2 zaručené tipy ako si predĺžiť výdrž pri sexe

Azda každý správny muž chce mať všetky veci plne pod kontrolou a mať nad nimi určitú moc. Muži nemajú radi, keď im niečo nevychádza. Toto tvrdenie platí ešte presnejšie aj v sfére sexuálneho zdravia. Ani jeden muž nechce byť považovaný za slabšieho alebo horšieho a tobôž nie v posteli. Tam predsa má dosahovať vrcholové výkony. Čo však robiť v prípade, keď už telo nezvláda nápor okolia alebo choroby a už nedokáže fungovať tak optimálne ako by malo. Čo robiť v prípade, keď je sexuálna výdrž nižšia v porovnaní s vašimi očakávaniami? Na túto otázku si odpovieme v dnešnom článku. 

2tipy

V dnešnej dobe už azda nie je žiadny problém si zaobstarať kvalitné a overené informácie, ktoré môžeme využiť v svoj prospech. Prípravky, ktoré uvedieme sme nevybrali náhodou. Pravda je taká, že ste ich v skutočnosti vybrali vy. Pretože tieto prípravky patria medzi tie najobľúbenejšie, najvyhľadávanejšie a klienti, ktorí si ich kupujú sa k ním opakovane vracajú. Prvým z nich je jednoznačne Delay sprayDelay spray je v súčasnosti radený medzi najkvalitnejšie prípravky zabezpečujúce optimálnu dĺžku pohlavného styku.Je zrejmé, že ani rýchle životné tempo, ktoré je príznačné pre súčasný životný štýl, nepridáva na zdraví nikomu z nás. Pozrime sa teda na to, akým spôsobom dokáže Delay spray ovplyvniť naše sexuálne zdravie a skvalitniť pohlavný styk.Základný mechanizmus účinku spočíva v miernom lokálnom znecitlivení oblasti. V praxi to znamená, že prípravok zabezpečí, aby bola citlivosť znížená, avšak v žiadnom prípade nespôsobí úplne znecitlivenie. Čiže muži oddialia ejakuláciu a zároveň nestrácajú príjemné pocity a celkový pôžitok zo sexu. 

Prípravok je vyrobený z čisto prírodných látok, ktoré majú prirodzené regeneračné a liečebné účinky. Výrobcovia zvolili formu spreju, čo zabezpečuje oveľa praktické použitie a rýchlejší nástup účinku. Ďalšou z veľkého množstva výhod je priama aplikácia na kožu - aplikácia na kožu je oveľa účinnejšia a účinok je viditeľný takmer okamžite - do dvoch minút. Prípravok sa jemne nastrieka na celú dĺžku penisu 2-3x a vmasíruje sa, aby sa zabezpečil ešte rýchlejší nástup účinku. Z hodnotení mnohých mužov, ktorí prípravok dlhodobo používajú jasne vyplýva, že jeho aplikácia je úplne bezproblémová. Navyše prípravok nezanecháva žiadne stopy a teda jedinou jeho vizitkou bude vaša dlhšia sexuálna výdrž. 

Druhým z prípravkov na oddialenie erekcie je Delay gél. Jedná sa o to isté zloženie prípravku,  ktoré je však vyhotovené v inej forme. Aplikácie je tiež veľmi ejdnoduchá ako tomu bolo aj pri prípravku Delay spray: aplikujte dostatočné množstvo gélu po celej dĺžke penisu a votrite ho. Počkajte 10 minút do úplného absorbovania gélu pokožkou. Gél účinne hydratuje. Môže byť používaný ako lubrikant s kondómom. Môžete niekoľkokrát opakovať. 

Obidva prípravky majú aj ďalšie účinky, napríklad. Prípravky obsahujú len látky, ktoré dokážu priaznivo vplývať na mužskú potenciu, ako aj na celý močovo-pohlavný systém. Napríklad výťažok z Mäty priepornej, ktorý je taktiež súčasťou výrobku, má okrem znecitlivovacieho účinku, aj takzvaný antimikrobiálny účinok. Antimikrobiálny účinok znamená, že Mäta dokáže cielene zničiť mikroorganizmy, ktoré môžu bežne spôsobovať zápaly. 

Starostlivosť o sexuálne zdravie nie je tak nepotrebnou vecou ako to môže vnímať spoločnosť. Každý z nás má právo mať občas pocit, že mu celý svet leží pri nohách a on dokáže vykonať všetko čo si zaumieni. A nie nadarmo sa hovorí, že spokojný muž je ten ktorý má kvalitný sexuálny život a to z toho dôvodu, že kvalita jeho sexuálneho životu priamo vplýva na kvalitu jeho sebavedomia.

produkty-pre-muzov

afrodiziaka-a-gely2_1