Zväčšenie penisu: Keď veľkosť rozhoduje - Maxilong recenzia

Zdravie mužského pohlavného ústrojenstva je asi jednou z najviac chúlostivých tém. Akýkoľvek, čo i len najmenší problém so sexuálnym zdravím, môže u mužov viesť k veľkým psychickým problémom. Z hľadiska mužského výkonu sú azda najdôležitejšie následné ukazovatele: dĺžka sexu, veľkosť penisu, schopnosť uspokojiť partnerku, pevná erekcia, plodnosť. Samozrejme, našli by sme oveľa viac aspektov, ktoré ovplyvňujú mužské sexuálne zdravie a vlastný sebaobraz muža. V nasledujúcej recenzii sa budeme dopodrobna venovať veľkosti mužského penisu a podrobne „rozoberieme“ jeden z najpredávanejších prípravkov na zväčšenie penisu Maxilong gél/sprej. Poďme teda na to. 

Veľkosť penisu zamestnáva pozornosť väčšiny mužov a mnohých žien. Mužské predstavy sú veľmi rôznorodé. Niektorí muži považujú za normu 15 centimetrov, iní 20 cm a ďalší aj viac. Pre väčšinu z týchto ľudí to predstavuje reálny problém, ktorý môže byť dokonca príčinou závažných obáv, alebo pocitov úzkosti. Znížené sebavedomie muža často spôsobuje pohľad na jeho malý penis. Dĺžka penisu je fenomén, ktorým sa zaoberajú odborníci aj na svetových a európskych sexuologických fórach. Pacientov, ktorí s týmto problémom prídu do sexuologickej ambulancie je totiž veľa. Je známe, že napríklad každý štvrtý Američan si myslí, že jeho penis je kratší ako by mal byť. 

Maxilong sprej a gél

„MAXILONG je intímny prípravok s okamžitým účinkom zväčšenia penisu. Ako jediný obsahuje L-arginín, ktorý stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke, zvyšuje tak prietok krvi do tkanív penisu a pomáha k optimálnemu vstrebávaniu ostatných zložiek. Unikátne spojenie aktívnych zložiek posilňuje erekciu, a vďaka zvýšenému prietoku krvi do tkanív zväčšuje veľkosť (dĺžku i priemer) mužského údu. Prídavok guarany povzbudzuje a stimuluje.“ 

Týmito slovami chrakterizuje výrobca prípravok Maxilong, ktorý je možné zakúpiť v dvoch účinných formách - vo forme gélu a vo forme spreju. Jedným dychom tiež dodáva, že v prípade pravidelného používania je efekt trvalý (ideálne pri použití pumpy a extenderu). 

Čo sľubujú prípravky Maxilong svojim klientom?

 • vďaka L-arginínu lepšiu mikrocirkuláciu - jediný produkt svojho druhu na trhu!
 • väčšiu veľkosť (dĺžku i priemer) mužského údu - okamžite!
 • silnejšiu erekciu
 • pružnejšiu pokožku
 • intenzívne vnímanie sexuálnych podnetov
 • mnohonásobný milostný akt (rýchlejšia regenerácia)
 • vyššiu dávku energie vďaka guarane

 

Je prípravok bezpečný? Bol dostatočne testovaný? Nehrozia mi žiadne riziká?

Prípravok Maxilong gel a sprej má unikátne a vyskúšané zloženie vypracované najlepšími technológmi. Prípravok je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný! Je účinný, bez vedľajších účinkov a toxického efektu. Je vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP, ktorý zaručuje úplnú kontrolu nad kvalitou a pôvodom surovín, z ktorých je prípravok vyrobený. A v neposlednom rade, je overený stovkami spokojných klientov o čom vás presvedčíme na konci tejto recenzie. 

Maxilong_gel

Zloženie prípravku Maxilong 

 • L -ARGINÍN - Táto zložka obohatila receptúru MAXILONG SPRAY predovšetkým vďaka tomu, že stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke, takže zvyšuje prietok krvi do tkanív penisu. Pritom tiež zvyšuje spokojnosť so silnejšou a ľahšie dosiahnutou erekciou. L-arginín je aminokyselina, ktorá reguluje krvný tlak. Vďaka svojim vlastnostiam zvyšuje prietok krvi v cievach v intímnych partiách a pomáha efektívne vstrebávať živiny. Preto zosilňuje účinok výťažku zo ženšenu, guarany či chmeľu. L-arginín zvyšuje produkciu a podmieňuje syntézu oxidu dusného - neurotransmiteru kľúčového pre správnu fyziológiu mužského pohlavného aparátu. Správna syntéza NO (oxidu dusného) zosilňuje citlivosť na sexuálnu stimuláciu. Preto je L-arginín jednou z najdôležitejších aktívnych zložiek intímneho spreja MAXILONG, ktorý výrazne zvyšuje kvalitu sexuálneho života.Táto aminokyselina zlepšuje prietok krvi a vylučovanie rastového hormónu u mužov, s čím súvisia aj jeho pozitívne účinky v sexuálnej oblasti.Samozrejme, vyššie spomenuté tvrdenia vychádzajú z experimentov a záverov na základe pravidelného a dlhodobejšieho užívania L-Arginínu vo viacerých formách u mužov.

 

 • ŽENŠEN - Výťažok zo ženšenu je štyrikrát silnejší ako jeho sušená podoba. Výťažok z koreňa ženšenu v prípade vonkajšieho použitia stimuluje obnovu tkanív a navracia pokožke fyziologickú rovnováhu. Navyše dodáva energiu a podporuje proces regenerácie. Odstraňuje únavu A Posilňuje.Zvyšuje odolnosť imunitného systému, dodáva energiu, zlepšuje kvalitu pleti, pôsobí ako detox pre organizmus. Napomáha lepšiemu tráveniu, zlepšuje pamäť, zabraňuje starnutiu buniek, pôsobí podobne ako antibiotiká len na prírodnej báze a má antibakteriálne účinky.V neposlednom rade je veľmi silným afrodiziakom a pomáha pri problémoch s erekciou, zvyšuje sexuálny apetít a kvalitu libida.  Mnohým mužom najmä po štyridsiatke pomohol s ich problémami so sexuálnym výkonom už po pár týždňoch používania.

 

 • GUARANA - Má podobné povzbudzujúce účinky ako napríklad káva a používa sa aj ako doplnková výživa na chudnutie. Málokto však vie, že má tiež afrodiziakálny vplyv a účinky na sexuálne zdravie.Vďaka svojmu zloženiu a stimulačnému vplyvu totiž môže zvyšovať libido a zároveň podporovať lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy. Tieto dva vplyvy sú pritom alfa a omega zlepšenia kvality sexuálneho vzťahu mužov aj žien.Guarana zvyšuje energetický výdaj a znižuje únavu. Plod guarany obsahuje až 8% kofeínu a vitamín B3 (niacín). Navyše výťažok z plodu Paullinia cupana stimuluje a povzbudzuje.

 

 • OVOS - Ovos sa dostáva na popredné miesto medzi obilninami. Vzhľadom na vysoký obsah kremeňa v listoch likviduje zápaly a kožné Vďaka obsahu saponínov, flavonoidov, alkaloidov, karoténu a vitamínov B1, B2, D, E má veľa pozitívnych účinkov. Hydratuje, upokojuje a chráni. Zabraňuje podráždeniu, posilňuje svaly panvového dna a prostatu. Podporuje prirodzenú regeneráciu.Ovos nachádza uplatnenie aj v kozmetike. Kúpeľ s ovseným odvarom lieči zápalové kožné ochorenia a upokojuje. Je jedinečný z hľadiska obsahu zdraviu prospešných látok. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi, a tým chráni pred viacerými civilizačnými chorobami. Ovos ako obilnina je tiež vhodný pre diabetikov, keďže dobre pôsobí na hladinu glukózy a inzulínu v krvi. Ovsené vločky sú zásobárňou vlákniny, vitamínov, minerálov, prírodných antioxidantov a bioaktívnych látok.

 

 • CHMEĽ OBYČAJNÝ - Chmel vďaka vysokému obsahu vitamínov a minerálnych látok vyživuje a spevňuje. Odďaľuje starnutie kože, podporuje proces prirodzenej obnovy. Pôsobí antibakteriálne a zmierňuje podráždenie. Chmeľ sa používa na zníženie nervovej a sexuálnej predráždenosti pre svoje upokojujúce a bolesť tíšiace vlastnosti. Používa sa tiež na podporu vylučovania tráviacich enzýmov a povzbudenie chuti do jedla, zvonka na upokojujúce kúpele, proti vypadávaniu vlasov, na prekrvenie pleti a i.

