Túžba - Elixir of love

Niekedy je jednoducho potrebné len na to skočiť a užiť si život naplno. Nemáme na mysli žiaden typ adrenalínového ani športového zážitku. Máme na mysli zážitok intímny. Život prináša rôzne situácie. Určite sa zhodneme že nám dáva dosť zabrať a odnáša si to naše telo. Prídeme z práce a nedokážeme vykonávať nič iné len sa zvaliť do kresla a oddychovať. Niet sa čo čudovať. Naše telo má svoje limity a dáva nám ich veľmi často pociťovať. Najmä s pribúdajúcim vekom stúpa potreba viac relaxovať a intenzívne fyzické aktivity dávame častokrát bokom. Čo s tým však spravíme. Vieme, že sexuálna aktivita je zdravá či už z pohľadu fyzického ako aj z pohľadu emocionálneho. V tomto článku vám ponúkame prípravok, ktorý vás zaručene postaví z kresla a zatočí s únavou. Už v dávnej minulosti sa šamani snažili nájsť elixír života, akýsi „životabudič“, ktorý by im dodával energiu vždy, keď ju najviac potrebovali. My však hľadať nemusíme. Máme ho priamo pred sebou v podobe elixíru lásky.

 túžba (1)

Elixir of love obsahuje priamo výťažky z bylín, ktoré sa v ľudovej medicíne používali ako silné afrodiziaká. Prípravok je navrhnutý tak, aby svojimi účinnými zložkami cielene pôsobil na tkanivá ľudského tela a tým stimuloval telo k lepším výsledkom. Označuje sa aj ako veľmi silné afrodiziakum, ktoré je určené pre mužov aj ženy. Prípravok prešiel celou radou klinických štúdií, ktoré sa jednomyseľne zhodujú na tom, že jeho účinok je zaručený. Okrem iného je produkt vyrobený priamo v Českej republike.Výrobca uvádza nasledovné zloženie výrobku:

 

ELIXIR OF LOVE OBSAHUJE LÁTKY, KTORÉ MAJÚ KLADNÝ VPLIV NA:

  • plodnosť, sexualitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (MACA)
  • normálne funkcie pohlavných orgánov a hormonálnu aktivitu (Tribulus terrestris)
  • sexuálne zdravie, duševnú pohodu, stres (Turnera diffusa)
  • podporu metabolizmu, ochranu proti stresu, duševnú pohodu (Guarana)
  • vitalitu, únavu, sexuálne zdravie (Panax Ginseng)
  • lepšiu cirkuláciu krvy v panvovej oblasti, spermatogenézu, normálnu činnosť svalov (L-Arginin)
  • prostatu (zinok)

70

 

Na základe vyššie uvedeného zloženia vidíte, že prípravok pôsobí prakticky na celé telo. Najdôležitejší je však jeho afrodiziakálny, ba až explozívny účinok. Taký prílev vášnivej sexuálnej energie ste už dlho nezažili. Štúdie potvrdzujú, že prípravok výrazne ovplyvňuje všetky sexuálne funkcie, ako aj zvyšuje chuť na sex (libido).  Pomáha udržiavať zdravé pohlavné orgány a dodá správnu dávku vášne, ktorá určite oživí váš sexuálny život. Doplnok výživy tiež pomáha pri problémoch s plodnosťou, zlepšuje pohyblivosť spermii a tak zvyšuje šancu otehotnieť.  Prípravok je tiež overeným liekom pri odstraňovaní problémov s erekciou. Okrem sexuálneho života prináša novú energiu aj do ostatných oblastí života. Klienti častokrát popisujú, že „nabrali druhý dych“ a darí sa im v práci, v súkromnom živote, v intímnych aj priateľských vzťahoch. 

Užívanie je jednoduché. Balenie obsahuje sáčky s práškom, z ktorého vytvoríte len pridaním vody, džúsu či inej tekutiny chutný afrodiziakálny nápoj pre mužov i ženy. Doporučujeme vypiť cca 30-60 minút pred sexuálnou aktivitou. Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi. 

kupit-button

Nikdy nie je neskoro poriadne okoreniť svoj život. Ved nie nadarmo sa hovorí: žijeme len raz. Tak tú šancu využime a neodopierajme si zážitky na ktoré máme právo. Elixir of love sa stane vašim novým pomocníkom na ceste za novými vzrušeniami, to mi verte.

afrodiziaka-a-gely2_1

intimna-hygiena