Feromon Seduction pre mužov od MAGNETIFICA

Čoraz častejšie sa psychologické výskumy zameriavajú na ľudské podvedomie, teda na tú časť našej mysle, ktorú si vedome nevieme vybaviť, ale používame ju. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že naše rozhodovanie je plne racionálne a založené len na faktoch, nie je tomu tak. Celý marketing je postavený na ovplyvňovaní podvedomia pomocou hudby, farieb, príbehov, emócií, ktoré v konečnom dôsledku ovplyvňujú naše podvedomie. 

feromony-panske-in-3

Na rovnakom princípe fungujú aj parfémy Feromon seduction pre mužov. Nie je ničim novým, že aj  výber partnera je záležitosťou podvedomia. Ako si ženy vyberajú partnerov? Ide vždy len o ideálny vzhľad alebo sú aj iné faktory, ktoré dokážu zavážiť? Na základe opakovaných psychologických výskumov sa potvrdilo, že výber partnera je voľbou, ktorá je do veľkej miery automatická. Keďže sme do istej miery zvieratá, aj v našom myslení zostali prvky živočíšnosti. A práve na živočíšnom princípe spočíva aj voľba partnera. 

Je až neuveriteľné ako veľký vplyv dokáže mať správna vôňa na výber partnera. Feromóny sú látky, ktoré sú produkované našim telom a tak ako u živočíchov, tak aj u človeka dokážu stimulovať sexuálnu túžbu opačného pohlavia. Feromóny vyvolávajú prirodzenú fyziologickú reakciu tela a to bez toho, aby si to jedinec racionálne uvedomil. A to je práve dôvod, prečo je používanie feromónov silnou tajnou zbraňou. Feromónový parfém rešpektuje presné zloženie, ktoré sa v dlhodobých výskumoch ukázalo za optimálne. Parfémy dokážu podvedome zvýšiť náklonnosť opačného pohlavia. Vzbudzujú podvedomý rešpekt, dominanciu, sebavedomie a príťažlivosť. 

BANNER_muzi_sekce

Vedecké štúdie opakovane dokazujú, že výber partnera nie je vôbec ovplyvnený vedome. Až 95% žien potvrdzuje, že nevie racionálne vysvetliť, prečo sa zaľúbili do konkrétneho muža. Keď však požiadame ženy, aby sa vyjadrili, ktoré charakteristiky by priradili k atraktívnym mužom, väčšina sa zhodne na sebavedomom vystupovaní, tajomnosti a nedostupnosti. A práve tieto charakteristické emócie v ľuďoch vyvolávajú feromónové parfémy. 

kupit-button

Muž používajúci parfém Feromon seduction začne objavovať prijateľné výsledky už pri prvom použití. Na okolitých ľudí začne pôsobiť sebavedomejšie, atraktívnejšie a jeho vystupovanie zapôsobí aj na obchodných partnerov. Feromónový  parfém teda nepôsobí len na opačné pohlavie, ale na každú osobu v okolí. U rovnakého pohlavia vyvoláva záujem o danú osobu, sebavedomie a podvedomú úctu. Používateľ parfému má teda v rukách eso, ktoré dokáže preukázateľne manipulovať okolitých ľudí.

Ak teda potrebujete zvýšiť svoju hodnotu v očiach svojho okolia, získať nové kontakty, nájsť si partnerku alebo byť úspešnejší v obchodných rokovaniach, Feromon seduction je pre vás správnou voľbou. Nikto nedokáže zistiť, že používate túto tajnú zbraň a prekuknúť váš trik a preto je jeho používanie úplne bezpečné.

BANNER_muzi