Andrimax 120 kapsúl - recenzia produktu

Andrimax = kvalitnejší a dlhší sex? Užívateľská recenzia

Našou snahou vždy bolo aj bude poskytovať vám tie najlepšie a najkvalitnejšie výrobky. Trh s výrobkami na potenciu je zavalený mnohými zázračnými prípravkami, ktoré sľubujú až takmer nereálne výsledky. Ako však rozoznať reklamné ťahy od skutočných výsledkov? V dnešnom článku vám prinášame užívateľskú recenziu prípravku Andrimax. Na tejto recenzii spolupracovali viacerí klienti, ktorí prípravok vyskúšali, a ponúkli nám ich postrehy a názory na Andrimax. Poďme teda na to.

 andrimax-120

Čo je to Andrimax?

„ANDRIMAX je doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorých zaujíma veľkosť svojho penisu, kvalita erekcie a sexuálny výkon. Extra silné zloženie -  v jednej dennej dávke 1704 mg zmesi. Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi,“ takto predstavil Andrimax samotný výrobca 

Poruchy erekcie, slabý sexuálny výkon či veľkosť penisu predstavujú pre mnohých mužov veľmi chúlostivý problém. Niet sa čomu čudovať, keďže pohlavné orgány boli vždy považované za pýchu mužstva. Andrimax má za cieľ pomôcť pri zlepšovaní sexuálnych funkcií a sľubuje tiež zväčšenie penisu (objemu i dĺžky). Dôležite však je overiť si, z akých látok je Andrimax vyrobený.  

Zloženie výrobku Andrimax (hodnoty prepočítané na odporúčanú dennú dávku)

 • Tribulis terrestris (Kotvičník zemný) – 150 mg extrakt sa tradične využíva najmä v čínskej medicíne. Číňania účinky tejto rastliny poznajú už niekoľko tisícročí. Do našej časti sveta sa rastlina dostala až v druhej polovici minulého storočia. Spopularizovali ju kulturisti. Využívali ju na stimuláciu tvorby testosteró
 • Testosterón je pre mužskosť asi tou najdôležitejšou látkou. Tento hormón ovplyvňuje nespočetne veľa procesov v ľudskom tele. Hladina testosterónu v krvi priamo ovplyvňuje chuť na sex. Testosterón vplýva aj na veľkosť penisu, kvalitu erekcie a celkovú kvalitu sexu.
 • L-arginín – 640 mg – je aminokyselina, teda jeden zo základných kameňov nášho tela. Z aminokyselín sa v tele tvoria bielkoviny.L-arginín podporuje prekrvenie pohlavných orgánov a vylučovanie rastového hormó Dostatočné prekrvenie penisu je kľúčové z pohľadu kvalitnej erekcie. Ovplyvňovaním prekrvenia zmeníte aj tvrdosť a veľkosť penisu. Mnohé vedecké štúdie dokázali, že pravidelné užívanie L-arginínu vedie k lepšej erekcii a vyššej plodnosti.
 • Maca – 480 g je rastlina vyskytujúca sa na juhoamerickom kontinente. Bežne je známa ako prírodné V Južnej Amerike je Maca objektom tradičnej medicíny už pod dlhé storočia. Maca má priaznivý vplyv na erekciu. Extrakt z tejto rastliny sa odporúča užívať denne a (pokiaľ je to možné) dlhodobo. Maca je nápomocná aj pri uvoľňovaní stresu. Príliš veľa stresu je častou príčinou nie príliš kvalitnej erekcie. Obyčajným upokojením môžete zvýšiť kvalitu erekcie.
 • Saw palmeto – 152 mg extrakt – je pomerne známa rastlina. Okrem iných oblastí sa využíva aj v kozmetike. Z pohľadu muža sú však dôležité jej iné benefity – Saw palmeto má priaznivý vplyv na prostatu. Dlhodobým užívaním prípravkov s obsahom Saw palmeto zlepšíte zdravie svojej prostaty.
 • Muira Puama 120 mg extrakt – To, že generácie obyvateľov Južnej Ameriky poznajú tajomstvo tejto rastliny je dôkazom, že výťažok z nej nie je v Andrimaxe náhodou. V Amazonskom pralese sa po storočia využívala prakticky celá rastlina – najväčší úžitok však získali z koreňov a kôry. Základnou účinnou látkou nachádzajúcou sa v sušine rastliny je muirapuamín. Existuje hneď niekoľko štúdií, ktoré na vzorke mužov dokázali pozitívny efekt tejto látky na kvalitu erekcie a úroveň

 

