PRE ZDRAVIE ŽENY - MACA WOMAN

maca-pre-zeny 

Produkt Maca Fresh Women sme špeciálne vyvinuli pre ženy ktorým záleží na celkovom zdraví svojho tela. Aby jeho zloženie prispelo k harmonizácií hormonálneho systému, k vitalite , podporilo trávenie – lebo jeho správne fungovanie sa odráža na celkovom zdraví, ale zároveň sme chceli dopriať ženám zvýšenie libida a dopomôcť k intenzívnejšiemu orgazmickému zážitku.

Základnou zložkou produktu je MACA. Táto peruánska rastlina pôsobí na ženský organizmus priam zázračne. Pomáha udržať si hormonálnu, fyzickú a psychickú rovnováhu. Upravuje nepravidelnú menštruáciu ale tiež pôsobí ako afrodiziakum. V Peru túto rastlinu užívali dievčatá už v mladom veku kvôli plodnosti.

 

Ďalšou dôležitou zložkou produktu je Wild Yam. Patrí medzi bylinky, ktoré pozitívne ovplyvňujú ženské hormóny. Wild Yam obsahuje tzv. fytoestrogény – látky ktoré pôsobia ako klasické ženské hormóny, a teda pomáhajú zmierňovať príznaky menopauzy ako sú zmeny nálad, potenie, návaly. Pomáha ženám pri silnej alebo nepravidelnej menštruácii. Ale tiež pôsobí aj ako afrodiziakum, keďže obsahuje zložky ktoré prekrvujú ženské orgány.

 

Poslednou zložkou je Lucerna siata. Táto „obyčajná“ rastlina obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály. Je bohatá na vlákninu, bielkoviny, kyseliny, chlorofyl a enzýmy. Teda priaznivo pôsobí na tráviacu sústavu – zlepšuje trávenie a zvyšuje fyzickú silu a posilňuje imunitu.

 

Úlohou produktu MACA FRESH WOMEN je vytvoriť jedinečnú a účinnú kombináciu látok pre ženu v jednom komplexnom produkte, ktorý skutočne účinkuje.

 

maca-pre-energiumaca-pre-muzovmaca-pre-zeny