Vôbec to nie je to len o technike! Odborníci sa zhodli, ako mužovi dopriať slastné orálne uspokojenie. 6 jednoduchých rád

Ako šikovne zintenzívniť zážitky z orálneho milovania

Hlavným rozdielom pri vníma uspokojenia medzi mužmi  a ženami je v jednej zásadnej veci. Zatiaľ čo muži nedajú na orálny sex dopustiť, ženy k nemu majú rezervovanejší vzťah. Ženy by však mali poznať týchto 7 jednoduchých trikov, ktoré dokážu z nich urobiť bohyňu tejto sexuálnej praktiky. Pre niektorých chlapov je orálny sex neoddeliteľnou súčasťou predohry. Penis muža funguje v láske ako prijímač. Proste chlap je od prírody nastavený prijímať primárne lásku ženy skrz penis. Pre niektorých mužov je orálny sex neoddeliteľnou súčasťou predohry, o ktorú sa tak nechcú nechať pripraviť. Niet divu, veď okrem slastných pocitov ide aj o erotickú hru, transfer lásky v ktorej dominujú obaja.

Na jednej strane majú muži vďaka pokľaku ženu pocit nadradenosti, na druhej strane, žena je tá, ktorá drží v ústach mužovu silu, jeho lásku, jeho citlivý úd.

1, Jedinečná hra s technikou

Technika orálneho sexu sa na prvý pohľad môže zdať jednoduchá. Napriek tomu by žena nemala zabúdať na to, že stereotypné láskanie penisu pravdepodobne muža bude čoskoro  nudiť. Oveľa lepšie bude, keď sa pokúsi o kombináciu lízania, sania, bozkávania, a to všetko kombinuje s tzv. hlbokým hrdlom v kombinácií s prácou ruky. Zároveň je dôležité myslieť aj na pohyby ruky. Niektorí muži vyžadujú rýchle až cukavé pohyby, iní naopak zbožňujú pokojné a uvedomelé ťahy. Pri práci s rukou je tak dobré vedieť, alebo mať vycítené čo sa chlapovi páči, aký stisk, aký hmat. Každý chlap ma iný styk pri vlastnej masturbácií. Preto keď žena napodobí jeho obľúbený hmat bude to pre chlapa silný bonus.

Úplne postačí opýtať sa chlapa, aká technika sa mu najviac páči.

orálny_sex

2, Hlboké hrdlo pri orálnom sexe? Je to nutnosť?

Existuje mylná predstava, že technika hlbokého hrdla je zárukou kvalitného orálneho sexu. Lenže to by väčšina žien nesmela trpieť dávivým reflexom, ktorý im nedovolí túto techniku praktizovať.

Žena by mala pri orálnom sexe postupovať iba tak ďaleko, ako je jej to príjemné. Nemá zmysel sa hlbokým hrdlom zbytočne nervovať, oveľa lepšie bude, keď postaví žena svoju šikovnosť na iných technikách, v ktorých môže excelovať. 

3, Šikovné ruky

Stáva sa, že počas orálneho sexu sa žena nechá uniesť atmosférou a plne sa sústredí iba na láskanie penisu ústami. Pritom zapojenie dlaní a rúk do hry je cestou k úspechu! Rytmus, tempo, tlak úchopu, intenzita to všetko má dopad na kvalitné uspokojenie muža. Stačí sledovať jeho výraz, a vyčítať z neho, aké zovretie, tempo je ideálne, ako mu to jednoducho lepšie urobiť.

4, A vôbec to nie je len o penise

Orálny sex o venovaní pozornosti penisu, venovať sa aj semenníkom, ocení takmer každý chlap. Semenníky sú citlivé, a tak je dôležité  s nimi zaobchádzať jemne a s ohľadupnosťou na hladinu mužovej citlivosti na bolesť.

Semenníky postačí ľahko sať, prípadne ich masírovať rukou a bozkávať.

5, Nový level? Nové pozície, nový pôžitok, skoro ako nová milenka!

Zatiaľ čo počas klasického sexu je tendencia vymýšľať jednu novú pozíciu za druhou, pri orálnom potešení málokto experimentuje. Pritom práve zmena polohy môže hrať dôležitú úlohu v ceste za mužským vyvrcholením. Keď sa napríklad pokúsi muž so ženou pozmeniť polohu 69, pri ktorej budú milenci na boku. Alebo odvážnejší si môžu ľahnúť na chrbát, pričom muž tesne nad hlavou ženy. 

7, Prehĺtať, alebo vypľuť?

Takmer shakespeareovská otázka. Nikde nie je napísané, že spermie musí žena prehltnúť. Pokiaľ je jej táto predstava nepríjemná, nič nebráni tomu, aby spermie vypľula, alebo chlapa urobí rukami, kde má žena väčšiu kontrolu smeru výstreku spermií. Prípadne môže zvoliť elegantnejší spôsob, a to ten, že muža požiadá, aby vyvrcholil na jej prsia. Niektoré ženy s prehĺtaním spermií problém nemajú, a práve tu vzniká bonus pre chlapa, je na ume ženy aby to patrične využila.

Bonusová rada: Keď žena robí chlapovi orál, dá si penis hlboko do hrdla, a akonáhle spermie dorazia do úst, hlboko sa na partnera pozrie. Je to sexuálne aj vizuálne blaho pre chlapa, neskutočný mužský orgazmus.

erekcia_potencia_zväčšenie_penisu produkty-pre-mužov

libido_zväčšenie_poprsia_menopauza_produkty-pre-ženy