 • Gingko biloba – 20 mg extrakt – Gingko biloba je dobre známy strom, s ktorým sa môžete stretnúť aj v našich parkoch či botanických záhradám. Domovom gingka je však ČíGingko biloba patrí medzi najstaršie organizmy na svete. Je to jediný druh z celej čelade gingkovitých. Gingko sa vo výživových doplnkoch používa najmä na zlepšenie pamäte a pozornosti. V Andrimaxe má iba pomocnú úlohu. Jedna tabletka obsahuje iba 20 mg extraktu z tejto rastliny.
 • Panax ginseng (ženšen) – 28 mg extrakt – Ženšen je v našich podmienkach známy najmä z tradičnej čínskej medicíny a energetických nápojov. Ženšen je považovaný za účinný životabudič – preto ho nájdete aj v energy drinkoch. Ženšen ovplyvňuje aj libido, čo je z pohľadu erekcie žiadúci efekt.
 • Smilax oficinalis 12 mg extrakt – Smilax oficinális je u nás známy aj ako „indiánske afrodiziakum pre mužov“. Táto rastlina pochádza zo Strednej Ameriky.
 • Fytofosfáty obsiahnuté v tejto rastliny stimulujú tvorbu testosterónu, ktorý má zasadný vplyv na kvalitu erekcie, libido a celkovú spokojnosť so sexuálnym životom.
 • Vitamín E12 mg
 • Výťažok z brusnice 80 mg

kupit-button

 

 

Výhodný balíček: Andrimax 120 kapsl. + Pumpa Hydromax

43

kupit-button 

 

Čo vám prinesie užívanie Andrimaxu?

Výrobca Andrimaxu garantuje zlepšenie fyzického a psychického zdravia, vyššiu chuť na sex, čiže vyššie libido, dlhšiu sexuálnu výdrž, väčšiu tvrdosť a pevnosť penisu, ako aj samotné zväčšenie penisu (objemu i dĺžky). Vyššie uvedené účinné látky tiež garantujú úplnú zdravotnú nezávadnosť. Užívanie Andrimaxu je úplne bezpečné a organizmu nespôsobuje žiadne zdravotné komplikácie. Andrimax je dokonca riadne schválený aj Ministerstvom zdravotníctva a obdržal certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu. 

Doporučené dávkovanie
2 kapsule užiť dvakrát denne a zapiť pohárom vody. Spolu je teda potrebné užiť 4 kapsule denne. Podľa slov výrobcu pre maximálne výsledky je potrebné vybrať 3 kusy ANDRIMAX 120 kapsúl.

andrimax-120_SK_certifikat

 

Hodnotenia klientov:

Snažíme sa, aby sme prípravky posúdili čo možno najobjektívnejšie a preto sme požiadali 3 klientov, aby vyskúšali užívať Andrimax a podelili sa s nami o svoje postrehy. 

hodnotenie_referencie_skusenosti

„Aj keď som Andrimax začal užívať, neveril som, že mi v niečom môže pomôcť. Nemám dôveru v žiadne prípravky, pretože sa podľa mňa jedná len o marketing. Čiže už od začiatku som bol veľmi skeptický. Jediné, čo ma na prípravku oslovilo bolo jeho zloženie - neboli tam chemikálie, len prírodné zloženie bez nežiadúcich účinkov. Už počas prvého týždňa som však začal pozorovať výsledky. Najskôr som im neprikladal veľkú váhu, lebo išlo len o zvýšenie chuti do sexu. Výdrž ani veľkosť penisu sa mi nezmenila. Zaujímavé veci sa však začali diať po využívaní prvého balenia. Cítil som sa oveľa mladšie, sviežejšie, manželka mi povedala, že som v posteli omladol. Výdrž v posteli bola oveľa väčšia a to bol prvý moment kedy som sa nad Andrimaxom zamyslel a pripustil, že môže byť užitočný. Po využívaní troch balení som spozoroval zväčšenie penisu cca o 1cm, penis je tvrdší, pevnejší a sexuálna výdrž skoro jak za mlada. Kúpim si ešte jedno balenie a budem pokračovať v užívaní, pretože manželka si výsledky nevie vynachváliť.“ Peter K., 53r 

hodnotenie_referencie_skusenosti

„Andrimax som začal užívať na odporúčanie kamaráta (mal s ním fajn skúsenosti a povedal, že sa oplatí do toho investovať). Nečakal som teda žiadne veľkolepé výsledky, chcel som len trochu posilniť v posteli. A to sa veru aj stalo, penis narástol o 2,5cm, mám viac energie a chuti na sex. Chytil som druhý dych a páči sa mi to. Pri užívaní som nezaznamenal žiadne nežiaduce účinky, skôr naopak, cítim sa zdravší a silnejší. Odporúčam“ Kamil Z., 59r. 

hodnotenie_referencie_skusenosti

„Pracujem ako manažér a v práci zažívam veľa stresu. Zo začiatku sa to nijak neprejavovalo, ale neskôr som začal zaznamenávať problémy najmä v posteli. Stratila sa chuť do sexu a výdrž bola slabá. Vyskúšal som Andrimax, pretože sa mi zdal ako fajn prírodná podpora. Výsledky ma zo začiatku nejako nenadchli, ale po dlhšom užívaní sa mi postupne vracia moja sexuálna energia. Nie je to nárazové a necítim sa hneď ako znovuzrodený, ale zlepšenie tu je a dosť výrazné. Všimol som si aj zväčšenie penisu aj keď to nebolo dôvodom kúpy. Všimol som si tiež, že viem lepšie reagovať v stresových situáciách. V užívaní pokračujem, budem vás ďalej informovať tak, ako ste ma žiadali. Pozdravujem.“ Michal V., 47r.

 kupit-button

feromony

esencialne-vone