Afrodiziakum: Aké afrodiziaká sú skutočne účinné? Recenzie našich klientov

Afrodiziaká sľubujú zlepšenie sexuálnej výkonnosti, plodnosti a mnoho iných benefitov. V článku vám odprezentujeme tie najlepšie a najkvalitnejšie na trhu. Povieme vám o ich zložení, pretože si myslíme, že klient by mal vedieť o prípravku, ktorý užíva všetko. A ku každému prípravku pridáme aj pohľad našich klientov na jeho efektivitu.


Azda od začiatku ľudstva bola aktuálna otázka večnej mladosti. Už prastaré spoločenstvá ľudí po celom svete sa snažili objaviť elixír, ktorý by im umožňoval zostať mladými a výkonnými. S príchodom farmaceutického priemyslu sa začalo naplno experimentovať s rôznymi kombináciami umelo vytvorených látok, ktoré majú mať podobné účinky. Zistilo sa však, že jedinečné a veľmi účinné minerálne látky sa nedajú len tak jednoducho vyrobiť v skúmavke v laboratóriu.  Práve z tohto dôvodu je farmaceutický priemysel v slepej uličke. Prinášame vám pohľad na prírodné výživové doplnky, ktoré sú inšpirované stovkami rokov skúseností ľudí mnohých generácií. Nesľubujeme vám, že ich vypitím sa stanete nesmrteľnými, alebo že získate nadľudské schopnosti. Čo však vám vieme garantovať, že ich účinok na podporu celkového zdravia organizmu. Prípravky, ktoré v článku spomenieme patria medzi najlepšie na trhu a sú overené tisíckami spokojných klientov. Dokážu človeka poriadne nabudiť a zvýšiť jeho výkonnosť na maximum. Aj keď nás vie život miestami riadne vyžmýkať, existujú spôsoby ako energiu získať späť a roztočiť to. 

Afrodiziaká sľubujú zlepšenie sexuálnej výkonnosti, plodnosti a mnoho iných benefitov. V článku vám odprezentujeme tie najlepšie a najkvalitnejšie na trhu. Povieme vám o ich zložení, pretože si myslíme, že klient by mal vedieť o prípravku, ktorý užíva všetko. A ku každému prípravku pridáme aj pohľad našich klientov na jeho efektivitu. 

Najdôležitejšie účinné látky v najpredávanejších prípravkoch 

Tribulis terrestris (Kotvičník zemný) – sa tradične využíva najmä v čínskej medicíne. Číňania účinky tejto rastliny poznajú už niekoľko tisícročí. Do našej časti sveta sa rastlina dostala až v druhej polovici minulého storočia. Spopularizovali ju kulturisti. Využívali ju na stimuláciu tvorby testosterónu.Neskôr sa ukázalo, že ide o rastlinu ovplyvňujúcu libido a potenciu. A následné štúdie dokázali, že zvesti o pozitívnych skúsenostiach pôvodných obyvateľov sa zakladali na pravde. 

Gingko biloba – Gingko biloba je dobre známy strom, s ktorým sa môžete stretnúť aj v našich parkoch či botanických záhradám. Domovom gingka je však Čína. Gingko biloba patrí medzi najstaršie organizmy na svete. Je to jediný druh z celej čelade gingkovitých. Gingko sa vo výživových doplnkoch používa najmä na zlepšenie pamäte a pozornosti. 

Maca (Lepidium meyenii)je rastlina vyskytujúca sa na juhoamerickom kontinente. Bežne je známa ako prírodné afrodiziakum. V Južnej Amerike je Maca objektom tradičnej medicíny už pod dlhé storočia. Maca má priaznivý vplyv na erekciu. Extrakt z tejto rastliny sa odporúča užívať denne a (pokiaľ je to možné) dlhodobo. Maca je nápomocná aj pri uvoľňovaní stresu. Príliš veľa stresu je častou príčinou nie príliš kvalitnej erekcie. Obyčajným upokojením môžete zvýšiť kvalitu erekcie.Je bohatá na minerály vápnikdraslík, pričom má nízky obsah sodíka. Okrem toho obsahuje stopové množstvo ďalších minerálov ako železo, jód, meď, mangán či zinok, viacero mastných kyselín a 19 rôznych aminokyselín.Maca obsahuje aj vitamíny, konkrétne vitamíny skupiny B, vitamín A, vitamín C, vitamín Dvitamín E.Maca je doplnok výživy, ktorý sa pýši širokým spektrom priaznivých účinkov na náš organizmus. V prvom rade ho považujeme za účinné afrodiziakum. Ako neskôr uvedieme,  účinky prípravku nie sú zamerané len na sexuálne funkcie, ale podporujú zdravie celého organizmu, či už v rovine fyzického zdravia, ako aj zdravia psychického. 

L-arginín - aminokyselina, ktorá sa rokmi štúdií osvedčila ako látka vhodná na liečbu porúch erekcie, potencia, libida či neplodnosti. Na základe rôznych experimentov je overené, že L-arginín napomáha zlepšiť prietok krvi v oblasti pohlavných orgánov, tiež napomáha vylučovaniu rastového hormónu a zlepšuje kvalitu intímneho zdravia. 

Panax ginseng (ženšen) – Ženšen je v našich podmienkach známy najmä z tradičnej čínskej medicíny a energetických nápojov. Ženšen je považovaný za účinný životabudič – preto ho nájdete aj v energy drinkoch. Ženšen ovplyvňuje aj libido, čo je z pohľadu erekcie žiadúci efekt.

Vyššie uvedené prírodné látky sú najčastejšie používané zložky afrodiziakálnych doplnkov výživy. Ako si môžete všimnúť, jedná sa o prírodné látky, ktoré nepoškodzujú naše zdravie a nemajú nežiadúce negatívne efekty na náš organizmus. Teraz sa však pozrime na prípravky, ktoré naši klienti považujú za „najlepšie afrodiziaká v hre“. Uvedené prípravky môžu používať muži i ženy. 

SEXUP - intenzívne vzrušenie

Prípravok SexUP je navrhnutý tak, aby svojimi účinnými zložkami cielene pôsobil na tkanivá ľudského tela a tým stimuloval telo k lepším výsledkom. Označuje sa aj ako veľmi silné afrodiziakum, ktoré je určené pre mužov aj ženy. Prípravok prešiel celou radou klinických štúdií, ktoré sa jednomyseľne zhodujú na tom, že jeho účinok je zaručený. Výrobcovia sa inšpirovali ľudovou múdrosťou našich predkov, konkrétne pôvodných obyvateľov Južnej Ameriky a siahli po rastlinných zdrojoch, ktoré indiánske kmene vo veľkom každodenne používali. V minulosti sa používali hlavne na okamžité dodanie energie telu a tak pomohli ľuďom zvládať ich každodenné zápasy o život. Okrem tohto účinku sa popisujú aj silné účinky stimulujúce sexuálne vzrušenie a libido

Doplnok výživy SexUP obsahuje kombináciu látok, ktoré pozitívne vplývajú na funkcie svalu, zlepšujú jeho elastické vlastnosti a vplývajú aj na kvalitu svalovej kontrakcie, čo napomáha samotnému pohybu tela. Pravidelným užívaním prípravku teda podporíte svoj pohybový aparát a znížite tak riziko jeho poškodenia. Ďalšie výborné výsledky boli zaznamenané aj v rovine sexuálneho zdravia. Štúdie potvrdzujú, že prípravok výrazne ovplyvňuje všetky sexuálne funkcie, ako aj zvyšuje chuť na sex (libido).  Pomáha udržiavať zdravé pohlavné orgány a dodá správnu dávku vášne, ktorá určite oživí váš sexuálny život. Doplnok výživy tiež pomáha pri problémoch s plodnosťou, zlepšuje pohyblivosť spermii a tak zvyšuje šancu otehotnieť.  Prípravok je tiež overeným liekom pri odstraňovaní problémov s erekciou. Okrem sexuálneho života prináša novú energiu aj do ostatných oblastí života. Klienti častokrát popisujú, že „nabrali druhý dych“ a darí sa im v práci, v súkromnom živote, v intímnych aj priateľských vzťahoch. Mnohí tiež spozorovali zlepšenie svojich športových výkonov, väčšiu výdrž a zlepšenie osobných rekordov. Iní zas uvádzajú pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém (srdcovocievny), zníženie krvného tlaku a zlepšenie funkcií srdca. SexUP vplýva aj na rovinu emočného zdravia. Pomáha udržiavať fyzickú pohodu, znižuje úroveň stresu, zlepšuje vitalitu a schopnosť čeliť i zložitým problémom. 

Zloženie na dennú dávku (25ml):

L- arginín - 2 000 mg

Maca ( Lepidium meyenii ) - extrakt 500 mg

Kakaový prášok - 250 mg

Damiana ( Turnera diffusa ) - extrakt 200 mg

Muira puama - extrakt 120 mg

Vitamín C - 80 mg (100% RHP)

Panax Ginseng- extrakt 30 mg

RHP- referenčná hodnota príjmu 

O hodnotenie tohto prípravku sme požiadali 50 náhodných zákazníkov, ktorí mali určiť spokojnosť s výrobkom. Ich hodnotenia  sme spriemerovali a tu sú výsledky pre prípravok SEXUP:

Informácie na obale sa zhodovali so skutočnosťou: 98% klientov odpovedalo áno
Prípravok splnil moje očakávania: 94% klientov odpovedalo áno

Prípravok si kúpim aj nabudúce: 97% klientov odpovedalo áno 

„Tak toto bola bomba, toľko sexuálnej energie sme už dlho nezažili!“

„Úplná paráda, nečakala som takýto výsledok.“

„Vyskúšala som viaceré typy afrodiziak (aj môj partner) a toto je jedno z našich top.“

217

 

SEX ELIXIR - overené afrodiziakum

Ďalším z prípravkov, ktoré sú veľmi obľúbené je SEX ELIXIR. Jeho takmer okamžitý účinok je naozaj pozoruhodný. Základná charakteristika zostáva rovnaká ako u ostatných afrodiziák - najdôležitejšie je vyskúšať a vybrať vhodné pre vás, nakoľko každý organizmus je individuálny a každý môže za najlepšie afrodiziakum považovať iný prípravok. 

Afrodiziakum Sex Elixir je založený na osvedčenej receptúre:

Zloženie na 3 ml:

L-Arginin - 33,2 mg,

Vitamín C (kyselina askorbová) - 15 mg 18,75% DDD (doporučenej dennej dávky)

Voda 

Jedna fľaštička má obsah 15ml. Doporučené dávkovanie je 15 kvapiek cca 30 minút pred sexuálnou aktivitou, vhodné je afrodiziakum nechať rozpustiť pod jazykom alebo zmiešať s colou, džúsom alebo vodou. Vďaka tekutej forme sa afrodiziakum veľmi rýchlo a účinne vstrebe do vášho organizmu. 

O hodnotenie tohto prípravku sme požiadali 50 náhodných zákazníkov, ktorí mali určiť spokojnosť s výrobkom. Ich hodnotenia  sme spriemerovali a tu sú výsledky pre prípravok SEX ELIXIR:

Informácie na obale sa zhodovali so skutočnosťou: 91% klientov odpovedalo áno
Prípravok splnil moje očakávania: 93% klientov odpovedalo áno

Prípravok si kúpim aj nabudúce: 95% klientov odpovedalo áno 

„Veľmi zaujímavá skúsenosť, fungovalo to.“

„Nikdy som nezažila nič podobné, skvelé!“

„Tak toto bola jazda, mal som pocit, že som si dal nejakú drogu. Okamžité zvýšenie chuti na sex, tvrdosť penisu, dĺžka sexu (aj viackrát za sebou po veľmi dlhej dobe) - 100%!!!“

