Decofemm - jednoducho sexi prsia

zvacsenia-poprsia

DecoFemm je prípravok určený pre ženy, ktoré nie sú spokojné so svojím vzhľadom. Prípravok sľubuje zväčšenie poprsia, taktiež jeho spevnenie a tým pádom zlepší aj sebavedomie žien. Nejedná žena trpí kvôli svojmu vzhľadu. Atraktívny vzhľad je v dnešnej dobe ideálom krásy a jedným z hlavných kritérií je bezpochyby veľkosť dekoltu. Existujú aj iné možnosti zväčšenia poprsia ako sú chirurgické operácie? Je možné aby prípravok DecoFemm priniesol reálne výsledky? 

 

Ako prípravok funguje? 

Je známe, že k zmene veľkosti prsných žliaz dochádza v období puberty. Vplyvom zvýšenej koncentrácie pohlavných hormónov v krvi dochádza k premene organizmu, ktorý sa pripravuje na pohlavnú zrelosť. Hormóny teda stimulujú (vyvolávajú) zväčšenie prsného tkaniva a regulujú taktiež tvar a veľkosť prsníkov. Je však možné zmeniť tvar poprsia aj po puberte, v produktívnom veku?

V prírode boli objavené špeciálne prírodné látky tzv. fytoestrogény, ktoré majú potenciál ovplyvniť hormonálnu činnosť organizmu. Fytoestrogény svojim zložením dokážu nahradiť estrogény (ženské pohlavné hormóny) a tie vedia vyvolať rast pŕs. 

 

Zloženie prípravku 

Uvádzame presné zloženie výrobku, ktorý zverejnil výrobca. Môžete si teda overiť, aké látky sú súčasťou DecoFemm doplnku. Skutočnosť, že výrobca bez problémov zverejňuje zloženie prípravku ukazuje, že prípravok je bezpečný a výrobca nemusí nič skrývať. DecoFemm je tiež schválený orgánmi, ktoré zodpovedajú za kvalitu a bezpečnosť liečiv a výživových doplnkov.

 

Zloženie na dennú dávku (4 kapsule): 

Tolica siata (Medicagosativa)- extrakt 440 mg

Angelika čínská (Angelica sinensis)- extrakt 200 mg

Fenykel obyčajný (Phoeniculum vulgare)- extrakt 160 mg

pava lekárska (Taraxacumofficinale)- extrakt 160 mg

Saw palmetto (Serenoa repens)- extrakt 152 mg

Senoivkagrécka (Trigonella foenum- graecum)- extrakt 160 mg

Praslička roľná (Equisetumarvense)- extrakt 100 mg

Dioscorea villosa- extrakt 80 mg

Červená datelina (Trifoliumpratense)- extrakt 40 mg

 kapsle-na-zvacsenia-poprsia

účinky Decofemmu

Na základe klinických štúdii bol dokázaný priaznivý vplyv na krycí, reprodukčný, močový, endokrinný a kardiovaskulárny systém. Prípravok pôsobí na kvalitu pokožky, na stav vlasov a nechtov. Vplyvom fytoestrogénov dochádza k zlepšeniu hormonálnej činnosti, ktorá následne reguluje tvar a množstvo prsníkov. DecoFemm osviežuje telo, dodá žene energiu a vitalitu. Dokáže regulovať telesnú hmotnosť a u viacerých žien sa potvrdilo zníženie ich váhy. Prírodné súčasti produktu pôsobia aj ako antioxidanty a teda dokážu pôsobiť aj proti vzniku voľných radikálov, ktoré môžu byť príčinou vzniku rakoviny. Dokázaná je aj vysoká účinnosť prípravku na močový systém. Podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, činnosť svalov. DecoFemm sa používa aj pri popôrodnej starostlivosti a počas aktívneho kojenia dieťaťa.  Zlepšenie sexuálneho zdravia je tiež súčasťou účinkov doplnku.  

Pri dodržiavaní odporúčaného dávkovania (2 kapsule dvakrát denne minimálne po dobu 3 mesiacov) sú účinky zaručené. Ako sme už uviedli prípravok nemá žiadne nežiaduce účinky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť kvalitu života a zdravia klientky. Prípravok prešiel celou radou precízne prevedených klinických štúdii, ktorých výsledkom je získanie Certifikátu zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotníckeho úradu. Silnou kombináciou 9 prírodných zložiek v jednej dávke o hmotnosti 1440 mg sa dosahuje spomínaná vysoká účinnosť prípravku.

Vyskúšajte ako doplnok Decofemmu aj GÉL NA SPEVNENIE POPRSIA LOVELYLOVERS BRAUP PEARL & VOLUPLUS FORMULA 150MLbra_ gel

Hodnotenia klientov 

“Prípravok mi pomohol zväčšiť a spevniť moje prsia. Na operáciu by som nešla a tieto tabletky mi splnili moje očakávania. Užívam už viac ako polroka a neplánujem len tak prestať.” Erika P. 

“Som veľmi spokojná. Splnil moje očakávania. Kúpila som ho na základe odporúčania mojej kamarátky a neľutujem. Zvýšila sa aj moja chuť na sex, čo si pochvaľuje môj partner.” Miriam T. 

“Prípravok som začala užívať v menopauze. Zmiernili sa mi jej príznaky. Cítim sa oveľa lepšie. Odporúčam.”

 

Naše hodnotenie 

Na základe uvedeného zloženia vieme zhodnotiť, že prípravok vznikol na základe vhodnej kombinácie správnych prírodných zložiek. Súhlasíme aj s množstvom účinných látok v zložení prípravku. Po konzultáciách s klientkami vieme potvrdiť zaručené výsledky, ktoré sa objavujú postupne počas užívania. Žiadne vedľajšie účinky neboli zaznamenané.

Zakúpiť decofemm

pokles-libida