Skratka pre dlhý vzťah, alebo 11 tipov pre lepší sex

Zdá sa vám, že ste spolu už dlho?

V každom partnerskom vzťahu nastane čas, kedy prvotná vášeň či iskra opadáva a vzťah akoby ochladol. Sex už nebýva taký náruživý ako na začiatku, nebýva taký častý, nestriedate polohy… v niektorých prípadoch to môže viesť k vypisovaniu si na sociálnych sieťach, koketovaniu v práci, stretávaniu sa s inými. Je to jednosmerný lístok na vlak k nevere.

Pokiaľ nebudeš ozvláštňovať sexuálny život s svojou partnerkou/partnerom, tak je len otázkou času, že to urobí namiesto teba niekto inýTento je článok je o 11 tipoch pre váš lepší sex. Pomôže ti ho trochu okrášliť, okoreniť, obzvláštniť, aby sa tam opäť vrátila vášeň a vzrušenie ako na začiatku. Verím, že sa inšpirujete obaja.

Pamätaj, že detaily robia celok úplným a že nezáleží čo robíš, ale ako to robíš. NUDA je smrrrrŕť...

Aj slušné dievča môže zhrešiť

Slovo bolo na počiatku a slovo bolo u ...ďalej to už poznáš. Jednoducho použi silu slov. Sex je v hlave v predstavách a v príbehoch, navnaďte sa predtým ako si to rozdáte.

 1. Rozprávajte sa a rozprávajte si sexuálne príbehy. Povedzte si, čo by ste chceli spolu zažiť. Alebo čo ste v minulosti zažili a páčilo sa vám.
 2. Otvorene sa porozprávajte aj o sexe. Komunikujte, čo sa vám páči, čo sa vám nepáči, čo ste vždy chceli vyskúšať. Buďte úplne otvorení a úprimní. Povedzte, ak by mal druhý partner niečo zmeniť alebo spraviť, aby ste si to užívali viac
 3. Dávajte si sexuálne komplimenty a narážky. Povedz jej, že v tých rifliach má skvelý zadok. Alebo, že v tých šatách vyzerá príťažlivo. Prípadne, že keď bude pred tebou ešte chvíľu v tých legínach chodiť vrtieť pred tebou tým zadkom, tak ju hneď položíš. Vnímaj ju ako ženu a sexuálny “objekt” zároveň. Alebo ako žena, skús mu len tak jemne dlaňou prejsť po rozkroku a pošepkať, že v tých boxerkách mu vyzerá „bohato“.
 4. Písmenkovanie – sexuálne harašenie prostredníctvom chatovania. Máš na ňu chuť a chceš aby aj on mal chuť na teba? Napíš mu, ako to chceš, alebo ako chlap je napíš čo s ňou spravíš, keď prídeš domov, že po nej skočíš v zašitej, romantickej kaviarni. Vytvárajte obrazy, jpgečka....to štartuje sexuálnu energiu.
 5. Klasika. Dajte si spolu sex po telefóne. Chce to kľudné miesto a pikantnosti, čo by ste tomu druhému robili. Priveď ju až k orgazmu, nech ju je po telefóne poriadne počuť. Urob ho po telefóne.
 6. Klasika na dlhšie. Dajte si spolu sex cez správy. Má to výhodu oproti telefonovaniu, že sa to dá robiť skoro všade. Navrhni mu a vykresli mu miesto, kde by si to chcela. Ty jej opíš, čo by si s ňou robil a hraj sa s jej fantáziou. Takto to stupňujte, nech chuť narastá a finále si nechajte na doma – ten rozmer a vyvrcholenie po takom celodennom stupňovaní stojí za to.
 7. A sme opäť pri JPGéčkach. Erotická fantázia. Napíš a pošli jej romantický milostný príbeh, plný predstáv a fantázie, kľudne môžeš aj mailom a keď si trúfneš, aj klasický listom. Opíš jej do najmenších detailov, kde sa nachádzate, čo spolu robíte a zapájaj tie najvášnivejšie predstavy predohry, masáže, jemného či tvrdého sexu, adrenalínu, dobrodružstva či polôh, kombinuj to s romantikou. Odstrelíš ju tým na mars, to mi ver. Ako žena ho zvádzaj. Potrebuješ ho dostať, predať sa mu, hrať sa s ním. Skrývaj sa mu a zároveň jemne odhaľuj. Opíš mu ako si hladíš prstami prsia cez blúzku, ako ti vlhne mušlička....v krajine fantázie je dovolené všetko a nabudíš ho aj na viac kôl.
 8. Dohodnite si stretnutie v obchode či kaviarni s podmienkou, že nebudete mať ani jeden na sebe spodné prádlo, že budete na ostro. Provokujte sa tak navzájom. Ona nech si dá krátke obtiahnuté minišaty a občas pod stolom rozkročí nohy tak, aby si sa mohol pokochať. Ty si daj šortky, kde je ľahký prístup. Hecujte sa navzájom. Je už na vás, či ju stiahneš na toalety, dáte rýchlovku na rohu tmavej ulice, alebo si to necháte na doma. 
 1. Back to the future . Vráťte sa do pubertálnych čias, kde je všetko free a dovolené, aby ste ako „veľkí“ užili, že môžete všetko. Choďte spolu na diskotéku. Nahoďte sa, buďte sexi, tancujte spolu, prípadne si zatancujte s niekým iným a pozerajte po sebe. Dráždite sa a provokujte. Zvádzajte sa. Ste pojašení, nevybúrení, hormónmi lomcovaní puberťáci, ktorí už môžu všetko. Vyhajpujte sa afrodiziakami alebo  doplnkami pre silnejší orgazmus.
 2. Dávajte si výzvy. Napríklad že 24 hodín sa budete provokovať bez dotýkania sa intímnych partií. Choďte spolu do wellnessu. Dajte si masáž, saunu. Prechádzajte sa pred sebou nahí. Provokujte sa, vychutnávajte si telo toho druhého, no vydržte to. Ako sa hovorí trpezlivosť ruže prináša. Následne sa schuti pomilujte.
 3. Toto je asi to najpodstatnejšie. Nie je sex ako sex, alebo sex len pre sex má zväčša dojazd „prázdnoty“. Viac to preciťujú ženy ako muži, no len vybúchať sa je „málo“. Vyznajte si lásku, otvorene si povedzte čo si jeden na druhom vážite, prečo sa milujete, ako vám na sebe záleží, prečo ste si jeden druhého vybrali a že nechcete nikoho iného. Bez lásky je aj život plný sexu, prázdnym.

erekcia_potencia_zväčšenie_penisu produkty-pre-mužov

libido_zväčšenie_poprsia_menopauza_produkty-pre-ženy