Erotická poviedka: Keď vás niekto presvedčí o opaku

Samozrejme, tento príbeh bude najmä o mne, no vo veľkej miere tiež o Soni. Práve ona ma totiž vyviedla z jedného veľkého omylu a presvedčila o opaku toho, o čom som bola celý život presvedčená. Možno už dokážete uhádnuť ingrediencie, z ktorých bude upečený môj príbeh, a cítite, na koľko pikantný by mohol byť. Ono to v podstate ani nie je zložité. Jednoducho ma vždy priťahovali muži a vedela som, že sex s nimi milujem. Potom ale prišla jedna sebavedomá kráska a ja som sa ňou nechala zviesť.

***

      Soňa bola dcéra bohatého obchodníka. Ja som často navštevovala ich vilu, pretože som opatrovala deti jej sestry. Raz večer, keď som uložila dievčatá spať, rozlúčila sa s rodinou a zberala sa na odchod, v tmavej chodbe čakala na mňa ona.

Keď vás niekto presvedčí o opaku_1

„Počkaj, zlatíčko! Kam sa tak ponáhľaš?“ zastavila ma nečakane, odetá v bielych odvážnych šatách. Najskôr som sa jej zľakla, no potom ma zaskočil ten náhly záujem. Priznávam, už párkrát predtým som si všimla, že si ma nemiestne prehliada od hlavy po päty, no ani vo sne by mi nenapadlo, čo má za lubom. Využila ten moment prekvapenia a oprela ma o stenu. Slabo osvetlená chodba vytvára priestor presne pre takéto odvážne činy.

„Nehnevajte sa, ale ponáhľam sa. Mám doma ešte nejaké povinnosti,“ snažila som sa vymaniť z jej pevného zovretia. Silno držala moje zápästia a pritláčala ich o drahú tapetu. Jej dych som cítila na svojej tvári. Voňala po sladkej žuvačke a mala výrazne narúžované pery. Soňa bola len o niečo staršia odo mňa. Udivovalo ma, aká istá si bola svojím vystupovaním, kým ja som samú seba stále iba hľadala.

„Nezdržím ťa dlho. Myslím, že by si sa mala troška uvoľniť. Krátka zábava ti neuškodí.“

„Ako to myslíte?“ tvárila som sa nechápavo, aj keď mi bolo jasné, k čomu sa schyľuje.

„Nehraj sa na netýkavku. Musela si si všimnúť, ako sa na teba pozerám.“

„Nie som si istá, či som vám niekedy vyslala nevhodný signál, ale mali by ste vedieť, že ja nie som rovnako naladená. Mňa priťahujú muži a na ženu som si nikdy nepomyslela.“

     Hoci moje ústa chrlili množstvo ospravedlnení a obranných viet, čím horúcejšie sa Soňa na mňa pozerala a opierala o mňa, tým vzrušenejšia som začínala byť. Nerozumela som vlastným pocitom. Odrazu sa mi zdali jej veľké prsia neskutočne atraktívne a mala som chuť dotknúť sa ich. Ona nebola taká ostýchavá ako ja a pokojne tie moje zovrela v dlaniach. Premasírovala ich a popritom ma náruživo bozkávala. Stála som tam ako soľný stĺp. Bála som sa čokoľvek urobiť, dotknúť sa jej, prejaviť vášeň. Soni však moja pasivita neprekážala. Vedela, že to iba hrám. Keby som chcela, mohla som dávno utiecť, kričať o pomoc, ublížiť jej. Lenže ja som sa nechala od nej zvádzať. Dovolila som, aby mi zvliekla legíny a cez odhrnuté nohavičky nahmatala môj klitoris. Niekoľko minút ho dráždila prstom a moje telo oslablo pod tým návalom emócií. Medzi nohami sa mi rozhorel nečakaný plameň a ja som bola ochotná dovoliť Soni čokoľvek. Potom sa zohla a prešla mi po vagíne jazykom. Krátko poláskala aj krátky zostrih, ktorý ju lemovala a jazykom zašla až k pupčeku.

„Priznaj sa, že sa ti to páči.“

„Báječné!“ zvolala som okamžite, no aj tak som ešte nebola pripravená oplatiť jej tú nehu, ktorou ma zasypala. Rozopla si šaty a tie jej padli okamžite na zem. Tak zostala predo mnou celkom nahá. To nádherné smotanové telo ma dráždilo. Chcela som prejsť prstom po jej prsiach a zablúdiť ústami medzi jej stehná.

„Keď si k nám prvýkrát priniesla tú svojskú vôňu jahôd, vedela som, že musím okúsiť, či aj tvoja mušlička chutí tak sladko,“ šepkala mi do ucha, kým ma bozkávala na krku.

     Nato ma nečakane hodila do veľkého kresla, ktoré stálo na chodbe. Tam mi stiahla nohavičky a svoju blonďavú hlavu vopchala medzi moje nohy. Ach, keby ste len tušili, čo tam tá stvárala. Cmúľala môj klitoris s toľkým pôžitkom a jazykom zašla hlbšie do vagíny. Najskôr to iba príjemne šteklilo, no keď si pomohla prstom a zasunula ho hlbšie do mňa, dostávala som sa k vrcholu veľmi rýchlo. No ani potom, ako som dosiahla orgazmus, nebol tomu koniec. Soňa chcela, aby som potešila aj ja ju. Zavolala ma do svojej izby a tam sme si dali dievčenskú šesťdesiat deviatku. Nechala som sa viesť. Čo sa páčilo mne, to som dopriala aj ja jej. V bezpeční izolovanej miestnosti som sa osmelila siahnuť na tie jej obrovské melóny. Mala ich pevné a poddajné. Vzala som ich do rúk a oblizla bradavky. Mala ich vztýčené a pripravené na veľké dobrodružstvo. Láskala som ich tak dlho, kým nezačala Soňa ticho vzdychať. To bol signál presunúť sa nižšie. Nesmelo som vošla dlaňou medzi jej stehná. Chytila ma za ruku a určila smer. Akonáhle som pochopila, ako si to žiada, nechala ma pracovať samú.

     Bolo to naozaj šialené. Prvýkrát v živote som mohla skúsiť, ako chutí ženské telo. Nadránom som odchádzala zo Soninej izby s jej push-upkou v ruke a s prekvapeným výrazom v tvári. Do tej noci som bola toho názoru, že človek nie je stavaný k tomu, aby miloval rovnaké pohlavie. Soňa ma ale presvedčila o opaku. Zamilovala som sa. Do tých veľkých modrých očí a strapatých svetlých vlasov. No najmä do jej veľkých pŕs, vlhkej vagíny, plných pier a nezbedného jazyka. Kedykoľvek si spomeniem na to, ako si pevne omotala moje vlasy okolo svojich prstov, aby nimi mohla jemne zatiahnuť a zmocniť sa môjho krku, roztrasú sa mi kolená. Pri myšlienke na ten večer okamžite zvlhnem, pričom je úplne jedno, či si vybavím to, ako ma oprela prvýkrát o stenu a ja som pocítila na tvári jej dych, alebo ako vošla naslineným prstom do mojej vagíny a vibrovala ním v rytme, aký nevie zahrať žiaden chlap.

     Tak veru, Soňa bola milenka na akú sa nezabúda. Niežeby som sa odvtedy nemilovala so žiadnym chlapom, to zase nie. Ale dosiaľ som nestretla žiadnu inú ženu, ktorá by to na mňa vybalila tak otvorene. Uvidíme, možno si to so Soňou zopakujeme, no tentokrát budem o jej pozornosť žobroniť.

afrodiziaka-a-gely2_1

intimna-hygiena