Sex a sviečky! Možno vás prekvapí, ako sa dajú pri sexe využiť

Sviečky má rád takmer každý. Poznáte však tie afrodiziakálne alebo masážne? Viete, ako sa používajú alebo ako ich využiť?

Sviečky sú symbolom romantiky a príjemne strávených chvíľ. Poďme sa pozrieť na tie menej klasické, o ktorých ste ešte ešte nepočuli, ale možno sa stanú bežnou výbavou pri vašich intímnych hrátkach.

Afrodiziakálne sviečky – power of pheromones


Viete, že sviečky MAGNETIFICO z radu power of pheromones sú vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu navrhnuté tak, aby vám pomohli vytvoriť erotickú a zvodnú atmosféru a pomohli vám zviesť partnera alebo partnerku?

 tantra afrodiziakálna sviečka

Špeciálna Intensively intimate formula


Ľudia pri výbere partnera podvedome reagujú na onú povestnú "chémiu". Afrodiziakálne sviečky Magnetifico power of pheromones sú navrhnuté tak, aby sa špeciálny parfum uvoľňoval prirodzene v závislosti na okolitých teplotách miestnosti, a to aj pri nehoriacej sviečke. Vôňa nie je príliš intenzívna, vonia jemne, nevtieravo a nespôsobuje bolesti hlavy. Pôsobí podvedome a jemne na vaše zmysly a pomôže vám naladiť nezabudnuteľnú atmosféru nielen pri vašich intímnych chvíľach. Je navrhnutá tak, aby vám pomohla vytvoriť tú správnu afrodiziakálnu atmosféru pre zvádzanie, relaxáciu a milovanie.

Luxusné, ručne vyrábané, afrodiziakálne sviečky MAGNETIFICO – power of pheromones, kúpite tu.

Masážní svíčka MAGNETIFICO Enjoy it! - Tropic sea salt 9

Masážne sviečky Enjoy it! Novinka


Spoznajte nezabudnuteľné okamihy plné relaxácie aj vzrušenia zároveň! Užite si stále populárnejšie masážne sviečky spájajúce romantiku s uvoľňujúcou a zároveň intímnou atmosférou. Doprajte partnerovi chvíle oddychu po náročnom dni alebo ju využite ako výnimočnú predohru pre intímne chvíle.

masážne-sviečky-na-telo-MAGNETIFICO-Enjoy-it

Čo je masážna sviečka?


Masážna sviečka slúži na masáž celého tela. Obsahuje špeciálnu zmes tvorenú bambuckým maslom, kokosovým olejom, včelím voskom, antioxidantmi a ďalšími zložkami, ktoré sa po zapálení sviečky behom pár minút rozpustia na masážnu emulziu, ktorú potom nalejete na partnerovo telo a môžete mu dopriať nezabudnuteľnú masáž. Prémiové zloženie masážne sviečky MAGNETIFICO Enjoy it! zároveň hydratuje, vyživuje a regeneruje pokožku, vďaka čomu zostáva hebká na dotyk a zmyselná vôňa umocní Váš zážitok zo spoločne strávených chvíľ.

Jedinečné masážne sviečky Enjoy IT! Môžete zakúpiť tu.

 

Masážní svíčky MAGNETIFICO Enjoyit! 3