľkosť penisu, kvalitu erekcie a sexuálny výkon. Veľkosť penisu je daná predovšetkým množstvom krvi ktorá je schopná dostať sa do toporivých teliesok. Na kvalitu erekcie a sexuálny výkon má vplyv mnoho psychických i fyzických faktorov. Andrimax obsahuje zložky, ktoré majú kladný vplyv na mnoho z týchto vecí. Český produkt s certifikátom bezpečnosti Štátneho zdravotného ústavu.hodnotenie_referencie_skusenosti

Cena od 43,33 € bez DPH
od 52 €
Kategória Zväčšenie penisu
Zvoľte variant
Kód tovaru ANX01 Varianta produktu: 1 balenie 120 kapsúl Skladom (477 ks) 52 €
43,33 € bez DPH
   
Kód tovaru ANX01Z Varianta produktu: Akcia 2+1 ZDARMA (360 kapsúl) Skladom (486 ks) 104 €
86,67 € bez DPH
   
 

sluzbysk_1

Andrimax predlžuje sex a zlepšuje MUžnosť

ANDRIMAX je doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorých zaujíma veľkosť svojho penisu, kvalita erekcie a sexuálny výkon. Extra silné zloženie -  v jednej dennej dávke 1704 mg zmesi. Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi.

Mnoho mužov rieši veľkosť penisu, kvalitu erekcie a sexuálny výkon. Veľkosť penisu je daná predovšetkým množstvom krvi, ktorá je schopná dostať sa do toporivých teliesok. Na kvalitu erekcie a sexuálny výkon má vplyv mnoho psychických i fyzických faktorov. Andrimax obsahuje zložky, ktoré majú kladný vplyv na radu z týchto vecí. *

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

* Tento produkt je výživový doplnok.

Andrimax obsahuje látky, ktoré majú kladný vplyv na:

 • normálne funkcie pohlavných orgánov - erekciu a hormonálnu aktivitu (Tribulus terrestris)
 • plodnosť, sexualitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (MACA)
 • normálnu funkciu prostaty (Serenoa repens)
 • mikrocirkuláciu krvného systému, duševnú rovnováhu (Ginkgo biloba)
 • podporu fyzickej aktivity (Muira puama)
 • erekciu, vitalitu, únavu, sexuálne zdravie (Panax Ginseng)
 • normálnu činnosť cievnej sústavy (Vaccinium macrocarpon)
 • normálnu činnosť svalov (L-Arginin, Tribulus terrestris)

 

Silné zloženie 11 zložiek a 1704 mg v jednej dennej dávke

Aby Vám produkt priniesol výsledky, ktoré očakávate, musí obsahovať dostatočné množstvo účinných zložiek ANDRIMAX obsahuje v jednej dávke 1704 mg zmesi, čo je omnoho viac než väčšina konkurenčných produktov. Mnoho produktov obsahuje len veľmi malé množstvo jednotlivých zložiek, čo nemá očakávaný efekt.

Bezpečný a preverený produkt

V dnešnej dobe sa dá hlavne na internete kúpiť mnoho podobných produktov. Dajte však veľmi veľký pozor na to, čo kupujete. Väčšina produktov nemá ani potrebné schválenia, sú na trhu nelegálne a môžu obsahovať látky, ktoré sú pre Vaše zdravie veľmi nebezpečné. ANDRIMAX je vyrábaný v Českej republike. Je riadne notifikovaný na ÚVZSR a obdržal certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu!

 certifikat-SZU_2

Zloženie na dennú dávku (4 kapsule):

