Erotická poviedka: Dostal ma na svoj parfum

Tak ako sa radi vraciame do rovnakej kaviarne či reštaurácie, dokážeme si zamilovať aj butiky alebo obchodné centrá. Na okraji nášho mesta je jedna malá parfuméria a tá je pre mňa proste topka. Ako som do nej prvýkrát vkročila, vedela som, že sa tam budem vracať. Možno vám úvod mojej poviedky pripomína veľmi okatú a lacnú reklamu, no chcem o inom. Minulý rok pred Vianocami som šla do nemenovanej parfumérie vybrať priateľovi darček pod stromček. A tam som stretla Filipa. Bol to ten typ chlapa, ktorého nemusíte stretnúť za celý život, no keď ho stretnete, ste ochotná upísať dušu diablovi. Ja som pred ním zaprela partnera a skončili sme v jeho posteli.

***

Áno, Filip bol kus pekného chlapa. Taký je ale aj ten môj. Na fyzickú príťažlivosť by som sa namotať nedala. Prechádzala som sa medzi pánskymi parfumami a všimla si, že „pán Dokonalý“ si obzerá naozaj kvalitné značky. Keď som k nemu pristúpila bližšie, okamžite som padla do pasce. Dodnes neviem, aká značka to bola, ale voňal neskutočne eroticky. Nedokázala som tomu odolať.

„Darček pre priateľa?“ opýtal sa okamžite, aby zmapoval, či som iba tak voľne pohodená.

„Nie, pre brata!“ odpovedala som nečakane pohotovo. Dodnes to vo mne vyvoláva zmiešané pocity. Lenže v tom okamihu mi napadlo, že ak sa mu priznám so svojím skutočným spoločenským statusom, celé to magické kúzlo sa okamžite stratí. A ja som nechcela, aby ten voňavý muž len tak odpochodoval.

„Možno by som vám vedel poradiť,“ ponúkol sa a mne nezostávalo iné len súhlasiť. S pocitom, že mi pomáha vybrať darček pre brata, mi nakoniec odporučil parfum pre priateľa.

„Nezájdeme na kávu?“ spýtal sa, keď sme stáli pri pokladni a blížil sa čas rozlúčenia.

     Vedela som, čo musím povedať, no aj tak som cez ústa s nadšením vypustila niečo úplne iné. Bolo to bláznivé, nebezpečne vzrušujúce a nekonečne zábavné.

„Keďže ste mi poradili s výberom darčeka, pozývam vás,“ ponúkla som sa.

     Pri káve sme si s Filipom potykali a potom sme akosi prirodzene skončili v jeho byte. Jednoducho som nasadla do jeho auta a on ma vzal k sebe.

„Som rád, že mi budeš dnes v noci robiť spoločnosť,“ povedal a pohladil ma po vlasoch. Ja som sa mu nato žiadostivo prisala na pery. To bol pre neho signál, že si môže dovoliť viac. Oprel ma o stenu a nedočkavo zovrel v dlaniach moje prsia. Horúcimi rukami mi vošiel pod blúzku a uvoľnil podprsenku. Páčilo sa mi, ako moje broskynky masíroval, no ešte krajšie bolo, keď sa osmelil jazykom prebádať bradavky. Lízal ich a cmúľal, pričom ja som sa dostávala do extázy. Ach, na tomto mieste musím znova spomenúť tú jeho vôňu. Mala v sebe značnú dávku sviežosti okorenenú niečím pikantným a neopísateľne omamujúcim. Bolo to šialené a mne sa z toho zakrútila hlava. Nepotrebovala som predohru, túžila som ho čím najskôr cítiť v sebe.

„Moja dierka je zmáčaná rozkošou, dávam ti zelenú,“ zašepkala som medzitým, ako ma bozkával na krku. On ale po mojej ponuke neskočil okamžite. Chcel ma ešte viac vydráždiť, a preto vošiel rukou pod moju sukňu a nahmatal klitoris. To už som bola v štádiu, že by som na neho najradšej skočila. Chcela som ho tak, že sa mi z toho podlamovali kolená. 

„Máš pravdu, si celkom mokrá. Možno je čas využiť to,“ povedal konečne, vzal ma za ruku a dotiahol do svojej postele. Nemala som čas obzerať sa okolo seba, pretože ma zaujímalo jediné, a teda zistiť, čo ukrýva v nohaviciach, prípadne, aké predstavenie vie s tým vykúzliť. No jedno som si predsa len všimla, a to saténové prikrývky. Bolo príjemné, keď ma do nich uložil a začal zo mňa sťahovať šaty. Ja som nezaostávala a pomohla mu rozopnúť košeľu aj zips na nohaviciach. Akonáhle som mu stiahla trenírky, zostala som milo prekvapená. Spokojne som sa usmiala, pretože s takýmto náradím sa už dalo pracovať.

„Tak poď, moja mušlička je už nedočkavá,“ zaprosila som a on sa napasoval medzi moje stehná. Keď do mňa vnikol, slastne som zastonala. Bolo to tak príjemné, že keby moja vagína vedela spievať, rozozvučala by sa ako operná diva. Rozochveli sa jej síce hlasivky, no ten slastný výkrik pretavila do báječnej explózie, ktorá zatriasla celým mojím telom.

     Zhlboka som sa nadýchla, aby som si navždy zapamätala Filipovu vôňu. Bolo mi jasné, že som ňou presiaknutá do absolútneho špiku, čo nebolo príliš vhodné na návrat domov, kde na mňa čakal starostlivý partner, ale ťažkú hlavu som si z toho nerobila. Potom, čo nastal čas vrátiť sa do reality, posadila som sa na posteli vedľa spiaceho a ukojeného milenca. Naposledy som si obzrela jeho vypracované telo, pevné polovičky, mäsitý penis a semenníky o veľkosti poriadne šťavnatého pomaranča. Nechcelo a mi od neho, no bola to noc, ktorá sa ponúkne iba raz. Je to slávnostné menu, ktoré sa viac nepodáva. Človek má jedinú príležitosť ochutnať.

Dostal ma na svoj parfum

     Filip nemal na mňa žiaden kontakt. Ja síce viem, kde býva, ale nikdy som ho nevyhľadala. Dodnes, keď večer zaspávam, predstavujem si jeho oči. Ten pohľad, akým sa na mňa díval, keď sa blížil jeho vrchol. Bol priamy, úprimný a horúci. V jednom momente sa mi zdalo, že som sa stala jeho súčasťou. Ako keby bol on mnou a ja ním. Ten pocit sa ťažko vyjadruje slovami, no bol to nezabudnuteľný moment. Hocikedy, napríklad pri raňajkách s priateľom, si spomeniem na to, ako vo mne vibroval svojím penisom a do pár sekúnd som celkom vlhká. Je ťažké zahnať ten okamžitý príval vzrušenia, tú stopu, ktorú vo mne zanechal jeden skvele navoňaný chlap. Priznávam, asi som úchylná, no verím, že nie som jediná. Skvelý výber parfumu dokáže byť pre mňa plnohodnotným stimulom. Niežeby môj partner nevoňal pekne, ale preferuje jemné a decentné vône, ktoré nepozývajú ihneď k erotickému zážitku. Pri Filipovi to bolo iné, ten si to doslova pýtal a servíroval to tým najluxusnejším spôsobom. A či mi to celé stálo zato? Pokiaľ sa toto pýtaš, tak si prečítaj celú poviedku odznova. Potom budeš poznať odpoveď. Filip vo mne prebudil šelmu a tie sú nielen divoké, ale tiež neukojiteľné.

feromony

esencialne-vone