The Science: ľudské feromony - manipulácia prírody

Osmológia (veda o čuchu) zistila, že muži a ženy sú priťahovaní k sebe navzájom pomocou selektívnych chemických poslov zvaných feromóny. Sú to chemikálie stimulujúce vzrušenie, ktoré signalizujú vznik sexuálnej túžby, sexuálnej pripravenosť, hladiny hormónov, plodnosť a najhlbšie emócie. Keď sa feromóny v tele uvoľňujú, môžu  vytvoriť ilúziu príťažlivosti  a prilákať tak príslušníkov opačného pohlavia. Termín feromón bol vytvorený  dvomi  výskumníkmi hormónov, Karlsona  a Luschera, ktorí vytvorili termín pôvodom z dvoch gréckych slov: pherein, čo znamená priviesť alebo prevod  a hormón, čo znamená, rozrušiť. 

Feromóny sú primárne vnímané prostredníctvom čuchových čidiel, a štúdie naznačujú, že sú vylučované cez mnohé oblasti tela, vrátane kože, potné žľazy, sliny a moč.

Feromóny sú spojené s niektorými z najviac rozhodujúcich etáp v našom živote ... od dojčenia až ku výberu kamarátov, či životného partnera. Štúdie ukázali, napríklad, že dojčení novorodenci sú schopní rozlíšiť medzi podprsenkami, ktoré nosia ich matky a cudzími. V postieľke sa dieťa otočilo rýchlo preč od neznámej podprsenky k podprsenke jeho matky. 

Dokonca aj vaša spriaznená duša musí mať tie správne feromóny ...                            kúpiť feromónové parfémy

Vyberáte si svoju spriaznenú dušu, tým že podvedome reagujete na feromóny, ktorými prenáša svoju genetickú kompatibilitu.

 secret-scent-feromony-pre-muzov

Podvedomie sexuálna príťažlivosť

Feromóny môžu pôsobiť ako silné katalyzátory sexuálnej príťažlivosti. Ako ľudia vylučujú tieto látky potením, sú detekované podvedome nosom a ďalej mozgom a nervovým systémom. Len asi 10 percent mužov má dostatočné množstvo androsteronu, ide o vybraný feromón, ktorý stojí za tým, čo mnohí volajú sex appeal. Títo ľudia ani nemusia vyzerať sexy ale cez uvoľňovanie tohto feromónu  vysielajú silné signály príťažlivosti. 

Muži v prvom rade uvoľňujú androsteron cez kožu a vlasy. A zatiaľ čo muži aj ženy vylučujú  stopové množstvo tohto feromonu aj prostredníctvom moču, muži vylučujú až štyrikrát toľko ako ženy. Tento konkrétny feromón, ktorý je produkovaný v nadobličkách oboch pohlaví, je tiež prítomný v pote a v podpazuší oboch pohlaví. Okrem toho, že tiež je prítomný v smegme , látka vylučovaná z mazových žliaz penisu a pošvy.

Vedci zistili, že ženy, vylučujú aspoň jeden ďalší silný feromón zo svojej pošvy. Štúdia vaginálnych výlučkov sexuálne príťažlivých  žien preukázali, prítomnosť copulinu, feromónu, ktorý je prítomný hlavne v týchto tekutinách.

Terapeutické aplikácie

Podľa Masters a Johnson, výrobky obsahujúce feromóny môžu byť použité pre korekciu sexuálnej dysfunkcie. Výskumníci hovoria, že čuch sa využíva pri liečbe sexuálnych problémov, s využitím feromónov a vôní.

Sexuálne aplikácie

Jedna štúdia potvrdila, že feromóny sú bežne používané v parfumovom priemysle. Hoci spoločnosti tvrdia, že použitie týchto zlúčenín ako nosiča vône, obohatenej o feromóny sú s najväčšou pravdepodobnosťou tajne zvolenou zvodnou prísadou. Vzhľadom k tomu, parfumy sú primárne uvádzané na trh a na základe ich schopnosti priťahovať  opačné pohlavie, je kombinácia feromón-parfum dokonalou "voňavkou"!

feromony_2ml

 

Čo možno očakávať po aplikácií feromónov 

Ľudia ktorí použili feromony potvrdili ich nasledujúce výhody: 

- zvýšený stav relaxácie a pokoja, najmä v sociálnych situáciách

- menej úzkosti

- zvýšená dôvera a sebadôvera

- pocit väčšej a silnejšej príťažlivosti

- šťastnejší a viac optimistický pohľad

- zlepšené pracovné vzťahy

- zlepšený sexuálny život

- výšený sexapeal

- vzťahy s viac romantickým prežívaním

- zvýšený pocit pohody

 

Účinnosť feromonov  potvrdzujú následne 3 štúdie

1, Zvýšenie nálady po použití feromonov:

Muži aj ženy, ktorí kompletné popisovali svoje pocity a pocit zo seba v depresívne farbách, po použití feromonov zaznamenávajú  nárast pocitu pohody, pozitívnej energie. Výskumníci z Pherin Pharmaceuticals, Inc., inšpirovaný podľa terapeutických výhod používania ľudských feromónov, sú teraz zapojení do klinických štúdií pre ich využitie zmierniť záchvaty paniky a poruchy nálady. 

2, Pracovné vzťahy:

Novinár, ktorý opakovane skúmal ľudské feromóny, potvrdzuje nasledovné výsledky:  "Okamžite som si všimol, že ľudia, s ktorými som pracoval sa pozerali na mňa a usmievali viac ako obvykle. Nakoniec som si uvedomil, že som to bol ja, že som robil väčší očný kontakt s nimi a vysielal podvedomo správy o dôvere. " 

3, Sexuálna atraktivita:

V dvojito zaslepenej štúdii testovanie ľudské feromóny, 20 žien dostalo lokálne aplikované feromóny trikrát týždenne. Ženy užívajúce feromóny vykázali podstatne vyššiu mieru sexuálneho kontaktu s mužmi ako u druhej kontrolnej skupiny. Podobná štúdia bola vykonaná s muži, mali rovnaké výsledky, častejší sexuálny styk so ženami, ako muži, ktorým podávali placebo.

 

Nezabúdajte

Bezpečnosť a bezpečnostné opatrenia

Feromóny sú všeobecne považované za bezpečné a nemajú žiadne známe vedľajšie účinky avšak, môžu spôsobiť vedľajšie účinky subjektívne. Napríklad, použitie feromónoveho vzorca môže mať za následok priťahovanie nežiaducich členov opačného pohlavia. Teda navrhujeme, starostlivé a uvážlivé použitie týchto zlúčenín za všetkých okolností. 

Dávkovanie a načasovanie

Parfumy môžu alebo nemusia obsahovať feromóny (obchodníci nie sú povinný uvádzať ich na etikete výrobku). Z tohto dôvodu, počiatočné aplikácie môžu byť testované v malých dávkach jedným alebo dvoma rýchlymi strekmi. Keď si feromóny zakúpite samostatne, ako neparfumované feromony,  môžu byť pridané do obľúbenej kolínskej alebo do parfumu v množstve odporúčanom výrobcom. 

Ak chcete zvýšiť vášeň a sexuálne skúsenosti na maximum, feromóny musia byť aplikované strategicky na erotogénne zóny, len niekoľko minút pred stretnutím. Môžu byť taktiež použité na vytvorenie náklonnosti opačného pohlavia, pričom v tomto prípade by mali byť aplikované hodinu alebo dve vopred. V prípade, že požadovaný účinok nie je adekvátny, množstvo feromonov môžete  zvyšovať postupne v malých krokoch.

                                                                                                                              kúpiť feromónové parfémy

záver

Vôňa príťažlivosti je veľmi reálna a ľudské feromóny hrajú významnú úlohu. Ak chcete zvýšiť svoje sebavedomie a zvýšiť atraktivitu pre opačné pohlavie, celkový úspech, ľudské feromóny sú práve to, čo potrebujete.

BANNER_ZENY_sekce