 • Tribulis terrestris – 150 mg extrakt –  Tribulis terrestris je odborný názov rastliny, ktorú v slovenčine poznáme ako Kotvičník zemný. Je to po celom svete rozšírená jednoročná rastlina, ktorá si dokáže poradiť aj so životom v nehostinnej púšti.
 • Kotvičník zemný sa tradične využíva najmä v čínskej medicíne. Číňania účinky tejto rastliny poznajú už niekoľko tisícročí. Do našej časti sveta sa rastlina dostala až v druhej polovici minulého storočia. Spopularizovali ju kulturisti. Využívali ju na stimuláciu tvorby testosterónu.
 • Testosterón je pre mužskosť asi tou najdôležitejšou látkou. Tento hormón ovplyvňuje nespočetne veľa procesov v ľudskom tele. Hladina testosterónu v krvi priamo ovplyvňuje chuť na sex. Testosterón vplýva aj na veľkosť penisu, kvalitu erekcie a celkovú kvalitu sexu.
 • L-arginín – 640 mg – je aminokyselina, teda jeden zo základných kameňov nášho tela. Z aminokyselín sa v tele tvoria bielkoviny.
 • L-arginín podporuje prekrvenie pohlavných orgánov a vylučovanie rastového hormónu. Dostatočné prekrvenie penisu je kľúčové z pohľadu kvalitnej erekcie. Ovplyvňovaním prekrvenia zmeníte aj tvrdosť a veľkosť penisu. Rastový hormón prospieva trochu inak – zvyšuje potenciu/libido. Mnohé vedecké štúdie dokázali, že pravidelné užívanie L-arginínu vedie k lepšej erekcii a vyššej plodnosti.
 • Maca – 480 g – (latinsky známa ako Lepidium Meyenii) je rastlina vyskytujúca sa na juhoamerickom kontinente. Bežne je známa ako prírodné afrodiziakum. Výťažok (s ktorým sa v Európe stretávame) sa získava z koreňov. Prírodný Maca extrakt môžete môžete samostatne nakúpiť TU.
  V Južnej Amerike je Maca objektom tradičnej medicíny už pod dlhé storočia. Organizované pestovanie Macy však zažívame až v posledných rokoch. Najväčšie plantáže tejto rastliny dnes nájdete v Peru a Bolívii.
  Maca má priaznivý vplyv na erekciu. Extrakt z tejto rastliny sa odporúča užívať denne a (pokiaľ je to možné) dlhodobo. Maca je nápomocná aj pri uvoľňovaní stresu. Príliš veľa stresu je často príčinou nie príliš kvalitnej erekcie. Obyčajným upokojením môžete zvýšiť kvalitu erekcie.
 • Saw palmeto – 152 mg extrakt – je pomerne známa rastlina. Okrem iných oblastí sa využíva aj v kozmetike. Z pohľadu muža sú však dôležité jej iné benefity – Saw palmeto má priaznivý vplyv na prostatu. Dlhodobým užívaním prípravkov s obsahom Saw palmeto zlepšíte zdravie svojej prostety – a celkovo pomôžete svojmu sexuálnemu životu.
