Zväčšenie poprsia:Väčšia prsia bez operácie? Je to možné?

V dobe intenzívnych marketingových kampaní je niekedy veľmi zložité rozoznať skutočne účinný prípravok, ktorý splní svoje poslanie.  Je možné, aby výživový doplnok pôsobil na veľkosť pŕs? Nie je to trochu pritiahnuté za vlasy? Nie je za tým snaha zbohatnúť a dobrá marketingová kampaň? Snahou obchody Intímne nákupy je odhaliť prípravky, ktoré sa za účinné len vydávajú a nepredávať ich. Naopak snažíme sa vyberať len overené, účinné a bezpečné prípravky. V tomto článku sa pozrieme na prípravok DecoFemm, ktorý sľubuje zväčšenie pŕs prirodzenou cestou

DecoFemm je prípravok určený pre ženy, ktoré nie sú spokojné so svojím vzhľadom. Prípravok sľubuje zväčšenie poprsia, taktiež jeho spevnenie a tým pádom zlepší aj sebavedomie žien. Nejedná žena trpí kvôli svojmu vzhľadu. Atraktívny vzhľad je v dnešnej dobe ideálom krásy a jedným z hlavných kritérii je bezpochyby veľkosť dekoltu. Existujú aj iné možnosti zväčšenia poprsia ako sú chirurgické operácie? Je možné aby prípravok DecoFemm priniesol reálne výsledky? Rozoberieme zloženie, použitie ako aj recenzie žien, ktoré prípravok vyskúšali a nemajú problém sa s nami o ich skúsenosť podeliť.

zvacsenia-poprsia

 Ideál ženskej krásy?

Ako je to však s ideálom krásy, ženským poprsím a ideálnou vyšportovanou postavou? Štatistiky dokazujú že u žien s veľkosťou košíkov menej ako „A“ hrozí o 37% vyššie nebezpečenstvo vzniku pocitu menejcennosti, podceňovania sa a ďalších duševných ťažkostí, ktoré môžu skomplikovať život hlavne tým mladším ročníkom. Podľa najnovších prieskumov zverejnených na internete, sa okrem toho potvrdila aj dávno tušená skutočnosť, že ženy s väčším poprsím si nájdu svojho životného partnera o tri roky skôr ako tie ktoré sú v hrudnej oblasti menej obdarované. 

DecoFemm očami výrobcu

V nasledujúcom odseku sa pozrieme na to, čo garantuje výrobca žene, ktorá začne pravidelne užívať výživový doplnok DecoFemm. Jedná sa o doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré sa chcú starať o svoje prsia, pokožku, vlasy, nechty a sexuálne zdravie. Prípravok obsahuje v jednej dennej dávke 1440mg zmesi. Ide o čisto prírodný produkt, pretože základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi. 

Pre väčšinu žien i mužov je veľkosť a tvar ženského poprsia základným merítkom krásy ženy. Väčšina žien túží po krásnom, pevnom a väčšom poprsí. Základný tvar a veľkosť poprsia sú u žien dané genetickými predpokladmi a vo väčšine prípadov dochádza k ich plnému formovaniu v priebehu puberty. Jednou z príčin nedostatočne vyvinutého a pevného poprsia môže byť tiež hormonálna nevyváženosť. Na tvar, veľkosť a pevnosť poprsia má vplyv tiež aj tehotenstvo, kojenie alebo hormonálne zmeny spojené s menopauzou.

Zložky obsiahnuté v DecoFemm Beauty Breast sú bohatým zdrojom fytoestrogénov. Fytoestrogény sú čiste prírodné látky rastlinného pôvodu, ktoré pôsobia podobne ako ženské hormóny estrogén a progesteron, ktoré majú vplyv na vývoj, pevnosť, tvar a objem poprsia.

decofemm-beautybreast 

Čo skrýva balenie výrobku DecoFemm? 

Uvádzame presné zloženie výrobku, ktorý zverejnil výrobca. Môžete si teda overiť, aké látky sú súčasťou DecoFemm doplnku. Skutočnosť, že výrobca bez problémov zverejňuje zloženie prípravku ukazuje, že prípravok je bezpečný a výrobca nemusí nič skrývať. DecoFemm je tiež schválený orgánmi, ktoré zodpovedajú za kvalitu a bezpečnosť liečiv a výživových doplnkov. 

Zloženie na dennú dávku (4 kapsule):

Tolica siata (Medicago sativa)- extrakt 440 mg

Angelika čínská (Angelica sinensis)- extrakt 200 mg

Fenykel obyčajný (Phoeniculum vulgare)- extrakt 160 mg

Púpava lekárska (Taraxacum officinale)- extrakt 160 mg

Saw palmetto (Serenoa repens)- extrakt 152 mg

Senoivka grécka (Trigonella foenum- graecum)- extrakt 160 mg

Praslička roľná (Equisetum arvense)- extrakt 100 mg

Dioscorea villosa- extrakt 80 mg

Červená datelina (Trifolium pratense)- extrakt 40 mg

 

Aké výsledky sľubuje výrobca?

  • normálny stav pokožky a prsných tkanív, 
  • osvieženie tela a normálnu funkciu urogenitálneho systému žien,
  • sexuálne zdravie ženy,
  • zvládanie nepriaznivých vplyvov menopauzy,
  • normálny stav vlasov a nechtov a kontrolu telesnej hmotnosti,
  • kontrolu telesnej hmotnosti a pôsobí ako antioxidant,
  • normálnu funkciu reprodukčného systému,
  • popôrodnú starostlivosť, normálnu činnosť svalov, celkový stav organizmu,
  • normálna činnosť kardiovaskulárneho systému,
  • pokojný priebeh kojenia. 

