Parfémy: Ako zbaliť ženu pomocou feromónov

Otázkou ako zbaliť každú ženu si lámu hlavy tisícky mužov denne. Je možné zbaliť naozaj každú ženu? Existuje veľmi veľa spôsobov, ktoré nájdeme na internete, ako dosiahnuť želaný výsledok. Sú však tieto triky skutočne účinné? Nevedno. My vám ponúkame pohľad na vec z inej strany. V dnešnom článku vám vysvetlíme, že na základe podvedomia dokážeme dosiahnuť veľké výsledky. 

ako_zbaliť

Podvedomie je takou tajnou pivnicou našej mysle. Ukrývajú sa v ňom veci, o ktorých často krát nemáme ani tušenia. Psychofyziológia a neurobiológia sa otázkami nášho mozgu zaoberajú už dlhšiu dobu. Zaujímavé tiež je, že podvedomie ako nástroj ovládania seba i druhých používajú už dlhé roky v reklamách a marketingu. Ako je možné, že sa o tom tak moc nerozpráva? Prečo aj my nevyužívame overené fakty, ktoré sú proti nám denne používané?

Nikdy ste si nevšimli, že prostredie v ktorom sa nachádzate vždy dotvára aj vôňa, ktorá je navôkol. Môžete sa nachádzať v krásnej modernej miestnosti, avšak keď je v nej zápach, nebude pre vás až tak atraktívna. Výskumy ukazujú, že z toho, čo denne vnímajú naše zmysly si naša myseľ (teda my) uvedomujeme len malé percento. Ostatné informácie sú automaticky spracované a zatriedené. Myseľ nám ich ani len neponúkne a už ich aplikuje. Presne na takomto princípe fungujú rôzne feromónové parfumy. Na základe vône, ktorú žena vníma svojimi zmyslami a často krát si to ani vedome neuvedomuje dochádza v mozgu k dôležitému procesu. Mozog podvedome začína priťahovať osobu (ženu) k osobe, ktorá parfum používa. Nevie si to vysvetliť, považuje to za prirodzenú príťažlivosť medzi osobami opačného pohlavia. My však vieme, čo je za tým. 

Pomocou feromonových parfumov Magnetifico dokážete dosiahnuť vytúžené výsledky. Ako sme uviedli vďaka podvedomému pôsobeniu žena začne k vám začne cítiť oveľa väčšiu náklonnosť. Bude to považovať za zásluhu vášho neodolateľného šarmu a stanete sa pre ňu priam magnetizujúci. Parfumy je možné používať aj vo viac formálnom prostredí. Oni totiž dokážu navodiť príjemné uvoľnené prostredie a u ľudí vo vašom okolí vzbudiť dojem, že ste sebavedomý, dominantný muž, ktorý je dozaista veľmi atraktívny a vzbudzuje rešpekt a dôveru. Kto by nechcel takto pôsobiť na ľudí? 

Ako je možné, že niečo také funguje? Náš mozog už počas evolúcie detailne spracovával vonkajšie podnety pomocou zmyslov. Tak vedel rozlíšiť potravu, vedel, čo zjesť môže, čo môže byť otrávené a zároveň dokázal zistiť, čo si jeho pozornosť skutočne zaslúži. V tých dobách sme boli odkázaní na dobre vycibrené zmysly a výborné analytické schopnosti. Dnes však spomínané prednosti nie sú tak často využívané. Už vedome nerozmýšľame často nad tónom vône a čo v nás vyvoláva. Berieme to skôr viac automaticky. A to je hlavný dôvod, prečo sa stávame cez naše zmysly viac ovládateľnými. Pozrite si test feromónov

BANNER_muzi

V našej ponuke nájdete širokú paletu prípravkov Magnetifico. Môžete si zvoliť podľa vášho výberu ľubovoľne. Všetky sú medzi zákazníkmi obľúbené a svoje miesto si u nich v domácnosti už našli. Ich vôňa je veľmi príjemná, nevtieravá. Nepúta na prvý pohľad príliš pozornosť a nedá sa rozoznať, že sa jedná o tento druh parfumov. Na základe hodnotenia zákazníkov vieme konštatovať, že vo väčšine prípadov parfumy Magnetifico zaznamenávajú úspech a muži si všímajú väčšiu náklonnosť žien, zvyšuje sa ich schopnosť presviedčať ľudí a ich vplyv na ostatných je neporovnateľne vyšší než predtým. Vyskúšajte aj vy túto tajnú zbraň, ktorá vám môže pomôcť vo všetkých ohľadoch. Za vyskúšanie nič nedáte a uvidíte, že si vôňu zamilujete a budete ju používať čoraz častejšie aj počas bežných prechádzok večerným mestom.

feromony

produkty-pre-muzov