 • Muira Puama – 120 mg extrakt – Keby ste prišli do Amazonského pralesa a hľadali Ptychopetalum olacoides Benth, tak by ste asi šťastie nemali. Pod tým odborným názvom ju v tejto oblasti sveta nepoznajú. Miestni jej odjakživa hovoria Muira Puama. V preklade z domorodého jazyka by to vyzeralo asi takto „drevo či strom potencie“. To, že generácie obyvateľov Južnej Ameriky poznajú tajomstvo tejto rastliny je dôkazom, že výťažok z nej nie je v Andrimaxe náhodou.
  V Amazonskom pralese sa po storočia využívala prakticky celá rastlina – najväčší úžitok však získali z koreňov a kôry. Odstránením koreňov rastlinu zabijete. Odstránením kôry sa dopracujete k rovnakému výsledku. Toto je najväčší dôvod, prečo Muira puama je relatívne zriedkavá rastlina. V posledných rokoch sa však objavilo niekoľko iniciátív, ktorých cieľom je znížiť dopad človeka na populáciu rastliny. Muira puama sa začala vo väčšom pestovať, čo umožňuje divo žijúcej rastline oveľa väčší pokoj. Základnou účinnou látkou nachádzajúcou sa v sušine rastliny je muirapuamín. Existuje hneď niekoľko štúdií, ktoré na vzorke mužov dokázali pozitívny efekt tejto látky na kvalitu erekcie a úroveň libida.
 • Gingko biloba – 20 mg extrakt – Gingko biloba je dobre známy strom, s ktorým sa môžete stretnúť aj v našich parkoch či botanických záhradám. Domovom gingka je však Čína.
 • Gingko biloba patrí medzi najstaršie organizmy na svete. Je to jediný druh z celej čelade gingkovitých. Skameneliny tohto stromu sa datujú až 270 miliónov rokov nazad. Gingko sa vo výživových doplnkoch používa najmä na zlepšenie pamäte a pozornosti. V Andrimaxe má iba pomocnú úlohu. Jedna tabletka obsahuje iba 20 mg extraktu z tejto rastliny.
 • Panax ginseng (ženšen) – 28 mg extrakt – Ženšen je skupina rastlín prirodzene rastúcich v Severnej Amerike a Východnej Ázii. Ginseng je v našich podmienkach známy najmä z čínskej tradičnej medicíny a energetických nápojov. Číňania majú viac ako tisícročné skúsenosti s využívaním ginsengu – na prípravu účinných látok sa spracúvajú najmä mäsité korene, prípadne listy. Ginseng je považovaný v malých dávkach za účinný povzbudzovač – preto ho nájdete aj v energy drinkoch. Povzbudovanie ovplyvňuje aj libido, čo je z pohľadu erekcie žiadúci efekt.
 • Smilax oficinalis – 12 mg extrakt – Smilax oficinális je u nás známy aj ako „indiánske afrodiziakum pre mužov“. Táto rastlina pochádza zo Strednej Ameriky. Rastie však aj v západnej Indii. Najmä obyvatelia Strednej Ameriky majú generáciami odskúšané účinky tejto trvácej popínavej rastliny.
 • Fytofosfáty obsiahnuté v tejto rastliny stimulujú tvorbu testosterónu, ktorý má zasadný vplyv na kvalitu erekcie, libido a celkovú spokojnosť so sexuálnym životom.
 • Vitamín E 12 mg
 • Výťažok z brusnice 80 mg (odborne Vaccinium macrocarpon).


