AKO MAŤ V NOVOM ROKU LEPŠÍ SEX? VIEME TO!

Chcete, aby nadchádzajúci rok bol, čo sa týka sexuálnych zážitkov, viac vzrušujúci než rok minulý? Povieme vám ako nájsť toho správneho partnera alebo ako s tým súčasným vylepšiť prežitok na maximum.

 11

SPRÁVNY PARTNER JE ZÁKLAD K NEZABUDNUTEĽNÝM INTÍMNYM ZÁŽITKOM

A čo robiť v prípade, že partnera nemáte alebo túžite po tom vzrušujúcom kolegovi/kolegyni z práce a neviete ako ich uloviť? Vieme ako pomôcť vášmu sexappealu a podporiť vašu charizmu. Človek by samozrejme mal dbať na svoj zovňajšok, postavu a vystupovanie, ale keď je to málo, môže siahnuť po tajnom "ese" v podobe tzv. feromonov. Rovnako ako zvieratá silno sexuálne reagujú na feromony, tak ľudia podvedomo reagujú na látky ovplyvňujúce sexuálnu chémiu u ľudí. Medzi najlepšie feromonové produkty na trhu patrí značka MAGNETIFICO, ktorá kombinuje najnovšie poznatky z biochémie a popredných svetových parfémov.

Zobraziť ponuku feromonov a feromonovych parfémov pre mužov a ženy už od 6 Eur

22

POKLES CHUTI NA SEX, STRES, VYČERPANIE, MENOPAUZA

Všetky tieto problémy sú zabijakom vášnivého intímneho života. Bohužiaľ v dnešnej modernej dobe, kedy sa človek stále za niečím naháňa, sa týkajú väčšiny z nás. Doporučujeme vám siahnuť po jednom zo špeciálnych doplnkov stravy, ktoré vám pomôžu opäť získať chuť na sex, znížiť stres, podporiť vašu energiu a zachrániť tak váš sexuálny život.

Pre mužov doporučujeme niektorý z prírodných doplnkov výživy ako napr. RX plus, Andrimax alebo veľmi populárnu MACA Fresh man a energy.

Pre ženy potom špeciálne prírodné výživové doplnky stravy ako Femm Passion libido caps, Maca fresh woman a energy.

maca-fresh-energy

BEZ PEVNEJ A DOSTATOČNE DLHEJ EREKCIE PARÁDU NEUROBÍTE!

Pokiaľ partner nedokáže udržať erekciu alebo erekcia nie je dostatočne pevná, má to zásadný vplyv na sexuálny akt. Opäť je na vine často stres, vyčerpanosť, ale tiež aj nervozita. Našťastie dnes existuje mnoho produktov v podobe výživových doplnkov, sprejov a gélov, ktoré obsahujú účinné látky, ktoré majú veľmi kladný vplyv na tieto príčiny a pomôžu vám dosiahnuť pevnej a dlhotrvajúcej erekcie bez zdravotných rizík.

Vybrali sme pre vás tieto bezpečné a preverené výživové doplnky, gély a spreje na podporu erekcie a sexuálneho výkonu 

44

MALÁ CITLIVOSŤ POHLAVNÝCH ORGÁNOV U ŽIEN – NEMOŽNOSŤ DOSIAHNUŤ ORGAZMUS

Nedostatočné uspokojenie zo sexu môže prameniť z toho, že partnerka si intímne "hrátky" dostatočne neužije. Na vine často býva malá citlivosť pohlavných orgánov, nedostatočné zvlhčenie alebo nemožnosť dosiahnuť orgazmus. Existuje však špeciálna kozmetika, ktorá vám s týmito problémami ľahko pomôže.

Špeciálne lubrikačné gély a spreje pre zvýšenie citlivosti vagíny, zvýšenie pôžitku a ľahšieho dosiahnutia orgazmu.

 55