Saw Palmetto- zaručený pomocník pre zdravú a mladú prostatu

Celkové sexuálne zdravie, sexuálna výkonnosť ako aj samotná kvalita intímneho života závisí od mnohých faktorov. Azda každý z nás chce, aby postupné starnutie, životný štýl, stres a nesprávna životospráva  na nás zanechali čo najmenší nepriaznivý efekt a aby sa naše telo i v staršom veku čo najviac podobalo nášmu telu v mladosti. Na tejto požiadavke nie je nič nesplniteľné, avšak je potrebné, aby sme k nášmu telu pristupovali zodpovedne a predvídali situácie, koré môžu v priebehu rokov nastať. Čo tým máme na mysli? Myslíme tým skutočnosť, že problémy s prostatou trápia vysoké percento mužov po 50 roku života. Poradne sexuológov a urológov sú preplnené, pretože sa v súčasnej dobe kladie len minimálna pozornosť prevencií. V dnešnom článku vám predstavujeme rastlinu, ktorú už možno poznáte. Poukážeme však na jej priaznivé vplyvy na prostatu a celkové sexuálne zdravie. 

saw_palmeto

Saw Palmetto je rastlina pôvodom zo Severnej Ameriky, ktorá už mnohé dekády vzbudzuje pozornosť osôb zaoberajúcich sa prírodnou medicínou. Vhodné zloženie prírodných látok ako napríklad mastné kyseliny (voľné aj esterifikované), flavonoidy, fytosteroly a triacylglyceridy. Vhodná kombinácia týchto prírodných zložiek pôsobí priaznivo na mnohé systémy ľudského tela. Dokáže zvýšiť libido (prírodné afrodiziakum), podporiť vitalitu organizmu, zlepšiť chuť do jedla, detoxikovať telo a to najdôležitejšie - pôsobí priaznivo na stav prostaty. Taktiež je vhodné spomenúť, že bylinný výťažok je vhodný aj pre ženy a dokáže zlepšiť funkčnosť i ženského organizmu. 

O funkcii zdravej prostaty sme písali už v mnohých predchádzajúcich článkoch. V tom aktuálnom sa skôr zameriavame na fakt, že prítomnosť výťažku rastliny Saw Palmetto v prípravkoch na podporu funkcie prostaty má nezastupiteľné miesto. Nie nadarmo je už mnohé roky používaná ľudovými liečiteľmi na liečenie problémov s močovým ako aj pohlavným systémom. V súčasnej dobe naďalej prebiehajú výskumy, ktoré skúmajú efekt rastliny na prostatu, ktorú postihuje benígna hyperplázia. Čiže jednoducho povedané skúma sa efekt rastliny Saw palmetto na zväčšenie prostaty, ktoré je problémom drvivej väčšiny mužov po 50tke. Benígna hyperplázia prostaty je ochorenie, ktoré sa prejavuje typickým nočným močení, častým pocitom na močenie, nedostatočným vyprázdnením močového mechúra a taktiež typickým znakom je prerušovaný prúd moču. 

Zdravá prostata sa samozrejme zúčastňuje na správnom a bezproblémovom priebehu pohlavného styku. A práve z tohto dôvodu je rastlina tak často súčasťou mnohých výrobkov zameraných na sexuálne zdravie a zdravie prostaty. Ako sme už uviedli jej vplyv je zaznamenaný na celé telo, či už na celkovú telesnú pohodu, ako aj na zvýšenú aktivitu v intímnej oblasti. Odporúčame jeden z najlepších a klientmi najvyššie hodnotených prípravkov na trhu, ktorý obsahuje extrakt rastliny Saw Palmetto.  

 

Prečítajte si článok o účinných bylinách na prostatu.

 

Jeden z najžiadanejších prípravkov Andrimax vo svojej podstate zachytáva všetky elementy účinnej prevencie a liečby sexuálnych dysfunkcii vrátane problémov s prostatou. O výrobku Andrimax sme publikovali už viac článkov, ktoré vykresľujú jeho benefity, možnosti využitia ako aj terapeutické dávkovanie. Na tomto mieste je len dôležité podčiarknúť, že za výbornými výsledkami prípravku stojí okrem výborne skombinovaného účinného zloženia látok aj rastlina Saw Palmetto. Pomocou odkazu nižšie sa dostanete priamo k popisu prípravku Andrimax, aby ste mohli komplexne preštudovať jeho zloženie a aby ste sa dostali aj k hodnotenia našich klientov. Nezabúdajte, problémy s prostatou sú zväčša reverzibilného charakteru, pri správnej terapii sa dajú eliminovať dokonca až úplne vyliečiť.

esencialne-vone

produkty-pre-muzov_1