Čo skutočne chcú muži od vzťahu?

Konečne by už niekto mal povedať, čo v skutočnosti moc, moc, ale naozaj moc chcú chlapi!

Otvorte akýkoľvek life-štýlový časopis pre ženy. Určite v ňom nájdete článok typu "Čo ženy očakávajú od vzťahu a ako to dosiahnuť". Existuje bohužiaľ oveľa menej publikácií, kde svoje potreby vo vzťahoch môžu ventilovať muži.

Takže tu je sedem vecí, ktoré muži skutočne vo vzťahu chcú:

1. Cítiť sa ako tvoj hrdina

Nechceme byť váš Clark Kent. Chceme byť váš Superman! Chceme, aby ste nás videli, ako lietame medzi mrakodrapmi a chytáme strely v lete. Chceme vás vziať do náručia a ukázať vám celý svet. Alebo aby ste sa tak aspoň cítili. Vieme, že to všetko je tak ako tak naša úloha, ale nič sa nevyrovná pocitu, keď v teba žena verí, keď ťa má za neporaziteľného! Keď nám dokážete dať pocit, že sme neporaziteľní, my vás dokážeme presvedčiť, že ste najkrajšie na svete.

adult-man

2. Podpora

Nedávno sa objavila nová trendy sada tričiek pre dámy. S nápisom "V každom prípade ma miluj". Presne také trička by sa mali vyrábať aj pre mužov. Keď napchávame taniere do umývačky, hovoríte hlúposti pred vašimi kamarátmi a nechávame zdvihnuté dosky na záchode, nehovorte si v duchu prosím vás, že ste nám predsa už tisíckrát povedali, že nás máte rady tak alebo onak ... a že teda prežijete aj toto. Vo vnútri každého chlapa totiž žije chlapček, ktorý občas jednoducho zabudne, že už je muž ... A každý chlapček občas šliapne vedľa, nie snáď preto, že je zlý, ale pretože je zvedavý a tiež sa dosť ťažko sústreďuje.

Bezvýhradná podpora ženy - to je to, čo z chlapca robí chlapa ako sa patrí. Len vtedy, keď nás budete brať takých, akí sme, sa budeme snažiť stať sa ešte lepšími.

3. Byť informovaný

Strašne veľa žien neodhaľuje pred mužom svoje city, pretože nechcú narušiť istú dosiahnutú rovnováhu. Alebo jednoducho preto, že sa bojí. Lenže keď sa nevyjadríte, my nič nevieme. Nevieme o vás všetko, celú pravdu. Dovoľujete nám spoznať len akúsi reprezentatívna časť, namiesto toho, aby ste nám povedali všetko.

Partnerstvo ale rastie a naberá silu tým, že starosti sa prekonávajú spoločne. Mali by ste vedieť, že zakaždým, keď niečo nedopoviete do konca, staviate stenu vo vnútri posvätného priestoru vzájomného vzťahu. Určite nechceme, aby ste nás zahŕňali nekončiaci slovné záplavou. Ale verte alebo nie, skutočne chceme vedieť, aké ste naozaj.

4. Parádny sex

Existuje sex. A potom existuje skvelý sex. Taký, ktorý vás úplne zbaví zraku a zároveň rozjasní vaše zmysly a city a vám sa zdá, že ste jediný v celom vesmíre. Povedzme si na rovinu: Muži sa pozrú radi. Sú ako veveričky. Radi sa pozrú na niečo zaujímavé. Ale je rozdiel medzi "všimnúť si" a "chcieť niečo lepšie". Skvelý sex prinúti muža, aby si pomyslel. "Hm, táto je pekná, ale tú, čo mám, tú by som nikdy ani za svet nevymenil za niečo iné".

Vynikajúci sex nie je obyčajný sex. Je to úplne unikátne spojenie s niekým, kto nás núti snívať o ňom alebo si v práci vymyslieť chorobu, aby sme s ním mohli stráviť celý deň v posteli a venovať sa milovaniu. Je to taký druh blízkosti, ktorý už s nikým iným jednoducho nie je možný.

banner-sk

5. Slovo na "K"

Komunikácia. Bez nej je každý vzťah vybudovaný na piesku. Radi by sme hovorili napriamo. Rovno. Náznaky nechápeme. Chceme, aby všetko bolo maximálne jasné. Vieme, že keď veci vysvetľujete vy, nie je to to isté, ako keď o nich hovoríme my. Nechcete, aby sme len umývali riady. Chcete, aby sme ho chceli umývať. Dobre, chápeme. OK, tak nám to ale povedzte! Vysvetlite nám, aký typ komunikácie máme dodržiavať.

Pre mnohých z nás komunikácia evidentne nie je obľúbeným predmetom. Potrebujeme návod. Všeobecne povedané, muži sa spravidla riadia logikou a ženy citmi. Ak pôjdete ústrety našej logike, budeme my hľadať kľúč k vašim citom.

6. Potiť sa

Nič pre nás nie je viac sexi než športovať spolu s partnerkou. Sledovať, ako sa potíte a ako maká na svojom tele nás motivuje, aby sme o seba viac dbali. Chceme vás vidieť reálne. To neznamená nahé. Keď spoločne športujeme, mení to životný štýl. Nie že len spolu hovoríme. Niečo spolu robíme. A to je sexy.

7. Mať svoj vlastný život

Mohli by sme o tom aj mlčať, pretože vysvetliť toto niekomu, koho milujete, fakt nie je jednoduché ... Ale my skutočne potrebujeme svoj vlastný život, svoj  a iba svoj priestor. Naozaj. Chceme, aby ste ho mali aj vy. Aby ste mali svojich kamarátov, svoje záľuby, svoje záujmy. Jasne, že vás chceme podporovať vo všetkom, do čoho sa pustíte, že chceme byť súčasťou všetkého, čo je pre vás dôležité. Ale chceme tiež, aby ste si zachovali svoju individualitu.

Pretože keď nemáte nič len svoje, stoja naše vzťahy len na jednej nohe. Okrem toho fakt, že máte svoj vlastný život, nás motivuje k tomu, aby sme mali svoj vlastný. Viete čo, zabudnite na nohy ... Poďme svoje vzťahy radšej posadiť na kolesá. Jedno pánske a druhé dámske. No a spoločne ... ideme!

couple_sea

Zdroj: John Kim 7 Things Men Really Really Want In A Relationship

feromony