Žena a jej vitalita v sexuálnom živote

I keď ženy nemajú tak veľké zábrany, keď potrebujú návštíviť odborníkov, ktorí sa zaoberajú sexuálnym zdravím (napr. gynekológovia), niektoré problémy však oveľa radšej riešia individuálne, pretože nie s každým problémom je potrebné okamžite „utekať“ k lekárovi. So ženským intímnym zdravím, najmä so zdravým vagíny je spojených veľmi veľa možných ochorení, ktoré sú síce nepríjemné, ale nie sú príliš závažné. To znamená, že väčšina z nich sa dá hravo vyriešiť správnou hygienou a podporou výživových doplnkov. Kategóriou samou o sebe je neplodnosť, neschopnosť otehotnieť. Väčšina ochorení ženských pohlavných orgánov je vyvolaná mnohými činiteľmi. Práve z toho dôvodu je potrebné k problémom pristupovať celostným spôsobom (prístupom, ktorý zohľadňuje všetky možné príčiny vzniku ochorenia)  a pokiaľ je to možné pomocou čo najprírodnejších látok, ktoré nie sú pre organizmus toxické a dokážu zabezpečiť želané výsledky. V článku vám ponúkame prehľad naj prípravkov, ktoré vám pomôžu udržiavať vaše intímne partie zdravé a taktiež prípravky, po ktorých môžete bez problémov siahnuť, keď sa problém vyskytne. 

sexuálne_zdravie_ženy

Prvým z prípravkov, ktorý rozhodne stojí za vyskúšanie je Secret Ceres. Ako sme už uviedli správna hygiena sexuálnych partii je kľúčová. Z hľadiska anatomického uloženia ženských pohlavných orgánov vyplýva, že dochádza veľmi často k prenosu infekcií, ktoré sú veľmi nepríjemné. Infekcie, ktoré bežne postihujú ženské pohlavné orgány sú veľmi často spájané aj so vznikom zrastov, ktoré následne spôsobujú nemalé problémy s otehotnením. Preto nie je dobré brať opakované zápaly na ľahkú váhu a je potrebné im v optimálnom prípade aj predchádzať správnou hygienou. Prípravok Secret Ceres má antifungálne a antibakteriálne vlastnosti, ktoré efektívne potláčajú ťažkosti, ktoré bývajú často výsledkom nerovnováhy vaginálnej flóry, ako sú plesňové infekcie (vaginálna kandidóza), vaginálnu suchosť, vaginálny zápal (vaginitída), nepríjemný zápach (vaginóza) alebo výtok (leukorea ). Prípravok má regeneračné a omladzujúce účinky na pokožku.Secret Ceres obsahuje 100% prírodné zložky. 

Ďalším z prípravkov, ktorý dokáže počas bežného užívania pôsobiť antibakteriálne a protizápalovo je lubrikačný gél. I keď sa na prvé počutie môže zdať, že ide o nezmysel a lubrikačný gél má predsa za úlohu zvlhčovať intímne partie a zabraňovať tak nechceným zranenia, prípadne má pomáhať rýchlejšie dosiahnuť orgazmus, nie je tomu úplne tak. V prípade správne zvoleného lubrikačného gélu máte okrem „klasických“ použití aj bonus vo forme liečivého prípravku. Napríklad prípravok Aloe Vera 150ml lubrikačný gél na základe svojho zloženia dokáže zabezpečiť optimálne prostredie pre zdravú intímnu hygienu. Aloe vera ako účinná látka eliminuje nebezpečenstvo vzniku infekcie a zápalu, ktorý je vo veľa prípadoch spôsobený práve nechráneným pohlavným stykom (resp. zavlečením infekcie od pohlavného partnera). 

Prípravok, ktorý neodmysliteľne patrí k udržiavaniu zdravého životného štýlu a funkčnosti celého tela je rozhodne Maca Fresh Women. Rastlina Maca Fresh nie je žiadna novo objavená rastlina, ktorá by na svoje využitie ešte len čakala. Tak ako u mužov, tak aj u žien podporuje celkové zdravie organizmu so zameraním aj na zdravie sexuálne. Maca sa vyznačuje aj priaznivým vplyvom na kardiovaskulárny systém, zlepšuje prekrvenie, znižuje krvný tlak a riziko srdcového zlyhania. Maca sa tiež osvedčila pri liečbe chronickej únavy a začínajúcich úzkostných porúch a depresií.Má priaznivý vplyv na reguláciu hormonálnej aktivity organizmu a dokáže zvýšiť pravdepodobnosť otehotnenia. Zlepšuje tiež prejavy menopauzy a pomáha ju prekonať bez väčších ťažkostí. 

Na záver by sme radi ešte raz zdôraznili, že je potrebné, aby sa o sexuálnom zdraví čoraz viac hovorilo a aby prevencia možných ochorení mala vždy napred. Pretože je oveľa jednoduchšie chorobe predchádzať, ako následne po nej „hasiť“ jej následky.

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony