Sprej na zvýšenie libida Lovely Lovers - LibidoUp - 50ml

 
 

Intímny sprej pre zvýšenie libida u žien, väčší prežitok a ľahšie dosiahnutie orgazmu. Exkluzívny lubrikačný sprej pre diskrétne použitie.

Dostupnosť Skladom (34 ks)
Bežná cena 29 €
Cena 21,67 € bez DPH
26 €    
Kód tovaru LIU01
Kategória Zvýšenie libida a frigidita
 

Okamžité zvýšenie libida žien!

Na trhu najsilnejší intímny prípravok s okamžitým účinkom. Skvalitňuje zážitok a ženám uľahčuje dosiahnutie orgazmu. Vďaka aktívnym zložkám (oi. L-arginínu a ženšenu) má stimulujúci účinok, zlepšuje prekrvenie tkanív intímnych partií. Ideálne v prípade problému so zníženým libidom. Ďalšou výhodou je veľmi príjemná vôňa. Môže sa používať v kombinácii s prezervatívom a erotickými pomôckami. *

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

* Kozmetický výrobok.

 

Čo môžete vďaka LibidoUP SPRAY získať?

 • okamžité zvýšenie libida
 • intenzívnejšie vnímanie sexuálnych podnetov
 • väčšie prekrvenie intímnych partií
 • silnejší orgazmus
 • zlepšuje prirodzené zvlhčenie
 • mnohonásobný orgazmus
 • veľmi príjemná vôňa
 • mierne zahrieva

Pre koho je LibidoUP určený

LibidoUP INNOVATIVE FORMULA je vytvorená pre všetky ženy. Môžeme však vymedziť 2 typy žien, ktoré budú s jeho účinkami najspokojnejšie:

 • ženy vyžadujúce väčšie vzrušenie (ktoré potrebujú silnú stimuláciu)
 • ženy majúce problém s dosiahnutím vrcholu (vďaka silnejšej stimulácii pošvy a klitorisu uľahčuje spray dosiahnutie orgazmu)

Dôležité je tiež spomenúť potešenie mužov, ktorí partnerkám poskytnú výnimočný zážitok. Preto je toto jeden z najčastejšie zakúpených výrobkov z celej rady Lovely Lovers.

Ak si vyberiete exkluzívnu sériu Lovely Lovers, máte istotu, že výrobok:

 • má unikátne a vyskúšané zloženie vypracované najlepšími technologmi
 • je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný
 • je účinný
 • vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (and. Good Manufacturing Practice), ktorý zaručuje úplnú kontrolu nad kvalitou a pôvodom surovín
 • overený stovkami spokojných klientov

 

Prečo LibidoUP pomáha žene dosiahnuť orgazmus?

Procesy vedúce k dosiahnutiu maximálneho sexuálneho vzrušenia a orgazmu sú u žien dosť zložité. Ovplyvňuje ich nálada, hormóny, obehový a nervový systém v intímnych partiách a neurotransmitery (oi. Oxid dusnatý) pôsobiace na určité štruktúry v mozgu. Preto sa pre dosiahnutie optimálneho efektu v zložení LibidoUp nachádzajú 2 aktívne zložky v najväčšej dávke dostupné na trhu: L-arginín a ženšen.

Ako pôsobí L-arginin

Táto zložka obohatila receptúru LibidoUP, aby zvýšila sexuálny zážitok a spokojnosť zo silnejšieho a ľahšie dosiahnutého orgazmu žien. L-arginín je aminokyselina regulujúca krvný tlak. Vďaka svojim vlastnostiam stimuluje mikrocirkuláciu (zvyšuje prietok krvi v cievach v intímnych partiách) a pomáha pri efektívnom vstrebávaní živín. Preto zosilňuje účinok výťažku zo ženšenu. L-arginín zvyšuje produkciu a riadi syntézu oxidu dusnatého - neurotransmiteru kľúčového pre správnu fyziológiu orgazmu žien i mužov. Správna syntéza NO zvyšuje citlivosť na sexuálnu stimuláciu. L-arginín, ako jedna z najdôležitejších aktívnych zložiek intímneho prípravku LibidoUP, výrazne zvyšuje kvalitu sexuálneho života žien.

Ako pôsobí výťažOk zo ŽENŠENU?

Výťažok zo ženšenu je štyrikrát silnejší ako jeho sušená podoba. Výťažok z koreňa ženšenu v prípade vonkajšieho použitia stimuluje tkanivovú regeneráciu a navracia pokožke fyziologickú rovnováhu. Navyše dodáva energiu a podporuje regeneračný proces. Odstraňuje únavu. Posilňuje.

Spray na báze vody

LibidoUP Spray je intímny prípravok vytvorený na vodnej báze, vďaka čomu je úplne bezpečný a nevyvoláva podráždenie. Navyše nezanecháva škvrny a môže byť použitý zároveň s prezervatívom a erotickými doplnkami.

Ako LibidoUP spray používať

POUŽITIE: Pred použitím pretrepať. 2-3krát streknúť na intímne partie. Počkať 2 minúty do úplného vsiaknutia. Môže sa použiť zároveň s prezervatívom. Pred prvým použitím naniesť menšie množstvo tekutiny na vnútornú stranu predlaktia. V prípade podráždenia nepoužívať. POZOR: Produkt je prirodzene zakalený - to je spôsobené vysokým obsahom aktívnych látok.

Lovely Lovers – vášnivá láska…

Značka Lovely Lovers je výsledkom spolupráce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátne a účinné zloženie za prijateľnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných klientov, pre ktorých je dôležitá tá najvyššia kvalita intímneho života. Všetky produkty sú dermatologicky testované, vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín užívateľom zaručujú najvyššiu kvalitu produktu a účinnosť potvrdenú testami a skúsenosťami spokojných klientov.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: