Parfum s feromónmi pre mužov Lovely Lovers - BeMine Destiny (2 ml vzorka)

 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 

Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti na základe I-L-Molecules Formula s 20% koncentráciou vonných atraktantov. tzv. feromóny pre mužov.

Dostupnosť Skladom (471 ks)
Cena 5 € bez DPH
6 €    
Kód tovaru 855
Kategória Parfémy s feromónmi pre mužov
 

FORMULA I-L-Molecules


Jedinečná pánska vôňa zo série BEMINE vytvorená vo Francúzsku. Vďaka skúsenostiam značky LOVELY LOVERS bol použitý molekulárny vzorec I-L-Molecules (INTENSE LOVE Molecules), ktorý je výsledkom výskumu viac ako 300 vonných atraktantov v rôznych pomeroch. Boli vybrané tie, ktoré majú najväčší vplyv na opačné pohlavie, čím sa z komplexu vonných olejov vytiahlo maximum. Vzorec I-L-Molecules bol zdokonalený tak, aby sa synergicky dopĺňal s vôňou pánske pokožky a vytvoril tak jedinečný celok. Zloženie BEMINE DESTINY pre mužov je jedinečnou kombináciou silných tónov kože, dreva a dymu, prepletených s hrejivou sladkosťou šťavnatých pomarančových a afrodiziakálnych kvetov. Najvyššia koncentrácia a kvalita použitých ingrediencií vám umožní vytvoriť zvodnú auru plnú mužských vibrácií a flirtujúcej elegancie.

Potvrdením najvyššej kvality a spokojnosti zákazníkov sú udelené ocenenie: LAUR konsumentu - objav roka a víťazstvo v kozmetickej súťaži GOLDEN SEVEN alebo ocenenie v lifestylových časopisoch ako Men'sHealth, ktorý nominoval LL BEMINE DESTINY pre mužov na PRODUKT ROKA 2020!

Nezostanete nepovšimnutý


BEMINE DESTINY je parfum navrhnutý k intrigám! Muž, ktorý má na sebe tento parfum, nezostane bez povšimnutia. To Vám môžeme zaručiť! Vzorec I-L-Molecules láka nenápadne už zďaleka, aby vám pomohol zaujať pri blízkom kontakte. Napriek vysokej koncentrácii nie je vôňa nijako obťažujúca. Postupne uvoľňované vonnej látky uľahčujú vytváranie pozitívneho dojmu a zdôrazňujú osobnostné rysy alfa samca. Vďaka zvýšenému záujmu žien bude nadväzovanie prvého kontaktu a udržiavanie vzťahov oveľa jednoduchšie.

Aká je vôňa ALFA samca?


Podľa toho, či vôňu popisuje muž alebo žena, môžu byť tóny vône parfumu LL BEMINE DESTINY MAN 50ml vnímané mierne odlišne. Spoločným hlavným rysom tejto vône je však (nezávisle na pohlaví posudzujúcej osoby) jeho výnimočne mužná, drevitá a dymová aura v kombinácii s hrejivou, vibrujúcou, ovocno-kvetinovú notou, ktorá sa výnimočným spôsobom nesie za nositeľom a dáva o sebe poznať na každom kroku. Výrazný dymový základ z dreva a kože vďaka šťavnatým pomarančom v kombinácii s bergamotom, šafranom, levanduľou a fialkou zvyšuje vôňu alfa samca. Akonáhle sa vôňa usadí na pokožke, odhalí svoje tóny srdca vďaka jazmínu a bylinnej sviežosti kvetu muškátového orieška, ktorý zdôrazňujú smelosť a odvahu vône.

HLAVA: pomaranč, fialka, levanduľa, bergamont, šafran
SRDCE: muškát, jazmín
ZÁKLAD: koža, semiš, drevité tóny, céder

LL BEMINE DESTINY 50ml MAN je naozajstný parfum (nie je iba EDP alebo EDT). Vďaka obsahu maximálneho množstva pachových atraktantov povolených IFRA (International Fragrance Association) sa vyznačuje dokonalou projekciou rafinovaných tónov vôňou s niekoľkohodinovou stálosťou. Tam kde lacnejšie produkty strácajú silu, DESTINY prechádza do svojho vrcholu.

Pre koho je BEMINE DESTINY určený?


LL BEMINE sú tzv. Feromóny pre mužov, ktorý chce vedome využívať ich pozitívneho vplyvu. Rozlišujeme 4 hlavné ciele, ktorých dosiahnutie bude ľahšie:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

Vďaka pôsobeniu na podvedomie žien pomocou starostlivo vybraných pachových zložiek, vám BEMINE pomôže stať sa v ich očiach oveľa atraktívnejší, čo znásobí vašu šancu na úspech pri zvádzaní!

 

 

2) MEDZIĽUDSKÉ VZŤAHY

Pachové zložky majú vplyv na náklonnosť ľudí s ktorými sa stretávate. Vhodná kombinácia Vám pomôže uľahčiť každodenné, spoločenské a pracovné vzťahy.

 

 

3) EFEKT V PRÁCI

Pomôže Vám byť vnímaný ako partner hodný dôvery. Získaná charizma a autorita sú neoceniteľné počas práce spočívajúcej napr. v riadení pracovníkov, pri kontakte so zákazníkom alebo počas rokovania so šéfom ohľadom zvýšenia platu.

 

 

4) ALFA SAMEC

Pomôže Vám zvýšiť sebaistotu, čo uľahčuje získanie dominancie v skupine a zvýši náklonnosť ostatných k vašim návrhom.

 

Spôsob použitia alebo ako z BEMINE DESTINY vyťažiť maximum:


2ml flakón s rozprašovačom je veľmi praktický. Môžete si ho dať do vrecka, aby ste ho mali vždy po ruke. Vďaka vysokej 20% koncentrácii stačí naniesť niekoľko dávok pomocou rozprašovača. Najlepšie je vhodné ho aplikovať v okolí krku, na zápästí, do okolia lakťovej jamky alebo na paže. Jedná sa o najlepšie prekrvené (a tým aj najteplejšie) zóny na ľudskom tele. Práve na nich sú pachové atraktanty najefektívnejšie. Môžeme ich tiež naniesť na obliečky, sedačky v aute alebo na iné miesto, kde chceme, aby sa vo vzduchu vznášala aura "alfa samca". Pre maximálnu výdrž sa odporúča aplikovať parfum na umytú suchú pokožku, kedy sú póry kože otvorené. Testy preukázali uvoľňovanie vonných atraktantov po dobu minimálne 8 hodín.

Obsah: 2ml

Značka LOVELY LOVERS - s náruživosti k láske ..


Značka LOVELY LOVERS je výsledkom práce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátnu a účinnú formulu za dostupnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných užívateľov, ktorí si cenia najvyššiu kvalitu intímneho života. Všetky produkty boli dermatologicky testované, boli vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrované v CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín poskytujú spotrebiteľom istotu, že výrobky majú tú najvyššiu kvalitu, potvrdenú testami a posudkami spokojných zákazníkov, čo potvrdzuje aj cena udelená za získanie 1. miesta v hlasovaní LAUR konsumentu - Objav roka 2014 v kategórii "intímne prípravky".

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: