Ako priviesť jednoducho ženu k orgazmu?

Ženský orgazmus je zdrojom slasti, ale často tiež problémov! To, či žena dosiahne, či nedosiahne pri sexe orgazmus, má vplyv na partnerský život a často problémy v tejto oblasti vedú k hádkam či rozchodu. Niektoré ženy dosahujú orgazmus ako na bežiacom páse, iné sa ho nedočkajú za celý život. S niektorým partnerom dosiahne žena orgazmus ľahko, s iným menej často a s niektorým vôbec.

dvojica

Nedostatočné zvlhčenie a malá citlivosť pohlavných orgánov

Čo bráni ženám dosiahnuť orgazmus? Faktorov môže byť mnoho. Záleží na veku, partnerovi, fyzickom a psychickom rozpoložení, životnom cykle a ďalších faktoroch. Jedným z častých problémov je nedostatočné zvlhčenie alebo malá citlivosť pohlavných orgánov. Existujú lubrikačné gély a intímne spreje, ktoré vďaka obsiahnutým aktívnym prírodným látkam razantne zvyšujú citlivosť vagíny pri pohlavnom styku, a tým výrazne napomáhajú dosiahnutie orgazmu, zaisťujú tiež ideálne zvlhčenie a klzkosť. Nedávno prišla na trh unikátna rada intímnej kozmetiky LovelyLovers, ktorá ponúka napr. Lubrikačný gél alebo intímny sprej LibidoUP pre ľahšie dosiahnutie orgazmu alebo TightUP gél a sprej pre zúženie a lepšiu citlivosť vagíny.

lovely-lover-zvyseni-libida

Zisti viac teraz na www.intimnenakupy.sk

Nedostatočná veľkosť partnerovho penisu!

Ďalším dôvodom prečo ženy nemôžu dosiahnuť orgazmus, môže byť nedostatočná veľkosť partnerovho penisu. Napríklad keď sú ženy zvyknuté na väcšiu veľkosť údu u predchádzajúceho partnera alebo ich vagína po pôrode nie je už taká pevná a tesná. Pokiaľ muž nie je od prírody dostatočne vybavený, môže skúsiť napríklad intímne gély a spreje pre zväčšenie penisu, špeciálne vodné pumpy alebo niektorý z doplnkov stravy pre väčšiu veľkosť erekcie.

Zisti viac teraz na www.intimnenakupy.sk

 

Výdrž je základ

Aj keď niektoré ženy sú schopné dosiahnuť orgazmus veľmi rýchlo, všeobecne platí, že na to ženy potrebujú viac času ako muži. Tu potom vzniká problém, pretože keď muž vyvrcholí skôr ako partnerka, väčšinou už nemá silu na druhé kolo. Existuje veľa produktov, ktoré mužom pomôžu zvýšiť sexuálny výkon a výdrž a získať tak dostatok času pre vyvrcholenie partnerky. Bestsellerom v tomto ohľade je doplnok stravy pre dlhodobé užívanie CRILEX. Novinkou je potom Maca fresh Man. Alebo sa môžu použiť rôzne intímne gély a spreje pre dlhšiu sexuálnu výdrž, napr. LovelyLovers Delay Gel a sprej.

maca-fresh-man

Zisti viac teraz na www.intimnenakupy.sk

 

Znížené libido, únava alebo prejavy spojené s prechodom

Tieto dôvody patria k tým najčastejším príčinám, prečo ženy nemôžu dosiahnuť orgazmus. Je to spôsobené dnešným náročným životným tempom, stresom a vypätím. Často sa tieto prejavy vyskytujú v prechode, kedy sa k ním pridávajú ďalšie, ako sú bolesti hlavy, znížená chuť k sexu a iné. V tomto prípade je vhodné siahnuť po nejakom kvalitnom doplnku stravy, ktorý pomáha riešiť tieto problémy, napríklad po produkte Femme Passion libido caps. alebo Maca fresh women. Obsahujú látky s kladným vplyvom na sexualitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu, plodnosť, sexuálne zdravie, pohodu, stres, menopauzálny komfort - hormonálnu rovnováhu a mnoho ďalších vecí.

produkty-pre-zeny

Zisti viac teraz na www.intimnenakupy.sk

 

Vyskúšajte tiež afrodiziaká!

Existujú tiež afrodiziaká, ktoré vám pomôžu nabudiť telo na správnu nôtu. Obsahujú výťažky z afrodiziakálnych rastlín, ktoré majú kladný vplyv na sexualitu. Môžeme odporučiť jednorazové afrodiziaká napr. Elixir of Love alebo SexUp Aphrodisiac. Prvý je vo forme rozpustného prášku a druhý už priamo ako tekutá ampulka.

afrodiziaka-a-gely2_1