 

 • MENTOL - Mentol získavame z bylín mäty piepornej alebo eukalyptu. Je to zlúčenina, ktorá je vyrobená z rastlinných olejov, je prchavá a má mnoho potenciálnych zdravotných výhod. Okrem iného zmierňuje aj svrbenie a zápal v dôsledku kontaktnej dermatitídy, žihľavky a iných kožných ochorení.Zabraňuje množeniu mikroorganizmov a taktiežpôsobí na kožné receptory, a tým dodáva pocit sviežosti.

 

 • ŽIHĽAVA DVOJDOMÁ - Žihľava, alebo ľudovo nazývaná aj „pŕhľava“, totiž obsahuje také látky, ktoré skutočne pomáhajú zmierňovať reumatické Vedeli to už starí Rimania, ktorí si po boľavých kolenách švihali zväzkami žihľavy.Žihľava sa v lekárstve využíva pri kožných ochoreniach, starostlivosť o vlasy a poruchách krvného obehu. Zvyšuje počet červených krviniek. Lokálne urýchľuje hojenie rán, vriedkov a vredov. Navyše výťažok z koreňa napomáha pri liečbe zväčšenej prostaty. Posilňuje a stimuluje látkovú premenu.

 

98185f46-269f-4966-a5b7-cd992178f377

Použitie prípravkov

MAXILONG spray a gélsú vytvorenéna vodnej báze, vďaka čomu sú úplne bezpečné a nevyvolávajú podráždenie. Navyše nezanechávajú škvrny a môžu byť použité zároveň s prezervatívom a erotickými doplnkami. 

Ako prípravky použiť?

Sprej:Pred použitím pretrepte. Aplikujte sprej 2-3x po celej dĺžke penisu a votrite ho. Počkajte 2 minúty do úplného absorbovania tekutiny pokožkou. Môže byť používaný s kondómom. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia. Nepoužívajte gél, ak ste na neho alergický. 

Gél: Otočte pumpičku do pozície "OPEN". Aplikujte dostatočné množstvo gélu po celej dĺžke penisu a votrite ho. Počkajte 10 minút do úplného absorbovania gélu pokožkou. Môžete niekoľkokrát opakovať. Gél účinne hydratuje. Môže byť používaný ako lubrikant s kondómom. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia. Nepoužívajte gél, ak ste na neho alergický. 

 

Prečítajte si článok o produkte šapiónov na erekciu Crilex

 

Recenzie našich klientov 

„S prípravkom som veľmi spokojný - je praktický, dá sa zobrať aj na cesty (spratné balenie), výsledky sú dobré. Používam už rok a pokračujem ďalej, všímaj si aj dlhodobé výsledky. Odporúčam“ Michal 

„Nikdy som neveril žiadnym zázračným prípravkom. Považoval som to stratu peňazí a času. Navyše človek nikdy nevie, či to je bezpečné. Vaša stránka sa mi páčila, pretože je prehľadná a profesionálna. Problém s veľkosťou tam dole mám odjakživa, vždy ma to trápilo, preto som vyskúšal Maxilong. Zo začiatku som nevidel takmer žiadne výsledky. Bol som nahnevaný a prípravok som po jednom použití hodil do skrine. Asi po polroku som ho vytiahol a používal asi takým štýlom, že keď už som zaň zaplatil, tak ho aspoň miniem. Zaujímavé je, že od toho momentu som ho už z rúk nepustil. Výsledky sa objavili a som nadmieru spokojný, čiže aj taký zarytý skeptik ako ja je s prípravkom spokojný na 90%.“ Igor 

„Dobrý deň, áno, Maxilong používam a nehodlám s tým prestať. Výsledku sú také, ako uvádzate na webe. Nič zvláštne som počas používania nezaznamenal. Splnil očakávania. Hodnotenie? 9,5 z 10.“ Štefan

kupit-button_1

afrodiziaka-a-gely2_1

produkty-pre-muzov_1