RHP- Doporučená referenčná hodnota príjmu

Doporučené dávkovanie:

2 kapsule dvakrát denne, zapiť pohárom vody. Spolu teda 4 kapsule denne. Pre maximálne výsledky doporučujeme vybrať 3 kusy  ANDRIMAX 120 kapsúl mesačné balenia.

Účinky uvádzané výrobcom

 • Zväčšenie penisu
 • Väčšia tvrdosť a pevnosť penisu
 • Vyššia sexuálna výdrž
 • Vyššia chuť na sex, vyššie libido
 • Zlepšenie vitality, lepší pocit
 • Zlepšenie fyzického a psychického zdravia

 
ANDRIMAX je riadne notifikovaný na Ministerstve Zdravotníctva a obdržal certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu!

andrimax-120_SK_certifikat

Často kladené otázky:

 • Dokáže Andrimax zväčšiť penis?
  Sotva by ste niekde našli muža, ktorému nezáleží na veľkosti penisu. Je jedno, či na tom záleží alebo nezáleží ženám. Naše mužské ego je už nejako prirodzene spojené s veľkosťou nášho prirodzenia. Akékoľvek zväčšenie nášho nástroja príde vhod. Andrimax na to ide rovnako ako takmer všetky ostatné prípravky na podporu erekcie. Snaží sa zvýšiť prekrvenie pohlavného údu. Mužský penis nie je žiadny zložitý orgán. Skladá sa z troch toporivých teliesok, ktoré vychádza od panvy až po začiatok žaluďa. Za normálnych okolností nimi preteká krv bez väčších prekážok. Pri vzrušení príde hromadeniu krvi v toporivých telieskach. Čím vyššie prekrvenie pohlavného údu dosiahnete, tým tvrdšiu erekciu budete mať. Vedľajším účinkom je aj zväčšenie penisu. Ak srdce natlakuje toporivé telieska väčším množstvo krvi, penis bude prirodzene väčší. Nedochádza k žiadnym fyzickým zmenám – váš penis sa priblíži k svojmu veľkostnému potenciálu. Andrimax nerobí žiadne zázraky, ale môžeme potvrdiť, že pri erekcii je penis opticky, väčší, mohutnejší a tvrdší, takže budete mať oveľa lepší pocit.
  Žiadnych 5 – 8 – 10 cm nečakajte, to nedokáže skutočne žiadny prípravok na trhu (nedajte sa oklamať). Reálnych je približne 1 cm pri erekcii.

 • Zlepší sa kvalita môjho orgazmu?
  Andrimax priamo na orgazmus nevplýva. Je však jasné, že orgazmus bude intenzívnejší, ak váš penis bude tvrdší. S polotvrdým to nikdy nie je ono. Andrimax predlžuje aj sexuálny akt. Orgazmus po dlhšom sexe je zvyčajne kvalitnejší a intenzívnejší, takže to spolu súvisí.

 • O koľko predĺži Andrimax erekciu?
  V prvom rade je potrebné zdôrazniť, že Andrimax nie je prípravkom na liečbu problémov s predčasnou ejakuláciou. V takomto prípade je potrebné zájsť za lekárom. Andrimax však dokáže pomôcť mužom, ktorí si chcú užiť dlhší sex. O koľko dlhší? Na túto otázku nedostanete jednoznačnú odpoveď. Ani nemôžete. Ako pri všetkých prípravkoch aj efekt Andrimaxu sa prejavuje u rôznych mužoch rôzne. Niekomu nepomôže vôbec (respektíve si toho ani nevšimne), inému môže zmeniť kvalitu sexuálneho života. V každom prípade nemôžete očakávať, že z piatich minút sexu sa po užití Andrimaxu stane dvojhodinové rodeo. Ja som mal pozitívnu skúsenosť, keď sa doba sexu predĺžila aj o niekoľko minút. Vidno to hlavne vtedy, ak váš sex trvá len niekoľko jednotiek minút.

 • Budem mať častejšie chuť na sex?
  Chuť na sex závisí najmä od hormonálneho rozpoloženia muža, a to najmä hladiny testosterónu v krvi. Andrimax sa stará o zvýšenie produkcie testosterónu, čo by malo viesť k častejšej chuti na sexuálne aktivity. Opäť tu však platí, že efekt sa bude líšiť od muža k mužovi. Libido je veľmi závislé aj od úrovne stresu a únavy. Pokiaľ pracujete 12 hodín denne v plnom strese, nečakajte, že Andrimax z vás spraví pornoherca. Ak však dopomôžete zlepšením životosprávy, účinky Andrimaxu určite pocítite.

 • Má Andrimax nežiadúce účinky?
  Nie, Andrimax nemá žiadne nežiadúce účinky. Ide o doplnok výživy, ktorý je schválený štátnym zdravotným ústavom a má certifikát o tom, že nemá neželaný vplyv na zdravie. Iba vďaka týmto vlastnostiam si Andrimax nemusíte kupovať v lekárni po získaní predpisu od lekára. Užívaním tohto prípravku na podporu erekcie neriskujete svoje zdravie. Ak vám pomôže, budete spokojní. Ak nie, tak vám zaručene nepoškodí vaše zdravie. Musíme však upozorniť, že nikdy neodporúčame užívať prípravky na zlepšenie erekcie mužom, ktorí majú problém s krvným tlakom, či srdcovo-cievne problémy.