 

kupit-button_1

Na základe klinických štúdii bol dokázaný priaznivý vplyv na krycí, reprodukčný, močový, endokrinný a kardiovaskulárny systém. Prípravok pôsobí na kvalitu pokožky, na stav vlasov a nechtov. Vplyvom fytoestrogénov dochádza k zlepšeniu hormonálnej činnosti, ktorá následne reguluje tvar a množstvo prsníkov. DecoFemm osviežuje telo, dodá žene energiu a vitalitu. Dokáže regulovať telesnú hmotnosť a u viacerých žien sa potvrdilo zníženie ich váhy. Prírodné súčasti produktu pôsobia aj ako antioxidanty a teda dokážu pôsobiť aj proti vzniku voľných radikálov, ktoré môžu byť príčinou vzniku rakoviny. Dokázaná je aj vysoká účinnosť prírpavku na močový systém. Podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, činnosť svalov. DecoFemm sa používa aj pri popôrodnej starostlivosti a počas aktívneho kojenia dieťaťa.  Zlepšenie sexuálneho zdravia je tiež súčasťou účinkov doplnku. 

 

Prečítajte si aj článok kde odhaľujeme  9 tipov na zväčšenie poprosia

 

Ako je to v skutočnosti s rastom pŕs?

Prsia začínajú dievčatám rásť v puberte, konkrétne v období medzi 9. – 13. rokom života. To však nie je jediné obdobie, počas ktorého sa zmeny na prsiach dejú. Naopak, prsia sa menia celý život. Na veľkosť a tvar vplýva napríklad aktuálna váha, tehotenstvo či dojčenia. Prsia sa však menia sa aj v priebehu mesiaca pod vplyvom menštruačného cyklu.Tvar a veľkosť ženských pŕs sa mení pod vplyvom ženského pohlavného hormónu estrogén. Ten zodpovedá za rast a dozrievanie pohlavných orgánov, ženské tvary, ale aj hebkú pokožku. Jeho najdôležitejšou funkciou je pripraviť ženské telo na rozmnožovanie. Skrátka, je to hormón, ktorý je zodpovedný za ženské charakteristické znaky. 

V prírode boli objavené špeciálne prírodné látky tzv. fytoestrogény, ktoré majú potenciál ovplyvniť hormonálnu činnosť organizmu. Fytoestrogény svojim zložením dokážu nahradiť estrogény (ženské pohlavné hormóny) a tie vedia vyvolať rast pŕs. Užívanie takýchto byliniek vyvoláva interné procesy, ktoré aktivujú receptory estrogénov v prsníkoch. Tie sa následne začínajú opäť rozvíjať ako v puberte. 

Dávkovanie a bezpečnosť

Pri dodržiavaní odporúčaného dávkovania (2 kapsule dvakrát denne minimálne po dobu 3 mesiacov) sú účinky zaručené. Ako sme už uviedli prípravok nemá žiadne nežiadúce účinky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť kvalitu života a zdravia klientky. Prípravok rešiel celou radou precízne prevedených klinických štúdii, ktorých výsledkom je získanie Certifikátu zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotníckeho úradu. Silnou kombináciou 9 prírodných zložiek v jednej dávke o hmotnsoti 1440 mg sa dosahuje spomínaná vysoká účinnosť prípravku.

 Recenzie žien, ktoré DecoFemm vyskúšali 

„Dobrý deň prajem, je mi veľmi sympatické, že sa zaujímate, či u mňa prípravok funguje. Je veľmi málo obchodníkov, ktorí sa o to zaujímajú. Teraz však k DecoFemm: prípravok ma veľmi úprimne prekvapil. Musím sa priznať, neužívam ho úplne pravidelne, ani v množstve ako sa udáva (som trochu darebák :) ), ale aj napriek tomu sa u mňa ukazujú reálne výsledky. Výsledky sú natoľko očividné, že si ich všíma aj okolie. Samozrejme nie sú to reči typu - ty máš silikóny? Skôr ide o prirodzené postupné zväčšovanie. Musím začať prípravok užívať tak, ako sa píše a potom sa budú diať veci - to som si istá.“ Petra 

„Môj pohľad na DecoFemm je vyslovene pozitívny. Splnil moje očakávania na 90%. Naozaj som spokojná. Okrem spomínaných účinkov som postrehla jednu vec. Neviem to samozrejme na 100% pripísať prípravku DecoFemm, ale počas jeho užívania sa to stalo. Mala som nezhubný nádor na prsníku, maličký, neriešil sa operačne nič…len sa pozoroval. Ten nádor tam už nemám. Je to prípravkom? Neviem, ale osobne si myslím, že má na tom svoj podiel. Pozdravujem a odporúčam.“ Zuzana 

„Pozdravujem, toto je moja recenzia: zväčšenie poprsia 8/10, zlepšenie pokožky 10/10, zlepšenie rastu vlasov 7/10, vyššia chuť na sex 10/10, chudnutie 6/10. Celkové hodnotenie 8,5 z 10. Som spokojná a budem užívať ďalej, odporučila som aj kamoškám.“  Marta

produkty-pre-zeny

feromony