Erotická poviedka: Bláznivý narodeninový večierok a sex so šéfkou

Narodeninové oslavy a sex nie sú zase až taká bláznivá kombinácia. Občas z toho môže vzniknúť celkom pekný trapas, ale väčšinou si to dotyčné osoby užijú. Čo však už je o niečo bláznivejšie, tak to je sex so šéfkou. Chcete ešte viac prisypať veselého prášku do toho koláča bláznivosti? V tom prípade sa priznávam, že moja maličkosť do toho spadla. Možno by na tom nebolo nič pohoršujúce, ale bola som šéfkina najlepšia redaktorka a ona bola vydatá. A tak sa z malej aférky stala aféra. 

Marta, riaditeľka malého ženského časopisu, oslavovala štyridsiatku. Rozhodla sa to urobiť vo veľkom štýle a za pomoci manžela sa jej podarilo prenajať celé jedno poschodie pekného hotela v hlavnom meste. Ja som šla na ten večierok so svojím priateľom, ona s manželom. Ako to už ale na veľkých večierkoch býva, môže sa to celkom zaujímavo zvrtnúť. A tam sa to naozaj zvrtlo poriadne.

sex_so_sefkou

„Hanka, nerada by som videla tvoje slzy, ale mala by si ísť na chodbu,“ pošepkala mi Marta. Môj partner sa tam omakával s jej asistentkou. Takpovediac si to rozdávali pred očami všetkých okoloidúcich.

„Nič si z toho nerob, poď, vypijeme si jeden pohárik osamote. Môžeš sa mi vyplakať na ramene.“

Moja šéfka mala už dosť pod čapicou, vzala ma za ruku a odtiahla do nejakého malého salónika, v ktorom bolo iba obrovské piano, malé kreslo, krb a pred ním kožušinová predložka. Podala mi pohár vína a sadli sme si na zem.

„Prepáč, nemala som ho sem brať. Nechcela som ti pokaziť oslavu,“ skúšala som sa ospravedlniť a slzy sa mi tisli do očí.

„To myslíš vážne, ty hlúpučká?“ spýtala sa, zahľadela sa mi do očí a uhladila mi jeden neposlušný prameň vlasov.

„Mne predsa oslavu nekazíš, to iba tebe niekto ukradol úsmev, a preto sa na neho hnevám. Ale ja ti ho vyčarím hneď znova,“ zdôraznila a v rovnakom okamihu ma pobozkala na ústa.

Nikdy som nemala ten pocit, že by Marta bola na ženy, a teda by mohla mať záujem aj o mňa. O to viac som bola šokovaná, keď sme si následne na tej veľkej kožušine dávali jazýčkovú.

„Nečakala som, že mi to ten tvoj kurevník tak uľahčí. V kútiku duše som dúfala, že ti dnes budem môcť prejaviť svoje city, ktoré ma už tak dlho sužujú, no potom si sa sem dohrnula s ním. Nakoniec sa ale ukázalo, že predsa len dostanem k svojmu jubileu to, čo som najviac chcela.“

„Marti, ja som netušila, že si lesbička. Myslím, že si toho iba viac vypila a mala by si sa ísť z toho vyspať,“ snažila som sa ju upokojiť a zberala sa na odchod. Z toho nášho olizovania sa mi ale ešte stále triasli kolená.

„Počkaj, nikdy som si ničím nebola taká istá ako tým, čo cítim k tebe. Je to telesné, živočíšne a ak tú vášeň neuhasím, celkom ma spáli.“

„Takže ty si tajne, večer, keď zaspávaš pri svojom mužovi, predstavuješ, ako sa so mnou bozkávaš?“

„Keby len to!“

Zostala som ako obarená. Moja šéfka po mne vyštartovala a jej manžel bol hneď vo vedľajšej miestnosti. Vedel, že je na ženy? Mohol tušiť, čo dnes plánovala? Nebola to náhodou ona, kto nahovoril svoju asistentku, aby mi zviedla partnera?

V hlave som mala tisíc otázok, no stačil jej jediný dotyk a všetky boli razom preč.

„Hanbíš sa ma?“

„Neviem, či to je ostýchavosť, skôr som z toho v úžase.“

„Hani, chcem ťa a dnes v noci sa s tebou pomilujem,“ povedala to tak dominantne, že som si musela odpiť z vína poriadny dúšok, aby som spláchla to nečakané sucho v krku.

Marta ma opäť vzala za ruku a posadila na zavreté piano. Bolo jej úplne jedno, či ho poškriabeme, išla si za svojím. Dokonca mi napadlo, či tam to piano nebolo dovezené schválne, aby si mohla splniť svoju erotickú predstavu do poslednej bodky.

Pýtate sa, prečo som sa nebránila? Úprimne? V podstate sa mi akosi brániť ani nechcelo. Bolo príjemné vidieť v jej očiach tú chtivosť a cítiť, ako sa ma dotýkajú nežné ženské ruky. Prechádzala mi po pokožke, šteklila ma a hriala svojím dychom. Potom si moju nohu vopchala medzi svoje stehná a v tanečnom rytme sa o ňu obtierala. Medzitým ma neprestávala bozkávať a rukou mi zašla k vagíne. Najskôr ju iba zľahka hladkala, no keď som sa orosila a otvorila, dovolila si zájsť prstom hlbšie. Jednou rukou ma dráždila tam dole a druhou masírovala moje prsia. Po pár minútach som sa osmelila aj ja a začala sa Marty tiež dotýkať na intímnych miestach. Čím viac bola vzrušená, tým prudšie dýchala a stonala. Mňa to tak rozvášnilo, že by mi v tej chvíli bolo úplne jedno, keby sa o nás dozvedel celý svet. Ako som sa blížila k vrcholu, zaplavil ma taký pocit šťastia, že mi zvlhli oči a z pravého oka vyšla veľká slza.

„Ty plačeš?“

„Od šťastia. Bolo to nádherné a chcem to zažiť znova.“

Marta prehodila cez moje nahé ramená ľahkú šatku, ktorú mala predtým na krku, otvorila piano, posadila si ma na kolená a zahrala krátku skladbu. Potom mi dala ešte jednu dlhú pusu a odišla si na terasu zapáliť. Keď sa vrátila, povedala v krátkosti:

„Dnešný sex na piane bol splnením môjho sna a zároveň veľmi drahým darčekom k narodeninám. Ten sen sa viac nebude opakovať a ten darček si uchovám hlboko vo svojom srdci.“

V pondelok sme sa stretli v práci a Marta sa tvárila, ako keby sa nič nestalo. Sex so šéfkou sa stratil niekde v noci zo siedmeho na ôsmeho júla.

afrodiziaka-a-gely2_1

produkty-pre-zeny