 • Aké je odporúčané dávkovanie a užívanie?
  Užívanie Andrimaxu je veľmi jednoduché. Výrobca odporúča dve dávky denne. Jedna dávka sú dve tablety. Jednou z podstatných výhod tohto prípravku na posilnenie libida by mala byť vysoká koncentrácia účinných látok v každej tablete. K tomuto sa pridávajú aj vysoké dávky. Výrobca nijako nešpecifikuje, akým spôsobom by ste mali spomínané dve dávky skonzumovať. Nehovorí o žiadnom časovom vymedzení či iným obmedzeniach. Tu sa treba spoľahnúť na zdravý rozum. Snažte sa užiť obe dávky s dostatočným časovým odstupom, aby sa pôsobenie účinných látok rozložilo na maximálne dlhé časové obdobie.
  Jednu dávku je vhodné užiť ráno – napríklad pri raňajkách. Druhú dávku si môžete dať hodinku či dve pred sexom. Ak nepatríte medzi chlapov, čo sexujú denne, druhú dávku si môžete dať spolu s večerou.

 • Kedy sa dostavia výsledku Andrimaxu?
  Tabletky na podporu erekcie sa nekupujú z dlhej chvíle. Každý muž očakáva výsledky. Problém je v tom, že očakávania sú zväčša prehnané. Za tento stav je zodpovedná najmä reklama a marketing. Pri výsledkoch prípravkov na podporu erekcie je potrebné byť opatrný. Vždy je lepšie krotiť svoje očakávanie. Ak si ich postavíte príliš vysoko, budete vo veľkej väčšine prípadov sklamaný. Účinné látky nachádzajúce sa tabletkách nemajú rovnaké účinky na každého. Každý organizmus reaguje na účinné látky inak. U niektorých mužov sú viditeľné výsledky pozorované už po niekoľkých dňoch. Pri iných je potrebné si počkať aj niekoľko týždňov. Výrobca Andrimaxu odporúča prípravok užívať po dobu troch mesiacov. To znamená, že účinky tohto prípravku by ste mali hodnotiť až po tejto dobe. Ak vynesiete rozsudok nad Andrimaxom po dvoch týždňoch, môžete spraviť veľkú chybu. Jasne viditeľné zlepšenie erekcie spozorujete hlavne počas štvrtého týždňa. Treba zdôrazniť, že nie všetky účinky sú hneď viditeľné. Rozdiel musí byť dostatočne veľký, aby si to človek všimol.

 

 referencie_skusenosti_hodnotenie  Recenzie od zákazníkov: ČÍTAJ

 
Recenzie od ďalších zákazníkov

 1. Ondrej:

  Nepociťujem žiadne vedľajšie účinky, ako búšenie srdca, alebo šum v ušiach. Okrem všetkého sa mi aj zlepšil apetít, ale to taky môže byť tým, že si človek tú veľkosť chce užiť: D

 2. Peter:

  Po asi dvoch mesiacoch užívania je môj penis omnoho mohutnejší a širší, mám tiež ďaleko viac energie pri sexe, aj manželka je teraz spokojnejšia, určite budem pokračovať. Vďaka …

 3. Miška:

  Kúpila som to pre manžela a konečne som si prestala sťažovať na jeho veľkosť! Navyše môže teraz aj dvakrát po sebe! Super!

 4. Braňo:

  Tá tvrdosť je citeľná. V erekcii je môj penis väčší a tvrdší. Dokonca mám pocit, že aj dlhšie vydržím. Aj manželka mi potvrdila zmenu svojou otázkou, berieš nejaké prášky?  Ďakujem za produkty založené na prírodnej baze. Určite nakúpim znova.

  * Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

   

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 5.2.2018
Spokojnosť
5
JK Avatar autora | 9.1.2018
ešte som veľa z tohto produktu veľa nevybral