Erotická poviedka: Zadok ako z výkladnej skrine

Nora nemala síce až tak dokonale vypracovaný zadoček, no dostatočne príťažlivý nato, aby si ho každý s pôžitkom prezrel. Vystavovala ho na obdiv často, hoc aj nevedomky. Zvykli sme si robiť žarty, že má zadok ako z výkladnej skrine. Pracovala v univerzitnej knižnici a tam si občas musela stúpnuť na rebrík, aby dosiahla na knihy v hornej polici. Práve vtedy sa tak krásne na tej jej zadok pozeralo. Ja som bol len celkom obyčajný údržbár, no len mne jedinému z celej univerzity padol ten obletovaný zadoček do lona.

***

Nahlásili mi, že v knižnici treba namontovať nové regály, a tak som si zbalil náradie a chystal sa pracovať. Musím sa priznať, že vždy som sa potešil, ak bolo nutné urobiť či opraviť niečo v tejto časti budovy. Na Noru bol príjemný pohľad a ja som sa do nej už dávno zúfalo zahľadel. Ten deň bol ale iný. Znova stála na rebríku a prehrabávala sa v knihách vysoko nad hlavou. Nevšimla si, kedy som prišiel, čím sa mi naskytla príležitosť pokochať sa nerušene jej polovičkami. Aj keď bol jej zadok o niečo väčší než bežný štandard, ja som mal rád presne takéto prdelky. Nepríčetne som sa usmieval, pretože som si predstavoval, ako mi Nora nasadne na penis a ja pevne zovriem v dlaniach tie jej polovičky. Netuším, koľko som tam tak stál, no keď sa máličko naklonila doľava, periférne ma zbadala. Uvedomila si, že tam niekto stojí a naľakala sa. Reagoval som pohotovo, pretože som uvidel, ako sa rebrík zaknísal. Rýchlo som priskočil. Ten pád nebol zaiste príjemný, no predsa som len o niečo stlmil ten nepekný doraz. Skončila posadená svojím zadkom v mojom lone. No čo vám poviem, viac sexy to ani byť nemohlo. Mrzelo ma, že som ju vyľakal, no určite to stálo zato.

zadok

Ivan, nevieš pozdraviť, keď vojdeš?“ karhala ma, akonáhle sa spamätala z toho pádu.

Prepáč, Norika. Si v poriadku?“ zaujímal som sa. Nejako sme sa z tej zeme pozviechali, ale akosi sa nám nechcelo rozdeliť. Stáli sme v tesnej blízkosti a hľadeli si do očí.

Myslím, že sa mi nič nestalo,“ zašepkala a naklonila sa ku mne ešte o niečo viac. Tá intimita ma odzbrojila, a preto som ju k sebe galantne pritiahol, aby som ju pobozkal. Celé to bolo ako z filmu, vydarené a sladké. Ani na okamih mi nenapadlo, žeby Nora protestovala. Dokonca sa ukázalo, že čakala na stimul. Potom, čo som urobil ten prvý odvážny krok, to nabralo rýchle tempo. Zamkla knižnicu a na vstupné dvere vyvesila pripravenú tabuľku „Prídem o chvíľu“. A tak sme sa pomilovali medzi najväčšími literátmi starých i nových čias. Všetky tie knihy a ich príbehy mohli ísť ale v tom okamihu bokom, pretože my sme sa vybrali po vlastnej dejovej línii.

Ani nevieš, ako dlho som sníval o tejto chvíli,“ priznal som sa.

Ale viem, dobre som si všimla, ako lačne mi pozeráš na zadok,“ zaskočila ma.

Veď ho vystavuješ na obdiv každému. Nejde nepozerať sa,“ bránil som sa a ona už viac nič nehovorila. Ústa mi zapchala svojimi perami a medzi zuby mi natlačila svoj jazyk. Predviedla mi ním krásny tanec a ja som sa k nemu rád pripojil. Potom mi nedočkavo uvoľnila nohavice a vzala do ruky môj penis. Oj, tá veru vedela, ako poláskať mužskú pýchu. Tentokrát predviedol jej jazyk tanec na inom mieste. Dotýkala sa ma precízne, lačne, no predsa s citom. Tá dokonalá súhra ma celkom rozochvela. Akosi podvedome som bol ale fixovaný na ten jej zadok. Nemohol som sa dočkať, kedy ho uchopím v dlaniach. Len čo dokončila predstavenie medzi mojimi nohami, mohli sme prejsť na ďalšie číslo. Živočíšne som sa prisal na jej krk a pevnejšie ju pritisol na svoju hruď práve tak, že som uchopil jej polovičky. Jej podmanivá citrusová vôňa ma vyburcovala na maximum. Najradšej by som sa do nej okamžite zarazil, no ešte niekoľko minút som venoval príjemnému vybičovaniu vzrušenia. Následne som ju posadil na veľký dubový stôl a vyhrnul jej úzke šaty.

Si neuveriteľne krásna,“ zalichotil som jej a ona bola okamžite pripravená roztiahnuť mi nohy.

Napasoval som sa medzi jej stehná a zarazil svoj nabudený penis do tej dokonale orosenej jaskynky. Teplo jej vnútra rozvibrovalo môjho kapitána, začal som prudšie dýchať a dorážať do nej o niečo rýchlejšie. Keď už som bol takmer hotový, napadlo mi, že by som sa rád vystriekal na jej zadok. Preto som si ju otočil a obrobil krátko zozadu. Pohľad na jej obnaženú zadnicu ma nenormálne rajcoval.

     Krátku pozornosť som venoval aj jej pohojdávajúcim sa prsiam, no bol som presvedčený, že najzaujímavejšia časť jej tela je práve ten zadok. Vedel som, že viacerí kolegovia túžili urobiť si z neho nárazník, no podarilo sa to iba mne. Aspoň tak mi to vyložila Nora.

     Keď sme sa tak pekne pomilovali medzi knihami a ja som ovlažil jej polovičky svojím semenom, mohla knižnicu znova otvoriť. Po práci som ju počkal v aute a zašli sme na kopec za mestom. Ku mne sme nemohli, lebo ma tam čakala manželka. K nej tiež nie, lebo bývala u rodičov. Ale v aute za mestom to bolo fajn.

     Akosi sa nám to obom zapáčilo a z rýchloviek v knižnici sa stalo pravidlo. Po eufórii s nezabudnuteľným zadočkom som si mohol konečne začať všímať aj iné časti jej tela. Mala úžasné pery, veľké prsia a nádherné nohy, no ja som na ten jej zadok asi úchylný, pretože vždy to skončilo tak, že som sa jej urobil práve naň (a niekedy aj do neho).

     Aj keď Nora neprestala svoje polovičky vystavovať na obdiv, pri srdci ma hriala predstava, že len ja som ich videl nahé a mohol sa ich dotknúť. Úžasne sa po nich tľapkalo a zapieralo sa do nich, ak ste práve strácali kontrolu nad vlastným telom. Jednoducho, Norin zadok sa stal mojím osudom a hoci som už videl toľko prdeliek, táto bola zo všetkých najkrajšia.

afrodiziaka-a-gely2_1

produkty-pre-muzov_1