Zväčšenie poprsia: Gél na zväčšenie poprsia - naozaj účinkuje?

V predchádzajúcej recenzii sme sa zaoberali efektom prípravku DecoFemm na veľkosť ženského poprsia. Popísali sme, akým spôsobom tento prípravok funguje a pozreli sme sa aj na recenzie žien, ktoré prípravok užívajú. Cieľom nasledujúcej recenzie je pozrieť sa na účinky prípravku BraUp, ktorý ponúka možnosť spevnenia poprsia, ako aj jeho zväčšenie s push-up efektom. Aký je jeho účinok? Stojí za vyskúšanie?

Poďme na to! 

Najskôr sa pozrime na to, čo ovplyvňuje pevnosť pŕs. Pevnosť pŕs sa stráca so zvyšujúcim sa vekom, v tehotenstve, po pôrode alebo po dojčení, ale negatívne pôsobia aj väčšie výkyvy v hmotnosti.Okrem týchto fyziologických procesov má negatívny vplyv na poprsie celkový životný štýl, a to fajčenie alebo častejší pobyt v zafajčenom prostredí a tiež nesprávna životospráva.Na veľmi citlivú pokožku, ktorá sa na prsiach nachádza, pôsobia aj rôzne hormonálne zmeny, zlé držanie tela, nedostatok pohybu a časté opaľovanie, alebo chemické látky, ktoré obsahuje voda. 

Spôsobov ako si pomôcť je naozaj veľké množstvo. Vo väčšina prípadov sa však jedná len o „babské recepty“, ktoré nie vždy skončia úspechom. Hovorí sa však, že veľmi dôležitá je celková hydratácia celého organizmu. To znamená, že by mal byť dodržiavaný pitný režim. Veľmi často sa tiež odporúča sprchovať sa teplou a následne studenou vodou, prípadne prikladať teplé a studené obklady na dekolt. Po sprche je dobré si celé telo natrieť telovým mliekom, alebo mliekom určeným špeciálne na dekolt a pristúpiť aj k masáži pŕs.Okrem masáží a zdravého životného štýlu samozrejme pomáha cvičenie. Športom, ktorý je pre posilnenie prsných svalov veľmi účinný, je napr. Plávanie. To posilňuje nielen prsné svaly, ale aj svaly chrbtové. Okrem plávania je v podstate výhodný akýkoľvek šport, kde viac namáhate hornú časť tela – tenis, volejbal, basketbal, hádzaná a ďalšie. Tieto rady sa na internete vyskytujú najčastejšie a považujú sa za tzv. overené. Keď sa však tématike venujeme dlhšie, zistíme, že najefektívnejšou formou pomoci sú práve masáže s použitím gélov, ktoré sú na to určené. Počas našej dlhej praxe sme sa stretli s mnohými rôznymi výrobkami, ktoré sľubujú zaručené výsledky, keď však prišlo na „lámanie chleba“, sľubované výsledky neboli tak ohromujúce. Prípravok BraUp nás však príjemne prekvapil - pozrite na naň sami a urobte si vlastný názor.   

braup-gel-150ml

BraUP tak ako ho navrhol výrobca

Jedná sa o dermokozmetický gél určený na starostlivosť o vaše poprsie. BraUP gél vďaka patentovanému zloženiu PEARL&VOLUPLUS ďalej obohatenému o extrakt z nechtíka lekárskeho, riasy a d-limonénu účinne obnovuje správne kontúry a tvar pŕs tým, že liftingom pôsobí proti gravitácii. BraUp gel bol vyvinutý špeciálne pre ženy a ponúka im 3 najväčšie výhody:

  • Pusch-UP efekt: jedinečná a patentovaná formula PEARL & VOLUPLUS vám pomôže, aby vaše prsia vyzerali väčšie a viac plné.
  • Spevňujúci efekt:prípravok napomáha syntéze (vytváraniu) kolagénu, čiže prostredníctvom tohto efektu pomáha spevniť ovisnuté poprsie, ktoré vzniklo dôsledkom tehotenstva, dlhého dojčenia alebo jednoducho pôsobením času a veku.
  • Zdravá koža a hydratácia: preverené a bezpečné zloženie bohaté na účinné látky ideálne revitalizuje unavenú pokožku v oblasti dekoltu. Pearl častice vďaka antiseptickému efektu pôsobia blahodárne na kožu náchylnú k trhlinkám a pomáhajú rozžiariť dekolt.

 

Prečo poprsie stráca svoj pôvodný tvar?

Existuje veľké množstvo faktorov, ktoré nepriaznivo vplývajú na tvar ženského poprsia. Jedným zo základných problémov je nesprávna veľkosť podprsenky. Veľké množstvo žien si tiež nedáva pozor na časté nenosenie podprsenky, ktoré môže mať v budúcnosti za následok stratu pôvodného tvaru. Faktory, ktoré nevieme úplne ovplyvniť sú napríklad tehotenstvo a dlhodobé kojenie, pretože tieto činnosti sa považujú za veľmi príjemné súčasti ženského života. Na tvare poprsia sa zaručene prejaví aj veľký úbytok na váhe behom diéty a pokročilý vek, menopauza

Ako môže BraUp pomôcť?

Podľa slov výrobcu BraUp gél obsahuje účinné látky najvyššej kvality, ktoré sú 100% prírodné a bezpečné. Nemajú žiadne vedľajšie účinky, nepôsobia toxicky ani iným spôsobom neohrozujú zdravie organizmu. Práve naopak. Ich úlohou je spevnenie, hydratácia, modelovanie a Pusch-up efekt dámskeho dekoltu. BraUp ovplyvňuje proces akumulácie lipidov v tukových bunkách, čo je jeden z najdôležitejších faktorov pre veľkosť, tvar a pevnosť ženského poprsia. Tento proces je veľmi zložitý a aby sa dosiahli najlepšie výsledky, pridaných bolo až 5 účinných látok v najvyššej možnej dávke. 

VOLUPLUS ako jedna z účinných látok lokálne zvyšuje počet zrelých adipocytov (tukových buniek) a doplňuje ich stratu, ktorá väčšinou súvisí s vekom a váhou. Táto zložka prispieva k viditeľnému zlepšeniu tvaru pŕs. Štúdie s použitím uvedenej VOLUPLUS látky preukázali nárast objemu pŕs až o 18% u 80% pacientok. 

PEARLčastice vďaka antiseptickému efektu pôsobia blahodárne na kožu náchylnú k trhlinkám a pomáhajú rozžiariť pokožku dekoltu. Vďaka svojej štruktúre majú častice PEARL schopnosť preniknúť do pokožky, zlepšujú pružnosť pokožky a napomáhajú prsiam získať mladistvý vzhľad. 

Prípravok obsahuje aj ďalšie účinné látky, ktoré dokážu zlepšiť pružnosť pŕs.Nezastupiteľnú úlohu zohráva extrakt z nechtíka lekárského. Nechtík lekársky patrí medzi liečivé rastliny známe pre svoje protizápalové a dezinfekčné účinky, zabraňujú nadmernému vysúšaniu pokožky. Výťažok z morských riasje ďalšou z účinných látok. Výťažok obsahuje jód, horčík, mangán, meď, zinok, draslík a iné veľmi dôležité látky, ktoré majú revitalizačné vlastnosti a pomáhajú zabrániť „ovísaniu" poprsia. D-limonén je hlavnou zložkou citrónovej silice. Zvyšuje biologickú dostupnosť koenzýmu Q10, zabraňuje degradácii elastínu, ktorý spoločne s kolagénom zodpovedá za správnu elasticitu kože. Má antioxidačné a antibakteriálne vlastnosti. 

 

Prečítajte si článok o 9 ZARUČENÝCH TIPOV NA ZVÄČŠENIE POPRSIA

 

Návod na použitie

Otočte pumpičku do "OPEN" pozície. Naneste gél na prsia a hrudník. Vmasírujte gél krúživými pohybmi smerujúcimi zospodu nahor (vyhnite sa bradavkám). Najlepšie je BraUp aplikovať 2x denne po kúpeli na čistú pokožku. Ľahko sa vstrebáva. Pred prvým použitím naneste malé množstvo gélu na vnútornú stranu predlaktia, aby ste odhalili prípadnú alergickú reakciu. Ak ste alergický, prípravok nepoužívajte! Nedoporučuja sa používať v priebehu tehotenstva a pri kojení. 

Na základe uvedených informácii môžeme konštatovať, že sa jedná u serióznu spoločnosť, ktorá nemá problém zverejniť všetky potrebné informácie. Najdôležitejšie sú však pre nás informácie od vás - klientov. Prípravky, ktoré predávame sú zákazníkmi overené a v tomto trende sa snažíme stále pokračovať. Preto sa teraz pozrime na hodnotenia troch klientiek, ktoré BraUP otestovali a boli ochotné sa s nami o to podeliť. 

Recenzie 

„Gél používam už dlhšiu dobu. Zo začiatku som žiadne výrazné zlepšenie nespozorovala. Avšak po pár mesiacoch sa tvar mojich pŕs pomaly upravoval. Nejde o žiadne veľké zmeny, avšak sú viditeľné. Ešte pred začiatkom používania výrobku som sa odfotila a teda viem porovnať výsledok. Pokračujem v užívaní - dám vedieť. Zatiaľ odporúčam.“ Kamila 

„Som spokojná. Výsledky sú viditeľné, nie je to však žiadna zázračná pilulka ani nič také. Je potrebné, aby žena bola zodpovedná voči sebe a používala ho tak, ako sa píše v návode. Som spokojná tak na 80%. Nech sa darí," Klára

„Prípravok používam spolu s DecoFemm - veľmi, veľmi ale naozaj veľmi odporúčam! Najlepšia kombinácia, krásne výsledky. Som nadmieru spokojná nečakala som, že sa môžu dostaviť tak viditeľné výsledky. Moje sebavedomie išlo hore, môj muž je v siedmom nebi. Čo viac si priať. Odporúčam! 1* “ Kristína

intimna-hygiena

produkty-pre-zeny