Feromóny pre mužov ako ich používať

Šarm, charizma to je záhadná pridaná hodnota, ktorá rozhoduje. Iste to poznáš, príde do miestnosti, vidíš ho prvý krát a v tom momente vieš, že to je on.  Muži v snahe zaujať opačné pohlavie využívajú viacero vychytávok. K správnemu chlapovi  samozrejme patria vlastnosti ako sú pevný postoj, sebavedomie, integrita, slušné vystupovanie, dbanie na výzor, sexuálna výkonnosť v posteli a za každých okolností je skutočný muž gentlemanom. Avšak príroda nám dala ešte jeden veľmi zaujímavý BIOhackerský prostriedok, alebo veľmi ťažko rozpoznateľný „tajný“ trik. Je ním na chémií založené sexuálne fungovanie všetkého živého v prírode. Sexuálnu príťažlivosť zastupujú v celej živej prírode feromóny

Feromóny pre mužov, ktoré však napriek názvu účinkujú na opačné pohlavie

Na feromóny možno naraziť nielen u ľudí, ide o látky veľmi hojne využívané v prírode a celom ekosystéme. Pojem resp. slovo feromón pochádza z gréckeho jazyka a charakterizuje špeciálne exostimulanty, voľný preklad by mohol byť aj „nosiče stimulácie“

Medzi obľúbenú a najčastejšiu možnosť, s ktorou sa môžeš stretnúť pri využití týchto špecifických látok, sú feromónové parfumy. Tie sú čoraz populárnejšie a v kombinácií celosvetovo najobľúbenejších a najpredávanejších parfémových vôní urobia z teba charizmatického a neodolateľného samca so silnou sexuálnou príťažlivosťou 

feromony-a-priťažlivosť-1

Čo sú feromóny

Definícia feromóny znie: ide o prchavé chemické látky, ktoré ovplyvňujú niektoré zmysly a behaviorálnu alebo fyziologickú reakciu. Fungovanie feromónov je v prírode absolútne prirodzené a tieto látky majú schopnosť stimulovať niektoré procesy a podnety

Prečo ich používať a aké majú účinky

Každý človek má svoju jedinečnú vôňu tela za ktorou sa skrýva jeho vlastný  prírodou nadelený "chemický" koktail feromónov tzv. prirodzená ľudská chémia na základe ktorej si človek prirodzene vyberá partnera (to je presne tá neodolateľná príťažlivosť) to je základný princíp prírody. MAGNETIFICO obsahujú kľúčovú zložku AT-SC-R FORMULA, laboratórne vyvinutá a otestovaná receptúra, ideálne namiešaný pomer chemických feromónových esencií s maximálnou účinnosťou. 

Je to kombinácia látok s ktorou dokážeš „otvoriť každý trezor“ byť pánom každej spoločenskej a intímnej udalosti. Tvoja vlastná a jedinečná skladba feromónov + je znásobená pridaným účinok feromónových esencií + účinne celosvetové najúspešnejšie essenciálne vôňe s povznášajúcim účinkom na ľudí = presne ten malý ale rozhodujúci rozdiel medzi úspešnými a neúspešnými ľuďmi.

Feromony MAGNETIFICO tak fungujú ako zosilňovač tvojej osobnostnej aparatúry príťažlivosti. Neexistuje rovnaký unifikovaný účinok pre každého - SI JEDINEČNÝM 

BANNER_muzi

Podľa druhu majú feromóny tieto účinky:

  • najčastejšie sa v prírode vyskytujú obranné a poplašné feromóny, najmä vo zvieracej ríši, ktoré majú za cieľ ochranu daného jedinca či druhu
  • ďalej veľmi časté sú aj potravinové feromóny, ktoré sú opäť typické pre zvieratá, ktoré môžu pomôcť niektorým druhom v hľadaní potravy
  • na zachovanie živočíšneho druhu sú pohlavné feromóny, ktoré slúžia na prilákanie sexuálneho partnera a zvýšenie príťažlivosti pre opačné pohlavie, vôbec aby došlo k spáreniu

 

U ľudí sa pohlavné feromóny prirodzene vylučujú na pokožke hlavne prostredníctvom potu. Mužské feromóny sa nazývajú androsteny a nemajú žiadnu špecifickú vôňu. Ženské feromóny sa nazývajú estreny.

Ich účinnosť je úzko spojená s ich vylučovaním, ktoré je závislé od mnohých externých faktorov, napríklad životosprávy, životného štýlu používania dezodorantov, či hygieny. 

Používanie, tipy a zloženie feromónov 

Hlavným zámerom a cieľom pri použití feromónov, ktoré sú určené pre ľudí, je zvýšiť príťažlivosť, voči opačnému pohlaviu. Alebo pre väčší úspech v práci, pri pracovnom, alebo obchodnom jednaní v spoločnosti. Ich polularita narastá aj pre ich efekt pri získavaní si väčšieho rešpektu voči konkurencii a nadobudnutia istejšieho postoja a sebavedomia.

Takéto feromóny sa na trhu ponúkajú v rôznych podobách, môžu byť obsiahnuté v telovej kozmetike, špeciálne kvapky na pokožku, alebo v hygienických, telových obrúskoch.

Ale najobľúbenejší a najčastejším spôsobom použitia feromónov sú parfumy, feromónové parfémy. Tie môžu mať formu rôznych flakónových parfumov, ale aj bežnejších toaletných vôd. Táto forma si získala u mužov popularitu najmä z dôvodu, že je na použitie najpohodlnejšia a najprirodzenejšia. Je zvykom, že muži používajú aj bežné parfumy na to, aby vôňou zaujali pozornosť žien, zvýšili tak svoju prirodzenú charizmu a zvýšili tak svoju šancu na úspech.

Pokiaľ ide o feromónové parfumy, tu je ich charakteristika:

  • bežne ide o tekuté parfumy alebo parfumy s rozprašovačom
  • v ponuke je ale aj veľa parfumov s rôznymi vôňami
  • tak isto sú v ponuke aj feromóny bez vône, nemožno ich rozpoznať, sú neparfémové
  • balením sú k dispozícii testery s 2 ml, ale tiež 30 ml, 50ml, 100ml parfumy
  • v zásade môže ísť, o kvalitnejší plnokrvný parfum, ale aj o toaletnú vodu

 

Aplikácia je taká istá, ako pri bežných parfumoch. Najvhodnejšie je feromóny aplikovať na miesta s vyšším pulzovaním krvi, tam sa môžu látky viac a efektívnejšie šíriť do okolia. Najlepšie miesta na aplikáciu sú preto krk a krčná tepna, šija, zápästia, uši a lakte. Feromóny však aplikuj zásadne len na pokožku, nikdy nie na oblečenie. Jeden z dôvodov je ten, aby došlo k ich zvýšenému účinku, ktorý nastáva pri zmiešaní s tvojimi prirodzenými feromónmi a jedinečnou vôňou. 

DAJ POZOR, ABY SI FEROMÓNY ZBYTOČNE NEPREKRÝVAL

Maj na pamäti, že ich najefektívnejší účinok je možný len v prípade, že ich neprekryješ inými pachmi. Najčastejšie ide o iné vône alebo parfumy, rôzne telové mlieka, dezinfekcie, krémy na ruky, krémy na tvár, gély na vlasy, pomády na fúzy a podobné produkty.

 

Najčastejšie otázky (FAQ)

Feromóny a téma okolo ich účinnosti je pomerne populárna a je to vidieť aj na otázkach či dotazoch na internetových fórach. Mnohí muži aj ženy pochybujú o ich skutočnej účinnosti. Sú však aj takí ľudia čo očakávajú od týchto látok, že im pomôžu zbaliť každú ženu, ktorú si zamanie. Také jednoduché to zas nie je, všetky prvky charizmy a osobnosti musia zapasovať. 

Pri akých príležitostiach a situáciách môžem feromóny používať?

Vôbec sa nejedná len o situácie so sexuálnym podtónom, aj keď je pravda, že práve za týmto účelom feromóny v prírode existujú. Môže však ísť o akúkoľvek príležitosť, kedy je treba  zvýšiť náklonnosť a v nejakom pozitívnom slova zmysle zaujať hlavne opačné pohlavie, napríklad pracovné stretnutie, pohovor či skúšky v škole, alebo zvýšiť šancu na úspech a rešpekt pri obchodnom jednaní. 

Aké feromóny je lepšie používať s nejakou vôňou alebo bez vône?

Toto je len na tvojom rozhodnutí a na tom, akú značku alebo druh feromónu uprednostníš. Vieš si aplikovať feromóny bez vône – neparfémované a potom si jemne naniesť na seba svoj obľúbený parfém. Samotné feromóny sú z chemického hľadiska bez zápachu, resp. vône, výrobcovia parfumov k nim zvyknú pridávať určité vonné prísady a esencie. V prípade série feromónových parfumov MAGNETIFICO ide kombináciu najsilnejších feromónov a celosvetovo najúspešnejších a najpredávanejších essenciálnych vôní. Vznikla tak veľká paleta feromónových parfumov so širokou škálou tónov vôni a vie si vybrať každý svoj špecifický účinný parfém. 

Čo môže ovplyvniť vylučovanie mojich prirodzených feromónov?

Vylučovanie feromónov je najviac ovplyvnené zdravotným stavom a vonkajšími faktormi, V prípade zlého životného štýlu, nezdravej životosprávy, pri nadmernom strese, únave alebo preťažení organizmu dochádza k poklesu vylučovania feromónov. To isté platí v prípade vážnejších ochorení. Samozrejme svoju rolu hrá aj nastavenie mysle a v akom rozpoložení sa cítiš. Ak si v pohode, cítiš sa sebavedomo a si bez stresu aj chemické zloženie tvojich feromonov sa tomu prispôsobí a sú účinnejšie akoby si bol skleslý, podráždený alebo porazený. 

Ako dlho trvá účinnosť feromónov? Sú s nimi spojené aj nejaké komplikácie?

Dĺžka účinku záleží aj od toho, aký kvalitný parfum alebo telovú vodu s obsahom feromónov si použil. Pri najmenej kvalitných koncentrátoch je to zhruba 1 až 3 hodiny, lepšie pánske parfumy s feromónmi môžu účinkovať 6 až 10 hodín. Problémy väčšinou nie sú, ojedinele sa môže objaviť alergická reakcia. V prípade silné koncentrovaných, essenciálnych feromónových parfémov MAGNETIFICO účinnosť presahuje 10 až 12 hodín pri jednej aplikácií. 

Kde všade sa dajú feromóny kúpiť?

Feromóny nespadajú do žiadnej kategórie látok, ktorá by mala nejaké špecifiká pri predaji, neexistujú ani žiadne obmedzenia. Feromóny a feromónové parfumy je preto možné kúpiť v parfumériách v obchodoch s vôňami, prípadne v obchodoch s erotickým sortimentom. Nákup je možný ako aj v kamenných tak aj v internetových obchodoch. 

Ako používať a aplikovať feromóny? 

Najideálnejší spôsob je ich naniesť na krk, zápästia, prípadne v oblasti hrudníka. Najlepšie miesta na aplikáciu sú preto krk a krčná tepna, šija, zápästia, uši a lakte. Feromóny však aplikuj zásadne len na pokožku, nikdy nie na oblečenie. Postačia 2-3 aplikácie (nanesenia) na jedno použitie.

feromony

esencialne-vone