Erotická poviedka: Šťastie ako z PrettyWoman?

Kto by nepoznal romantický príbeh o prostitútke, ktorá sníva o princovi na bielom koni? Áno, viem, dosť presladené, nereálne, ba možno až príliš naivné, ale predsa nádherné. A najlepšie na tom celom je, že ona ho skutočne našla. Zabudnime ale na chvíľu na Juliu Roberts a Richarda Gere. Soňa síce nešliapala chodník, ale od prostitúcie ďaleko nemala. Spala s mnohými mužmi a vyberala si len takých, ktorí jej priniesli do života nejaké výhody. Raz to bol postup v práci, inokedy drahý šperk a najnovšie dostala auto. Potom ale prišiel Matej a ona zatúžila nielen po princovi, ale po džentlmenovi, s ktorým by sa mohla len tak prechádzať v parku.

pretty_woman

Soňa pochádzala z veľmi chudobných pomerov a nesmierne sa za to hanbila. Dosiahla toho veľa a viac sa chudoby báť nemusela, ale až príliš sa fixovala na materiálne veci. Väčšinu z toho, čo mala a kam sa dostala, dosiahla cez posteľ. Mužom, ktorých si vyhliadla ako ľahké obete, sa nikdy nezverovala so svojou minulosťou. Ani za svet by sa nepriznala, že svoje detstvo prežila v jednej izbe so šiestimi súrodencami, alebo že jedny šaty musela nosiť aj potom, keď z nich už dávno vyrástla. Dnes si mohla dovoliť tie najluxusnejšie kúsky, ale prejavil by o ňu záujem niektorý z tých nadutých pracháčov, keby vedel, ako vyrastala? Nikomu sa nechcelo vyťahovať Popolušku z bahna. Užiť si, zabaviť sa a potom ísť zase o dom ďalej. Jej to ale vyhovovalo, pretože sa nechcela viazať. Potom však stretla na jednej oslave Mateja a spoločný známy ju v podnapitom stave predstavil ako dcéru primátora hlavného mesta. Matej tomu okamžite uveril, pretože primátorovu dcéru nikdy nevidel, ba dokonca ani nevedel, či nejakú má. A už vôbec mu nenapadlo overiť si to. Zdržiaval sa väčšinou v zahraničí a obchodovaním s nábytkom si zarobil celkom slušný balík. Vlastnil prospešnú firmu a Soňa bola presvedčená, že patrí k arogantným zbohatlíkom, akých potrebovala, aby mohla viesť život na úrovni. Lenže Matej sa správal úplne inak ako čakala. Bol galantný, skromný a prejavoval o ňu naozaj veľký záujem. Mohol by on byť ten pravý, ktorý ju vytiahne zo samotného dna a ukáže jej celkom nový svet?

Soňa a Matej mohli skončiť v posteli hneď v prvú noc, ale on to nedovolil. Chcel ju vidieť znova, a preto si dohodli rande. Po ňom prišlo ďalšie a ďalšie. Ona sa prestala zaujímať o iných mužov a striehla telefón, kedy sa jej ozve.

Keď už to spolu ťahali dva týždne a mali za sebou aj romantickú prechádzku v parku, o ktorej ona vždy tak snívala, usúdili, že by sa mohli posunúť ďalej. Určite si ale viete predstaviť, že sa veľa rozprávali a on sa veľa pýtal na jej rodinu. Keďže nebola tým, za koho ju on pokladal, musela veľa klamať. Áno, bála sa mu povedať pravdu, aby sa sen nerozplynul skôr ako začal.

Ten nezadržateľný sexuálny nápor ich náhle prepadol, keď cestovali autom na krátky výlet do hôr. Matej odstavil auto bokom na lesnej ceste, chytil Soňu za bradu a začal ju vášnivo bozkávať. Neprotestovala, páčilo sa jej to. Uvedomila si, že ešte nikdy nemalo bozkávanie tak podmanivú chuť. Skúsila už toľkých mužov, preto ju prekvapilo, ako rýchlo pod jeho dotykmi vlhla. Chcelo sa jej plakať aj smiať zároveň. Keď jej vošiel rukou medzi stehná a máličko poodhrnul jej nohavičky, aby sa dostal ku klitorisu, podvedome roztiahla nohy. Potom ale vyšiel von a zapálil si cigaretu.

„Čo to robíš?“ opýtala sa ho prekvapene.

„Nechcem, aby sme niečo uponáhľali,“ tváril sa previnilo, no jej sa zdalo, že ju chce iba dostať do varu. Skutočne sa tak vzrušila, že ho chcela okamžite.

„Uponáhľali? Veď už sa poznáme nejaký ten deň, myslím, že by sme sa mohli o niečo viac zblížiť. Už nevydržím ten tlak, moje telo po tebe prahne ako pustovník po vode.“

„To si pekne povedala,“ chytil ju za ruku a pritiahol k sebe. Nato ju oprel o auto a stiahol ramienka na jej šatách. Prsia mala dokonale pevné, okrúhle a veľké ako melóny.

„Rajcuješ ma, ale môžem si dovoliť siahnuť na primátorovu dcéru?“

     Soňa sa nachvíľku zarazila. Skutočne si drží odstup len preto, že by mala byť dcérou vplyvného muža? Keby vedel, kto v skutočnosti je, zapichal by si okamžite, alebo ako to mala chápať? On ju ale začal bozkávať na prsiach a jej mozog v tom momente odmietal poslušnosť. Vypli sa všetky alarmy, dokázala myslieť len na jeho pery a na to, ako blúdia po jej tele.

„Tak sa nehanbi, možno by si mohla aj ty mne prejaviť troška nehy,“ vyzval ju a ona uvoľnila jeho nohavice, aby mu nahmatala penis. Bol poriadne vzrušený. Chvíľku sa mu s ním hrala a on slastne syčal.

„Už viac nemôžem, musím ťa mať,“ zašepkal, obrátil si ju k sebe chrbtom a bez toho, aby sa presvedčil, či je dostatočne vlhká, napasoval sa do nej.

     Ten les zažil už mnoho živočíšneho sexu, ale títo dvaja boli zo všetkých tých zvieratiek asi najdivokejší. Soňa hlasno vzdychala a ani on nepotláčal svoje pocity. Dorážal do nej čoraz rýchlejším tempom. Krátko pred vyvrcholením sa do nej zasunul ešte o niečo hlbšie. Myslela si, že už to ani nie je možné, no on to predsa zvládol. Ten nepatrný pohyb stačil na to, aby sa aj ona prepracovala k orgazmu. Pevne zovrel jej polovičky a pobozkal ju na chrbte.

„Povedal ti už niekto, ako neobvykle sťahuješ pri šukaní vagínu?“

„Čože?“ zasmiala sa.

„Naozaj, tie sťahy sú úžasné. Ako keby si tam vo vnútri s niečím tancovala. Keby mi nezáležalo na tom, aby si sa urobil aj ty, tak som hotový do minúty.“

     Usmiala sa a zahľadela sa mu do očí. Mohol by ten jej netradičný vnútorný tanec upevniť ich vzťah? Obzerala si jeho mužné telo a už nikdy viac sa nechcela dívať na iné. Nasadli do auta a ona sa mu od dojatia priznala:

„Vieš, môj otec nie je primátor hlavného mesta. Ani nijak inak známy muž. Je to celkom radový občan a jeho prácou je zbierať komunálny odpad.“

     Nuž, tak veru, tým priznaním bol príbeh o PrettyWoman navždy preč.

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony