Delay spray - certifikovaný, bezpečný a účinný pre oddialenie ejakulácie

V dnešnom článku sa pozrieme na jeden z najpredávanejších prípravkov na trhu. Delay spray je v súčasnosti radený medzi najkvalitnejšie prípravky zabezpečujúce optimálnu dĺžku pohlavného styku. Sexuológovia sa zhodujú, že existuje veľké množstvo vyvolávajúcich faktorov, ktoré dokážu ovplyvniť dĺžku pohlavného styku. Poznanie presného mechanizmu tohto problému je kľúčom k jeho úspešnému vyriešeniu. Je zrejmé, že ani rýchle životné tempo, ktoré je príznačné pre súčasný životný štýl, nepridáva na zdraví nikomu z nás. Pozrime sa teda na to, akým spôsobom dokáže Delay spray ovplyvniť naše sexuálne zdravie a skvalitniť pohlavný styk

Delay_spray

Ako sme už uviedli, príčiny predčasného vyvrcholenia môžu byť skutočne rôzne. Prípravok sa preto zameriava širokospektrálne (zachytáva celé spektrum ťažkostí a účinkuje na všetky). Základný mechanizmus účinku spočíva v miernom lokálnom znecitlivení oblasti. V praxi to znamená, že prípravok zabezpečí, aby bola citlivosť znížená, avšak v žiadnom prípade nespôsobí úplne znecitlivenie. Čiže muži oddialia ejakuláciu a zároveň nestrácajú príjemné pocity a celkový pôžitok zo sexu. Skôr opak je pravdou, Delay spray obsahuje prírodné stimulačné látky (kofeín a guaranu), ktoré zabezpečia okamžitý prísun energie a muži pocítia ešte silnejšiu sexuálnu energiu

Prípravok je vyrobený z čisto prírodných látok, ktoré majú prirodzené regeneračné a liečebné účinky. Výrobcovia zvolili formu spreju, čo zabezpečuje oveľa praktické použitie a rýchlejší nástup účinku. Ďalšou z veľkého množstva výhod je priama aplikácia na kožu, čo má oproti tabletkovej forme viaceré výhody. V prvom rade je oveľa účinnejšia a účinok je viditeľný takmer okamžite - do dvoch minút. Ďalšou výhodou priamej aplikácie na kožu je samotný fakt, že liečivo sa nemusí tráviť a vstrebávať a tým pádom nepoškodzuje ani vnútorné orgány, najmä pečeň. 

Prípravok sa jemne nastrieka na celú dĺžku penisu 2-3x a vmasíruje sa, aby sa zabezpečil ešte rýchlejší nástup účinku. Z hodnotení mnohých mužov, ktorí prípravok dlhodobo používajú jasne vyplýva, že jeho aplikácia je úplne bezproblémová a dokonca sa vyhnete aj zbytočným otázkam zo strany svojej partnerky, nakoľko ona nemá ako zistiť, že vy  prípravok používate. Prípravok nezanecháva žiadne stopy a teda jedinou jeho vizitkou bude vaša dlhšia sexuálna výdrž. Veľmi často sa muži pýtajú, či je aplikácia prípravku Delay spray bezpečná a či je možné súčasne používať aj kondóm. Opakované verifikované klinické šúdie dokazujú, že prípravok prírodného pôvodu je úplne bezpečný a nespôsobuje žiadne problémy pri jeho dlhodobom používaní. Prípravok obsahuje len látky, ktoré dokážu priaznivo vplývať na mužskú potenciu, ako aj na celý močovo-pohlavný systém. Napríklad výťažok z Mäty priepornej, ktorý je taktiež súčasťou výrobku, má okrem znecitlivovacieho účinku, aj takzvaný antimikrobiálny účinok. Antimikrobiálny účinok znamená, že Mäta dokáže cielene zničiť mikroorganizmy, ktoré môžu bežne spôsobovať zápaly. Aj ostatné prírodné látky majú takýto účinok, kedy zabezpečujú predĺženie erekcie a zároveň zabezpečujú optimálne sexuálne zdravie pohlavných orgánov. 

Prípravok Delay spray je teda skutočnou jednotkou na trhu. Dokáže prirodzeným spôsobom predĺžiť sexuálny styk. Je určený pre mužov, ktorí majú problémy s predčasným vyvrcholením, kedy k nemu dôjde už po pár minútach. Taktiež je určený aj pre mužov, ktorí síce nemajú problém s predčasnou ejakuláciou, ale majú záujem ešte vystupňovať svoj sexuálny život a predĺžiť pohlavný styk. Recenzie zákazníkov ako aj celá rada odborných posudkov hovoria jasne v prospech výrobku Delay spray.

produkty-pre-muzov