 afrodiziakum-sex-elixir

ELIXIR OF LOVE - výkonný životabudič 

Prípravok Elixir of love obsahuje výťažky z bylín, ktoré sa v ľudovej medicíne používali ako silné afrodiziaká. Prípravok je navrhnutý tak, aby svojimi účinnými zložkami cielene pôsobil na tkanivá ľudského tela a tým stimuloval telo k lepším výsledkom. Označuje sa aj ako veľmi silné afrodiziakum, ktoré je určené pre mužov aj ženy. Najdôležitejší je však jeho afrodiziakálny, ba až explozívny účinok. Taký prílev vášnivej sexuálnej energie ste už dlho nezažili. Štúdie potvrdzujú, že prípravok výrazne ovplyvňuje všetky sexuálne funkcie, ako aj zvyšuje chuť na sex (libido).  Pomáha udržiavať zdravé pohlavné orgány a dodá správnu dávku vášne, ktorá určite oživí váš sexuálny život. Doplnok výživy tiež pomáha pri problémoch s plodnosťou, zlepšuje pohyblivosť spermii a tak zvyšuje šancu otehotnieť.  Prípravok je tiež overeným liekom pri odstraňovaní problémov s erekciou. Prípravok prešiel celou radou klinických štúdií, ktoré sa jednomyseľne zhodujú na tom, že jeho účinok je zaručený. Okrem iného je produkt vyrobený priamo v Českej republike. Výrobca uvádza nasledovné zloženie výrobku:

 

ELIXIR OF LOVE OBSAHUJE LÁTKY, KTORÉ MAJÚ KLADNÝ VPLYV NA:

  • plodnosť, sexualitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (MACA)
  • normálne funkcie pohlavných orgánov a hormonálnu aktivitu (Tribulus terrestris)
  • sexuálne zdravie, duševnú pohodu, stres (Turnera diffusa)
  • podporu metabolizmu, ochranu proti stresu, duševnú pohodu (Guarana)
  • vitalitu, únavu, sexuálne zdravie (Panax Ginseng)
  • lepšiu cirkuláciu krvy v panvovej oblasti, spermatogenézu, normálnu činnosť svalov (L-Arginin)
  • prostatu (zinok)

 

Prečítajte si článok o 4TOP najpredávanejšie produkty na mužskú erekciu. 

 

O hodnotenie tohto prípravku sme požiadali 50 náhodných zákazníkov, ktorí mali určiť spokojnosť s výrobkom. Ich hodnotenia  sme spriemerovali a tu sú výsledky pre prípravok ELIXIR OF LOVE:

Informácie na obale sa zhodovali so skutočnosťou: 98% klientov odpovedalo áno
Prípravok splnil moje očakávania: 97% klientov odpovedalo áno

Prípravok si kúpim aj nabudúce: 96% klientov odpovedalo áno 

Veľmi kvalitný výrobok, spĺňa všetko, čo je uvedené v jeho popise.“

„Ako každý výrobok z vašeho webu ma jeho užívanie veľký význam - opäť raz nakopol môj sexuálny život. Ďakujem.“

„Odporúčam každému je to naozaj výrobné.“

 70

EROS ESENCIE - skvelý esenciálny olej

Zaujímavou voľbou môže byť použitie esenciálneho oleja EROS ESENCIE. Olej sa jednoducho dá do aromalampy alebo difúzora a zaplní celú miestnosť podmanivými vôňami. Najlepšie na tom je to, že osoba nemusí vedieť, aká je úloha tejto vône. Môže ju považovať len za príjemnú arómu. Avšak jej výsledky sa dostavia veľmi rýchlo. Znižuje stres, napätie a pôsobí afrodiziakálne na každého, kto vôňu dlhšiu dobu vdychuje.  

Informácie na obale sa zhodovali so skutočnosťou: 90% klientov odpovedalo áno
Prípravok splnil moje očakávania: 90% klientov odpovedalo áno

Prípravok si kúpim aj nabudúce: 92% klientov odpovedalo áno 

„Je to veľmi praktická pomôcka najmä pre osoby, ktoré svojmu partnerovi nedokážu vysvetliť, že by si mal dať prípravok. Takto to spravíme za neho a výsledok sa dostaví.“

„Výborný nápad. Aromaterapia je vždy výbornou alternatívou. Pre mňa No. 1.“

„Pôsobí to skvelo, účinok nie je až taký výrazný v porovnaní s inými afrodiziakami, ale zas navodí nádhernú romantickú atmosféru a ostatné už ide samo - aj po rokoch manželstva.“

eros

afrodiziaka-a-gely2_1

produkty-pre-zeny