Dlhoočakávaný feromon Secret pre ženy od Magnetifico

Feromóny boli odjakživa považované za efektívny spôsob ovplyvňovania psychiky okolitých osôb. Už prastaré čarodejnice sa snažili objaviť elixír, ktorý by dokázal vyvolať  lásku na prvý pohľad. Už oni vedeli, že ľudské telo produkuje určité chemické látky, ktoré dokážu vyvolať sexuálnu príťažlivosť. A práve tieto vedomsoti uplatňovali pri príprave svojich prípravkov. V súčasnej dobe však už podobné prípravky nepovažujeme za dielo čarodejníc, nakoľko existuje dostatok vedeckých dôkazov a štúdii, ktoré dokazujú pozitívny vplyv chemických látok (feromónov) na ľudskú psychiku. Ako je možné, že nejaká chemická látka dokáže vyvolať tak silný záujem o opačné pohlavie? Feromóny totižto pôsobia na podvedomej úrovni, tak isto ako keď zacítite vôňu vášho obľúbeného jedla, začnú sa vám zbiehať slinky, tak isto pôsobia aj feromóny. Ich vplyv si vedome nedokážeme uvedomiť, ale vieme potvrdiť, že k osobe, ktorá používa feromónový parfém, nás niečo priťahuje.

 feromony-damske-in

Aj keď síce žijeme v pokrokovej dobe, kde už pohlavie nehrá až tak dôležitú úlohu, ešte stále môžeme vnímať, že ženy nie sú plne akceptované vo vedúcich pozíciach. Môže to byť spôsobené aj ich podvedomým nedominantným vystupovaním, ktoré  okolie vníma. Obzvlášť vnímaví sú na neistotu práve muži, ktorí majú problém rešpektovať ženu ako autoritu vo vedúcej funkcii. Feromónové parfémy MAGNETIFICO sa osvedčili aj v tejto oblasti. Je dokázané, že dokážu vyvolať pocit sebavedomia ženy, ale aj podvedome zvýšiť atraktivitu a dôveryhodnosť ženy, ktorá ich používa. V praxi to znamená, že predtým málo sebavedomá žena začne pociťovať oveľa väčšiu sebadôveru v svoje schopnosti. Okolie začne na túto zmenu taktiež reagovať a žena sa pre nich stane podvedomou autoritou. Osobou, ktorej môžu dôverovať a zároveň osobou, pred ktorou je potrebné mať rešpekt, pretože už niečo dokázala.

 

Prirodzene, najznámejšia a najobľúbenejšia funkcia feromónových parfémov je schopnosť vytvárať emočné väzby a stimulovať sexuálnu príťažlivosť. Snom azda každej ženy je pôsobiť atraktívne a byť žiadaná natoľko, aby si sama mohla vyberať partnera podľa svojich predstáv. Táto predstava nie je až tak veľmi vzdialená od reality. Opakované klinické a psychologické výskumy potvrdzujú, že vplyv feromónov na ľudskú psychiku je výrazný a dá sa teda dedukovať, že ich správne použitie dokáže vyvolať želané účinky. Ženy, ktoré si feromónové parfémy už kúpili a používajú ich, si nedokážu vynachváliť ich spoľahlivosť.

 22

kupit-button

Chcete byť vo svojom povolaní rešpektovaná? Potrebujete zapracovať na vašom sebavedomí? Chcete, aby váš názor zavážil? Potrebujete byť úspešná na pracovnom pohovore, porade v práci prípadne na skúškach v škole? Chcete si nájsť ideálneho partnera, ktorý by vyhovoval vašim kvalitám a javil o vašu osobu záujem? Chcete sa stať charizmatickejšou, zaujímavejšou, príťažlivejšou? Teraz už viete ako na to. Hodnotenia mnohých úspešných zákazníčok hovoria jasnou rečou. Je dôležité tiež spomenúť, že úspech feromónov nie je viazaný len na ženské pohlavie. Feromóny vo veľkom používajú aj muži, ktorí sú taktiež s výsledkami spokojní. Feromóny majú teda široké uplatnenie a ich samotné objavenie a výroba sú inšpirované prírodou, nakoľko aj v ríši zvierať zohrávajú kľúčovú úlohu pri rozpoznávaní vlastného živočíšneho druhu, svojho partnera a dokážu na základe nich vycítiť dominanciu jedincov v skupinách.

 

 feromony