3 tipy ako si vylepšiť intímny život v čase korony

Asi sme nikdy nepremýšľali nad tým, aký vplyv môže mať pandémia na sexuálny či partnerský vzťah. Keď sme sa nasťahovali k partnerovi, nepočítali sme veľmi s tým, že príde obdobie, kedy budeme pod jednou strechou nepretržite 24/7. To je však realita mnohých z nás v roku 2020 či už v sociálnej izolácii, dobrovoľnej alebo v úplnej karanténe. 

Bez každodenných nevyhnutných prestávok, ktoré si dvojica „dopraje“ prostredníctvom separácie cez bežné povinnosti ako je práca či fitko, ale aj príjemnými voľnočasovými aktivitami, ktoré partneri nemusia nutne zdieľať spolu, sa nakoniec v týždni reálne vidia pár hodín. Zrazu nám však nastala celkom nová situácia, v ktorej sú partneri „doma“ nepretržite.. a do neurčitého konca. 

Ako takéto nepretržité spolunažívanie ovplyvní intímny život? Nikdy doteraz ste možno nemali možnosť preveriť čo vás spája ako teraz, keď ste dennodenne bok po boku. 

Presvedčiť seba aj partnera, že karanténa môže vášmu intímnemu životu len prospieť nemusí byť vôbec ťažké. Máme pre vás pár tipov z našej stránky www.intimnenakupy.sk, ktoré vás môžu inšpirovať ako si v tomto období váš partnerský a sexuálny vzťah trochu okoreniť.  

1, MACA PRE ŽENY – Výrobca ho predstavuje ako unikátny produkt zostavený špeciálne pre ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie alebo chcú zmierniť nepriaznivé príznaky spojené s menopauzou. Základ tohto produktu je tvorený extraktom z macy fresh (Lepidium meyenii) a je doplnený Lucernou (Medicago sativa). Maca fresh má pozitívny vplyv na sexuálnu aktivitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu, ale i na rast vlasov a nechtov, dokonca pomáha udržovať správnu funkciu močového systému.  

maca-fresh-woman

2, MASÁŽNA SVIEČKA NA TELO MAGNETIFICO - ENJOY IT! TROPIC SEA SALT - Masážna sviečka slúži k masáži celého tela. Obsahuje špeciálnu zmes tvorenú bambuckým maslom, kokosovým olejom, včelím voskom, antioxidantmi a ďalšími zložkami, ktoré sa po zapálení sviečky behom pár minút rozpustia na masážnu emulziu, ktorú potom nalejete na partnerovo telo a môžete mu dopriať nezabudnuteľnú masáž. Prémiové zloženie masážnej sviečky MAGNETIFICO Enjoy it! zároveň hydratuje, vyživuje a regeneruje pokožku, vďaka čomu zostáva hebká na dotyk a zmyselná vôňa umocní váš zážitok zo spoločných strávených chvíľ. 

Masážní svíčka MAGNETIFICO Enjoy it! - Tropic sea salt 9

3, Nuž a na našej stránke intimnenakupy.sk sa nachádzajú aj produkty, ktoré sľubujú explóziu vášní a lásky. Afrodiziakum Elixir of love obsahuje veľké množstvo bylinných afrodiziakálnych extraktov. Dajte pozor na niektoré afrodiziaká pre ženy, ktoré nie sú schválené v SR a môžu obsahovať látky s negatívnym vplyvom na vaše zdravie. Afrodiziakum pre ženy SexUP aphrodisiac má Certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.

217  

Ak sa s partnerom rozhodnete, že chcete založiť rodinu, zabezpečte si ovulačný test. Majte vždy po ruke jednorázový testovací prúžok v praktickom diskrétnom balení, napríklad vo svojej kabelke. V priebehu ovulácie je v moči prítomný luteinizačný hormón, a preto jednoduchým testom z moču zistíte, kedy nastali vaše plodné dni.

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony