Zúženie vagíny pre lepší sex? Choďte do toho!

Problémy v posteli dnes nie sú vôbec niečím výnimočným, ba práve naopak. Na druhej strane existuje mnoho ciest, ako tieto komplikácie, ktoré môžu značne narušovať partnerský vzťah, viac či menej účinne prekonať. Veľmi zaujímavou možnosťou je napríklad zúženie vagíny. Áno, čítate správne! Myslíte si, že to nemôže byť nič jednoduchého? Potom vás vyvedieme z omylu. V súčasnej dobe totiž existujú produkty, ktorých zloženie môže mať presne taký efekt. Ten sa často nazýva „panenský", čo už zrejme hovorí samo za seba...

AKé PROSTriEDKY K ZÚŽENiu VAGÍNY VYsKúŠať?

TightUp_gel

Aktuálne vám v tejto oblasti môžeme doporučiť výrobky Lovely Lovers na vodnej báze, a to prvotriedny lubrikant TightUp gel, prípadne úplne diskrétny TightUp spray. Aké sú ich konkrétne účinky? Obsahujú látky s kladným vplyvom na stiahnutie pošvových stien a ku zvýšeniu ich pružnosti, ďalej k intenzívnejšiemu vnímaniu sexuálneho prežitku či k lepšiemu a silnejšiemu orgazmu. Skrátka a dobre vám ľahko pomôžu k zlepšeniu sexuálneho života. Ako je to ale vôbec možné? Tieto prostriedky totiž majú unikátne zloženie ako výťažok z vilínu, gaštanu či arginin!

PRe KOHO Sú TieTO PrÍPRAVKY URČENé?

Samozrejme pre ženy. Predovšetkým sa jedná o tie, ktoré majú behom pohlavného styku problém dosiahnuť väčšieho vzrušenia. Ďalej ide o ženy dlhodobo trpiace tým, že nemôžu dosiahnuť orgazmus, a tiež o ženy po pôrode. Tie totiž môžu mať v jeho dôsledku roztiahnuté pošvové steny, prípadne ochabnuté pošvové svaly. Prípravky Lovely Lovers však tiež ocenia páni. Užšia vagína totiž môže zvýšiť prežitok i u nich a naviac väčšia odozva partnerky je samozrejme viacej vzrušujúca sama o sebe. Z toho jasne vyplýva, že sa pred oboma partnermi otvoria celkom nové prežitky!

afrodiziaka-a-gely2_1