Viete, po čom muži v posteli naozaj túžia?

V roku 2020 už dávno neplatí, že žena by mala v posteli bezhlavo plniť každé mužské priania bez napĺňania svojich vlastných potrieb. Mnoho mužov v partnerskom vzťahu dnes skôr vyhľadáva rovnováhu a želá si, aby občas aj žena "vzala za oprate", ukázala trochu guráže a odviazala sa. Čo ďalšie muži v posteli naozaj chcú? To sa podržte, dámy!

viete čo muži chcú

 

Muži chcú, nech občas vezmete iniciatívu do svojich rúk

Podľa amerických výskumov si muži často sťažujú, že ich partnerky im nenavrhujú sex, a tak musí všetko iniciovať sami. Pritom občas tiež túžia po tom, aby boli zvádzaní, dobývaní a cítili sa tak pre svoje partnerky atraktívnymi. Milé dámy, nebojte sa teda občas navrhnúť sex aj vy. Pokiaľ na to chcete ísť nenápadne, ponúknite mu intímnu masáž po ťažkom dni za použitia masážnych sviečok na telo. Aj v tomto smere však dajte jasne najavo, ako by takáto masáž mala končiť a že pôjde skôr o predohru než len o masírovanie boľavého chrbta.

web-masážní-svíčka-na-tělo-MAGNETIFICO-Enjoy-it!-3

 

Muži chcú, aby ste si sex užili obaja

Pre muža nie je nič horšie ako znudená partnerka, ktorá len čaká, než "dokončí, čo má"! Nenechávajte teda všetku ťažobu iba na ramenách muža a tiež sa aktívne snažte o dosiahnutie vlastného orgazmu. Máte niekoľko možností od výberu polohy cez správnu prácu so svojimi svalmi či vzrušujúce - stimulujúce pohyby panvy. Ak to nepomáha, vyskúšať môžete tiež gél pre ľahšie dosiahnutie orgazmu alebo intímny sprej s efektom zúženia vagíny. "Užšie prostredie" sa iste zapáči vám aj partnerovi.

 

Muži chcú zapojiť aj ďalšie zmysly

Muži majú radi krásne ženy. Ale naozaj milujú iba tie so zdravým sebavedomým. Nestrachujte sa preto o väčšie bruško alebo menšie prsia. Váš partner si vás vybral so všetkým, a tak si vás určite chce prezerať a užívať si aj vizuálnu stránku vašich spoločných hrátok. Dajte si teda sexi set, vnadnú  podprsenku a nohavičky podľa svojho gusta a pridajte tiež podväzkové pásy alebo ľahučký župan. Doprajte mu skrátka dokonalú "podívanou", na ktorú len tak nezabudne. Či už nosíte veľkosť XS alebo XL. Ste krásna.

 

Muži sa tiež chcú milovať, nie iba mať sex

Prekvapené? No samozrejme. Občasný spontánny, zábavný, rýchly či divoký sex je potrebným korením spoločného života. Ale aj muž niekedy zatúži po pomalšom, dlhšom, vášnivejšom a intenzívnejšom milovaní, ktoré prehlbuje intimitu a dodáva vzťahu iný rozmer. Spomaľte teda trochu a nájdite si pre seba dlhší čas. Pre lepšiu stimuláciu, povzbudenie a pevnejšiu či dlhšiu erekciu môžete vyskúšať lubrikačný gél s prírodnými látkami na podporu erekcie alebo intímny sprej, ktorý predlžuje dĺžku pohlavného styku. Romantickejšiu atmosféru a zvodnú vôňu na tie pravé vášnivé chvíle vykúzlia afrodiziakálne sviečky.

 

Muži chcú vedieť, čo chcete a ako sa vám to páči

Pre spokojnosť v posteli je kľúčová otvorená a úprimná komunikácia. Preto sa nebojte svojmu partnerovi povedať alebo ukázať, čo sa vám páči a ako by ste si váš sexuálny život predstavovala. Trebárs by ste si chcela vyskúšať úlohu neposlušného dievčaťa, ktorá potrebuje skrotiť jemným bičíkom, tajomnú neznámu v sexi masku alebo byť zvodnou chyžnou či letuškou v erotickom kostýme. Takmer každý muž vašu otvorenosť ocení a možno ho "dostane do varu" len to, ako o svojich fantáziách budete rozprávať. Nechajte sa inšpirovať niektorou s našich erotických poviedok.

 

V prípade, že naozaj neviete, čo konkrétne bude pôsobiť na vášho partnera, jednoducho sa na to spýtajte. Preberte s ním, čo od vašich intímnych okamžikov očakáva a potom sa nebojte jeho fantázie aj vyskúšať. Nenechajte sa pritom odradiť konvenciami a určite neodsudzujte nové nápady. Možno sa vám naozaj zapáči a váš vzťah tak získa úplne novú iskru.

esencialne-vone

feromony