Predčasná ejakulácia:Konečne účinná a rýchla pomoc

V nasledujúcom článku sa budeme zaoberať predčasnou ejakuláciou a zníženou sexuálnou výdržou. Podľa slov mnohých mužov sa jedná o problém, ktorý síce nie je veľmi závažný, ale dokáže do značnej miery zatriasť sebavedomím nejedného muža. Týmto článkom pokračujeme v našich užívateľských recenziách produktov. Našu pozornosť zameriame na produkty Delay sprej a gél - teda na produkty, ktoré majú rovnaké účinné zloženie, rovnaký účinok, avšak majú rozdielnu formu aplikácie. Najskôr si však v krátkosti povedzme niečo o vzniku spomínaných problémov. 

 ako-na-predcasnu-ejakulaciu

Podľa odbornej literatúry je ejaculatio praecox, čiže predčasná ejakulácia definovaná nasledovne:

Jedná sa o sexuálnu dysfunkciu, pri ktorej nie je muž schopný ovládať vyvrcholenie sexuálneho aktu (výron semena) až do uspokojenia partnerky. Termín ejaculatio ante portas označuje ťažkú formu predčasnej ejakulácie, pri ktorej muž ejakuluje ešte pred vniknutím do partnerky. Obvykle pri predčasnej ejakulácii muži ejakulujú pár sekúnd alebo do jednej minúty po vniknutí do pošvy partnerky, čím dochádza k nedostatočnému sexuálnemu zážitku u partnerky. Príčiny predčasnej ejakulácie sú vrodené dispozície k tejto poruche, dlhšia abstinencia v pohlavnom živote, krátka uzdička a zápaly močových ciest. 

Pozrime sa bližšie na najúčinnejšie prípravky a ich zloženie DELAY SPREJ/DELAY GEL

Delay sprej je intímny sprej predlžujúci dĺžku styku. Výrobca ho charakterizuje nasledovným vyjadrením: Optimálne spojenie aktívnych zložiek prináša možnosť kontrolovať ejakuláciu, zaručuje pritom spokojnosť vďaka dlhšiemu styku. Prídavky guarany a kofeínu povzbudzujú a stimulujú. Ideálne v prípade problému s predčasnou ejakuláciou.“ 

Čo sa týka Delay gélu - jeho účinné zloženie je rovnaké s výrobkom Delay sprej, rozdiel je len v aplikačnej forme a samozrejme gélová forma prináša niektoré nové benefity. Prípravok Delay gél je ideálny v prípade problému s predčasnou ejakuláciou či nedostatočným zvlhčením intímnych partií. Podľa výrobcu je „výdatný a hodvábne hladký.“ Je vyrobený na vodnej báze, takže nezanecháva škvrny. Zaručí optimálnu klzkosť a tým predchádza vzniku odrenín a podráždenia

52_delay-spray-50ml-intimni-sprej-pre-dlhsiu-sexualnu-vydrz

Delay_gel

Čo výrobky Deley gél a sprej ponúkajú?

  • Kontrolu dĺžky styku,
  • Silnejšiu erekciu,
  • Efekt znecitlivenia (bez zníženia erekcie),
  • Opakovaný styk (rýchlejšia regenerácia),
  • Príliv energie vďaka guarane a kofeínu – jediný prostriedok svojho druhu na trhu!
  • Optimálne zvlhčenie intímnych partií - prípravok Deley gél

 

Z čoho sú zložené?

  • GUARANA -Guarana zvyšuje energetický výdaj, znižuje únavu. Plod guarany obsahuje až 8% kofeínu a vitamín B3 (niacín). Navyše výťažok z plodu Paullinia cupana stimuluje a povzbudzuje.Nielenže guarana obsahuje dvakrát toľko kofeínu ako káva, ale dokáže s ním pracovať oveľa efektívnejšie.Guaranu objavil kmeň Guaraní, ktorý využíva jej semienka na výrobu energetického nápoja už celé tisícročia. Spracovanie guarany je jednoduché: najprv semienka vysušia a následne sú rozdrvené na prach.
  • KOFEÍN - Kofeín prispieva k zvýšeniu fyzickej účinnosti počas krátkeho veľmi intenzívneho fyzického vypätia. Navyše zvyšuje odolnosť, znižuje pocit únavy. Aj vďaka lokálnemu zvýšeniu krvného tlaku v dráždivom teliesku prispieva k ľahšiemu dosiahnutiu erekcie. Stimuluje mikrocirkuláciu, urýchľuje metabolizmus kožných buniek.Kofeín sa konzumoval už v dobe kamennej. Ľudia už v dávnych dobách objavili, že žúvanie semien, kôry a listov rôznych rastlín im privodí dobrú náladu, chuť a silu do práce.Priaznivo stimuluje centrálny nervový systém, čím odďaľuje únavu (hlavne duševnú), zlepšuje koncentráciu a spôsobuje eufóZrýchľuje tep, uvoľňuje hladké svalstvo, rozširuje tepny a stimuluje dýchací systém.Dochádza k dočasnému zvýšeniu metabolizmu a odbúravaniu tukov.
  • MENTOL - Mentol osviežuje, upokojuje podráždenia a pôsobí protizápalovo. Zabraňuje množeniu mikroorganizmov. Vďaka pôsobeniu na kožné receptory dodáva pocit sviežosti a chladu.Mentol získavame z bylín mäty piepornej alebo eukalyptu. Je to zlúčenina, ktorá je vyrobená z rastlinných olejov, je prchavá a má mnoho potenciálnych zdravotných výhod. Okrem iného zmierňuje aj svrbenie a zápal v dôsledku kontaktnej dermatitídy, žihľavky a iných kožných ochorení.
  • PEPERMINTOVÝ OLEJ - Pepermintový olej ukľudňuje a mierne znecitlivuje.Tento éterický olej má veľmi široké pole pôsobnosti.Účinne zníži teplotu, zmierni opuchy, uvoľní dýchacie cesty a uľahčí odkašliavanie. V priebehu celého roka ho oceníte pri bolestiach hlavy, napätí v oblasti šije, ale aj pri tráviacich problé A práve z tohto dôvodu nikoho neprekvapí jeho priaznivé pôsobenie aj na pohlavné orgány.

 

Oba prípravky DELAY SPREJ a DELAY GEL sú prípravky vytvorené na vodnej báze, vďaka čomu sú úplne bezpečné a nevyvolávajú podráždenie. Navyše nezanechávajú škvrny a môžu byť použité zároveň s prezervatívom a inými erotickými doplnkami.

 

Ako prípravky účinkujú?

„Unikátne zloženie aktívnych zložiek, mentolu, pepermintového oleja a výťažku z listov mäty priepornej, znecitlivejú penis, takže sexuálne impulzy nie sú príliš intenzívne - čo je najčastejšia príčina predčasnej ejakulácie. Pritom však neznižujú príjemné pocity. Naopak, obsah guarany a kofeínu dodá energiu, posilní erekciu, povzbudí a odstráni únavu.“ 

Prípravok umožní klientovi užiť si milostný akt plnými dúškami bez obáv z predčasného vyvrcholenia. Prípravok zároveň pôsobí aj regeneračne a z toho dôvodu je možný aj opakovaný sexuálny styk. Prípravok môže byť použitý jednorázovo, pretože efekt je okamžitý. Ale pravidelné používanie DELAY GÉLU/SPREJU umožňuje zbaviť sa problému predčasnej ejakulácie a naučiť sa kontrole, vďaka ktorej môžete rozhodovať o dĺžke styku. 

Pokyny na použitie, ktoré uvádza výrobca:

Otočte pumpičku do pozície "OPEN". Aplikujte dostatočné množstvo gélu po celej dĺžke penisu a votrite ho. Počkajte 10 minút do úplného absorbovania gélu pokožkou. Gél účinne hydratuje. Môže byť používaný ako lubrikant s kondómom. Môžete niekoľkokrát opakovať. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia, aby ste odhalili prípadnú alergiu na daný prípravok. Nepoužívajte gél, ak ste na neho alergický.Môže byť používaný s kondómom.

V prípade použitia spreju pred použitím prípravok pretrepte. Aplikujte sprej 2-3x po celej dĺžke penisu a votrite ho. Počkajte 2 minúty do úplného absorbovania tekutiny pokožkou. Môže byť používaný s kondómom. 

Použitie prípravku je dermatologicky testované! Prípravok je bezpečný, neobsahuje žiadne škodlivé látky! Nemá vedľajšie účinky! Prípravok je vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP. 

Pohľad na prípravok očami našich klientov: 

„Dobrý deň, samozrejme odpoviem vám na vaše otázky ohľadne výrobku, teší ma váš záujem predávať výrobky, o ktorých viete, že fungujú. Dlhodobo kupujem Delay sprej - musím povedať, že zo začiatku ma jeho funkčnosť veľmi nenadchla, bol viditeľný výsledok, ale moje očakávania boli vyššie. S postupnými opakovaniami jeho použitia sa mi však zdalo, že začína účinkovať čoraz viac. Moje problémy sa zlepšili minimálne o 65% - to závisí aj podľa toho v akej nálade vtedy som, keď som unavený, vystresovaný výdrž je nižšia a preto som sa rozhodol si u vás kúpiť aj iný prípravok na posilnenie zdravia celkovo. Budem vás informovať a pozdravujem celý tím.“ Peter V. 

„Používam Deley gél - jeho použitie je bez problémov, nemám naň alergiu ani nič negatívne som nezaznamenal. Výsledky jeho používania sú pre mňa dostatočné - preto mám už 3 balenie i keď mám pocit, že ho potrebujem miestami oveľa menej - už som mal aj sex, kedy som ho nepoužil a výsledok bol výborný. Som spokojný, odporúčam.“ Michal Kupčo, Levice

„Dobrý deň, posielam moju recenziu Delay spreju - aplikácia 10/10, okamžitý účinok 8/10, dlhodobý účinok 9/10, zákaznícky servis 10/10, poštovné - balenie 10/10, celková spokojnosť 9/10, rozhodne odporúčam.“ Ondro

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony