Bylinky na prostatu

Tak ako prsníky a maternica u žien, tak prostata u mužov vzbudzujú dostatočný záujem laickej i odbornej verejnosti, keď sa jedná o otázky ich zdravia. Zdravá prostata je skutočne kľúčová zložka integrity a zdravia celého organizmu. Každý z nás sa dozaista stretol s problémom rakoviny prostaty alebo s pojmom benígna hypertrofia prostaty - inak povedané zväčšenie veľkosti prostaty. Tieto problémy sa týkajú najmä starších mužov, ktorí zväčša nevenovali pozornosť ich sexuálnemu zdravotnému stavu. Pre nás všetkých je prirodzené myslieť na umývanie zubov ako prevenciu zubného kazu, ale na prevenciu ochorení sexuálnych orgánov sa začína myslieť zväčša až vtedy, keď už je neskoro.

prostata_muž

 

Prostata sa nachádza pod močovým mechúrom a cez ňu prechádza močová rúra, ktorá má na starosti odvádzanie moču von z tela. Hlavnou funkciou prostaty je tvorba sekrétov (tekutiny), ktoré sú súčasťou ejakulátu. Práve tieto sekréty dodávajú výživu spermiám, podporujú ich motilitu (pohyblivosť) a teda zabezpečujú vhodné prostredie na oplodnenie vajíčka spermiou. A práve preto je prostata a jej činnosť veľmi potrebná pri zachovávaní reprodukčných funkcií. Tak ako sme uviedli, cez prostatu prechádza močová rúra.  A tento anatomický vzťah dvoch telesných štruktúr vie zapríčiniť veľké komplikácie najmä u starších mužov, ktorí majú problémy so zväčšením prostaty. Pri zväčšovaní objemu prostaty dochádza k postupnému útlaku močovej rúry, čo má za následok sťažené močenie (napr. nie je možné močiť prúdom moču, dochádza skôr k prerušovanému močeniu). 

Teraz však prichádza najdôležitejšia otázka zo všetkých. Dá sa prostate nejako „pomôcť“? Je možná nejaká forma prevencie pomocou ktorej by sme si mohli zabezpečiť vyššiu funkciu prostaty, jej celkové zdravie a hlavne možnosť zabezpečiť jej zdravie aj do budúcnosti? Na túto otázku vám vieme odpovedať s istotou a veľmi stručne. Áno, je možné pomocou dostatočnej prevencie zabezpečiť vynikajúcu funkciu prostaty a znížiť riziko jej ochorenia v budúcnosti. Na trhu existuje množstvo prípravkov, ktoré dokážu stimulovať činnosť a regeneráciu prostaty prírodnou cestou a zlepšiť tak celkové zdravie organizmu. My vám ponúkame charakteristiku 3 najlepších prípravkov na problémy s prostatou, ktoré sú tvorené prírodnými látkami. Nasledujúci rebríček sme zostavili na základe hodnotení zákazníkov, klinických štúdii, predajnosti prípravkov ako aj odborných posudkov. Všetky prípravky obsahujú čisto prírodné receptúry, sú zložené z byliniek, ktoré sa v prírodnej medicíne používali celé tisícročia a tak inšpirovali odborníkov zaoberajúcich sa výživovými doplnkami, aby využili ich liečivý potenciál a aplikovali ich do  receptúr svojich výživových doplnkov. 

Prípravok Crilex

Jedným z najobľúbenejších prípravkov na skvalitnenie erekcie, zlepšenie sexuálneho zdravia a zlepšenie zdravia prostaty je jednoznačne Crilex. Prípravok, ktorý je držiteľom certifikátu Štátneho zdravotného ústavu je ako stvorený na riešenie problémov s prostatou. Jeho účinne zloženie kvalitných a osvedčených bylín sa už dlhé roky používa. Hlavnými zložkami prípravku sú Tribulus terrestris, Maca, Muira puama, Panax Ginseng, L-arginín, Ginkgo biloba a mnohé iné dôležité látky, ktoré zabezpečujú vynikajúci výsledok.

Crilexkupit-button_1

 

Semmax

Ďalším osvedčeným prípravkom, ktorý dokáže stimulovať regeneráciu prostaty a zabezpečiť jej zdravé fungovanie je Semmax. Svojim zložením garantuje zdravé a životaschopné spermie. Zvyšuje možnosť oplodnenia a zároveň pôsobí aj na činnosť prostaty. Keďže Semmax pôsobí na úrovní spermií a my sme v našom článku už uviedli, že v ejakuláte sa nachádzajú sekréty tvorené prostatou, ktoré zabezpečujú vhodné prostredie pre spermie, je nám jasné, že jeden z hlavných účinkov Semmaxu je schopnosť udržiavať prostatu v kvalitnej kondícii. A práve z tohto dôvodu je Semmax zaradený medzi najúčinnejšie výživové doplnky podporujúce činnosť prostaty.

 semmax_volume_capskupit-button_1

 

 

Maca

A v neposlednom rade sa ideme venovať overenej stálici medzi bylinkami, ktoré zabezpečujú dokonalé sexuálne zdravie. Tejto zázračnej byline sa venujeme vo viacerých článkoch, avšak na tomto mieste je potrebné zdôrazniť jej nezanedbateľne pozitívny vplyv na fukčnosť a zdravie prostaty. Maca je azda jedna z najobľúbenejších bylín používaných v mnohých výživových doplnkoch a to hlavne z dôvodu jej vysokej účinnosti a spoľahlivosti.

maca-fresh-mankupit-button_1

 

 

produkty-pre-muzov