Feromóny pre mužov - ako prilákať ženy? Vaša tajná výhoda pre podmanenie žien!

Mnoho vedeckých štúdií dokázalo, že muži, ktorí produkujú viac mužských feromónov ako je priemer (androsteron) majú väčší úspech u žien. Sú to muži, ktorým ženy len ťažko odolávajú, sú žiaducimi a zvodnými  a často krát, nie sú ani krajší, múdrejší ako väčšina ostatných mužov. Oni jednoducho majú  tú výhodu, produkujú viac feromónov ako priemerný chlap.

55

» Do akej miery sú feromóny efektívne?

Skupina výskumníkov nedávno zverejnila výsledky štúdie zahŕňajúce feromóny vykonanej na skupine mužov. Podľa ich zistení, ženy sú veľmi citlivé na mužské feromóny. V skutočnosti, výsledky ukázali, že sedemdesiat štyri percent (74%) testovaných osôb zaznamenalo výrazný nárast z nasledujúcich sociálno-sexuálnych správaní: objímanie, bozkávanie, a pohlavný styk.

 » Ako fungujú?

Štúdie naznačujú, že aplikované mužské feromóny zvýšili hladinu luteinizačného hormónu (LH) u žien,  čo spôsobuje, že žena má zvýšenú sexuálnu reakciu na človeka. Oni sú tiež zodpovedné za uvoľňovanie neurotransmiterov, ktoré priamo menia správanie žien, ako je napríklad spúšťanie sexuálneho vzrušenia.

» Chcete získať  výhodu?

Naše feromóny pre mužov  aj ženy vám môžu poskytnúť nespravodlivú výhodu, ktorú vám matka príroda nikdy nedala. Naše optimalizované zmesi najlepších feromónov v kombinácií so starostlivo vybranými svetovo najpredávanejšími vôňami sú vám k dispozícii, pomôžu vám výrazne zlepšiť  milostný život a zvýšia vaše sexuálne šance  u žien. Keď príde na získanie viac pozornosti od žien, tu je vaša šanca, ktorá konečne pomôže zvýšiť level, alebo čo je ešte lepšie, tajne nakloníte úspech ( možno trošku nespravodlivo) vo svoj prospech!

BANNER_muzi_sekce

Nemusíte si získať pozornosť, ženy, ktorá sa vám páči, možno tak stratíte životnú lásku, alebo nezískate prácu svojich snov, lebo ste neinvestovali do zlepšenia svojej osobnosti a charizmy. Tak málo stačí k k úspechu alebo neúspechu. Nakloňte šťastenu na svoju stranu pomocou parfémov s feromonmi.

Sme v obchode po dobu 13 rokov a máme tisíce spokojných zákazníkov, pretože predávame feromóny, ktoré fungujú, ale nemusíte slepo veriť len naším slovám, preto si prečítajte  naše referencie a hodnotenie zákazníkov.

»REFERENCIE


 

Som prekvapený z rýchleho zaslania a čo viac oni asi naozaj fungujú, použil som Feromony Selection pri pohovore do novej práce a prácu som získal. Navyše sa mi zdalo, že som sa páčil personalistke, ktorá mala na starosti môj prijímací pohovor.

ďakujem Martin 24, HLOHOVEC


 

Nakupujem pravidelne feromony na Amazone, mám ich odskúšané a tam som našiel nové feromony MAGNETIFICO, ktoré som dovtedy nepoznal, zaujali ma. Vygooglil som si ich a na prekvapenie som zistil, že je to česká značka so zastúpením v SR, tak som si ich samozrejme hneď kúpil. Objednal som si všetky 4 mužské vône naraz. Momentálne testujem Allure, vyjadrujem zatiaľ spokojnosť :-) 

Momo, Bratislava


 

Môj frajer pravidelne používa MAGNETIFICO Seduction. Super voňajú a dokonca dlho. Stalo sa mi, že moja švagriná mi hovorí v aute, že tu cíti môjho frajera :-)  v aute sme boli len my dve.Tri dni predtým sme s ním išli v mojom aute spolu na výlet.  

Baška, KE


Páči sa mi, že použili značkové vône a zakombinovali do nich feromony. Dve muchy jednou ranou, overená vôňa a k tomu vychytávka akou je feromón, peckaaa ....

Sebo 30 Piešťany


 

Sellection pre ženy som si objednala už opakovane, môj partner, keď ich na mne zacíti, je na nezadržanie 

Anonym


 

Samozrejme nie je to žiadny zázrak, ale účinky badám. Hlavne ja sám sa cítim istejšie, ľudia na mňa reagujú prívetivejšie a pochvaľujú ma, že pekne voniam. Zatiaľ spokojnosť

L. Šenkvice


 

Nedôveroval som feromónom, ale po minulej párty zvažujem ďalší nákup. Buď som mal svoj deň alebo naozaj fungujú, bol som na párty za alfa samca. Dobrý pocit.

Lukáš K  27, Bratislava

feromony