Šokujúce odhalenie vedcov o sexe a úspechu

Viete, prečo niektorí muži majú tie najkrajšie ženy, aj keď nie sú sami príliš atraktívni? A prečo niektoré ženy majú takých úspech u mužov, hoci sa ani zďaleka nepodobajú kráľovnám krásy?

Ilustračné foto


Samozrejme, že úspech mužov u žien a naopak ovplyvňuje veľa faktorov. Patrí medzi ne vzhľad, postava, spoločenské postavenie, sexuálna zdatnosť a ďalšie. Avšak, ako bolo už mnohokrát dokázané, ten najdôležitejší faktor je ona povestná chémia! Ak teda postavíte do radu 10 mužov, ktorí by boli rovnako fyzicky atraktívni a tešili sa rovnakému spoločenskému postaveniu, najväčší úspech u žien bude mať ten, ktorý bude vyžarovať najviac feromónov!

Čo sú to feromóny a ako ovplyvnia sexuálnu príťažlivosť

Feromóny môžeme definovať ako látky, ktoré človek vylučuje či vyžaruje a majú silný vplyv na sexuálne podvedomie opačného pohlavia. V živočíšnej ríši sú feromóny, ktoré zvieratá vylučujú, hlavným faktorom ovplyvňujúcim ich sexuálny výber partnera. Podobne je to u ľudí, ktorí podvedome stále kladú silný dôraz na onú "chémiu".

Čo robiť, keď príliš úspechu u druhého pohlavia nemáte?

Vedci a špecializované firmy investujú milióny dolárov a zameriavajú sa práve na túto otázku. Vyrábajú veľa produktov s feromónmi, ktoré majú zvýšiť sexuálnu príťažlivosť pre opačné pohlavie, navýšiť sebavedomie a získať rešpekt u osôb rovnakého pohlavia. Na trhu sú rôzne parfumy s feromónmi, feromóny koncentrované či rôzne sprchové gély s nimi. Úspech však závisí na kvalite daného produktu, preto vyberajte starostlivo a nebojte sa za kvalitu priplatiť.

Nedávno prišla na trh unikátna rada MAGNETIFICO - power of pheromones, ktorá v sebe skĺbila najnovšie poznatky z biochémie s vôňou popredných svetových parfumov.

 

 

Testovali sme feromónové produkty!

V minulosti prebehlo nespočetné množstvo testov, ako feromóny môžu ovplyvňovať sexuálnu príťažlivosť. Zaujímavý bol napríklad test na jednej z českých televízií, kedy boli do troch miestností zavretí traja muži (jednovaječné trojičky). Jeden z nich bol nastriekaný feromónmi a ženy so zaviazanými očami postupne chodili do jednotlivých miestností a mali si vybrať, kde im je najpríjemnejšie a výsledok? 80% z nich si vybralo miestnosť s mužom, ktorý mal na sebe aplikované feromóny!

 

 

Jeden z najväčších výberov feromónov pre mužov a ženy u nás nájdete na IntimneNakupy.sk, kde okrem iného tiež nájdete ďalšie produkty, ktoré Vám môžu výrazne obohatiť Váš intímny život!

 

 

Pomôžu aj pri obchodných rokovaniach, pohovoroch, v škole

Feromóny vám môžu pomôcť aj na obchodnom rokovaní, lebo budete pôsobiť ako sebavedomí ľudia a budete budiť rešpekt ako u mužov, tak u žien. Môžu vám pomôcť na pracovnom pohovore alebo pri skúškach v škole. Ľudia, ktorí ich vyskúšali, už väčšinou nechcú vyjsť z domu bez nich!

 

 

 

Chcete vyskúšať, čo robia feromóny s Vami? Máme pre Vás darček! Pri objednaní feromonového parfému Vám pribalíme vzorku druhého feromonového parfemu úplne ZDARMA, stačí do poznámky pri objednávaní uviesť: AKCIA 
www.magnetifico.sk

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Parfémy s feromonmi pre mužov i ženy už od 6 Eur!
Viete, ako zväčšiť penis?
Ako zväčšiť a spevniť poprsie bez plastickej operácie?
Ako zvýšit chuť na sex a ľahšie dosiahnúť orgazmus?