Erotická poviedka: Stretnutie superhrdinov a maznanie s mačacou ženou

Náš príbeh by vám vedela asi lepšie porozprávať moja priateľka, ale skúsim ho podať z môjho pohľadu, a teda tak, ako som ho prežíval ja. Ela nenávidela všetky tie filmy o superhrdinoch a zo všetkých tých super postavičiek sa jej robilo zle. Už dlhé roky patrila do našej skalnej partie, ale na stretnutie superhrdinov sme ju nikdy nenahovorili. Bolo mi z toho celkom smutno, lebo sa mi vždy páčila. Keby sme mali toho viac spoločného, možno by som išiel aj do vzťahu. Ale to, ako pohŕdala superhrdinami, ma absolútne odradilo. Toto nemôže byť žena pre mňa, myslel som si.

mačacia_žena

 Áno, správne tušíte, že sme to nakoniec dali s Elou dokopy, ale poďme na to pekne pomaly.

„Ela, dúfam, že tento rok s nami už pôjdeš,“ podpichol som ju, keď sa schyľovalo k stretnutiu mega hrdinov. Ani som si to najskôr neuvedomil, ale vtedy bolo jej odmietnutie o niečo váhavejšie.

„Ty si nedáš pokoj? Čo by som tam asi tak robila?“

„Napríklad by si sa mohla prezliecť za mačaciu ženu a ja by som ťa pobozkal,“ zadrel som len tak zo žartu.

„Bozkávaš sa na tých stretnutiach často?“

„Len keby som tam stretol mačaciu ženu, ktorá by použila heslo JE OTVORENÉ!.“

„Ty si naozaj truľo,“ zasmiala sa a postrapatila ma po vlasoch.

Tak sme sa vybrali autom na to stretnutie znova bez Ely. Ja, ako vždy, prezlečený za Spider-Mana. Ela nám vždy hovorila, že sme ako malé deti.

Už keď sme cestovali tým autom, akosi pričasto som myslel na jej veľké modré oči, plné pery a priznávam, že aj na iné časti jej tela. Nesmierne ma mrzelo, že odmieta všetko, čo sa týka super schopností.

Celý deň som sa motal od stánku ku stánku, zoznámil som sa s mnohými ľuďmi a vyskúšal niekoľko perfektných atrakcií, ktoré mali človeku navodiť pocit výnimočnosti. Krátko pred západom slnka sme zašli ešte s priateľmi na pivo. Po niekoľkých minútach pristúpila k nášmu stolu mačacia žena a spýtala sa, či si môže prisadnúť. Bola to skutočne neodolateľná CATWOMAN. Krajšiu som v živote nevidel. Odetá v koži, s hlbokým výstrihom, maskou na hlave a plnými perami, ktoré boli natreté výrazným rúžom. Na kožených rukavičkách mala pazúriky. Aj keď by som ju hneď pretiahol, musel som myslieť na Elu. A potom sa to stalo...

„Je otvorené!“ povedala a ja som zostal na ňu vyjavene civieť.

„Je otvorené!“ zopakovala a chňapla ma pazúrikmi za ruku.

 Vtiahla ma do davu a niekam vliekla. Cítil som sa ako jej korisť, na ktorej sa chystá zgustnúť.

„Ela? Si to ty?“ spýtal som sa, keď sme nachvíľu zastali.

„Mačacia žena, dnes v noci som mačacia žena,“ zašepkala zvodne a ťahala ma ďalej, až na strechu výškovej budovy.

„Čo tu budeme robiť?“

„Myslela som si, že by si rád mačaciu ženu pobozkal,“ zavrela oči a našpúlila ústa.

Mal som pocit, že sa mi to celé iba sníva a každú chvíľu sa preberiem. Tie jej pery boli ale ako terč, do ktorého sa musíte za každú cenu trafiť. Tak som ju pobozkal. Najskôr iba jemne, ale to jej nestačilo. Skočila po mne a tými pazúrikmi sa zadrapila do môjho chrbta.

„Vieš o tom, že mačky sú maznavé tvory?“

„Ak ti nebude vadiť, že ťa pomazná Spider-Man, ja s tým nemám problém.“

Hoci neodpovedala, očividne jej to nevadilo. Myslíte si, že naše kostýmy boli nepraktické na intímnosti? Nie tak celkom, mysleli sme na všetko. Ani si neviete predstaviť, ako ma to jej prezlečenie rajcovalo. Oblek dokonale kopíroval všetky tie ladné krivky jej tela, ktoré chlapi na ženách tak milujú.

„Mačky majú šikovné jazýčky. Máš aj ty taký?“ podpichol som ju a ona mi vošla pusou do rozkroku. Lízala, cmúľala a ohmatávala môj penis tak krásne, že som sa cítil ako v raji.

„Tak čo? Mám šikovný jazýček?“

„To naozaj máš. Ale som si istý, že mi vieš toho predviesť viac.“

Následne sa to strhlo na tak divoké rodeo, že to nemôžem nazvať inak ako sex superhrdinov. Naozaj ma pomilovala ako niekto so super schopnosťami. Keď som do nej zasunul svoje náradie, zdalo sa mi, ako keby som mal odrazu nadpozemskú silu. K tomu všetkému ešte ten kožený odev, po ktorom sa dalo tak pekne kĺzať. A tá maska na jej tvári dodávala celému aktu zvláštne tajomnú atmosféru. Neviem, aký názor máte na superhrdinov, či ako vnímate kostýmy v sexe všeobecne, ale môžem to len odporučiť. Dokáže to zážitok naozaj prehĺbiť a intímnu záležitosť značne okoreniť.

„Vyložila som si tvoje heslo správne?“ spýtala sa po našom maznaní, keď sme sedeli na tej streche a fajčili z jednej cigarety.

„Bál som sa, že to nepochopíš, ale si naozaj šikovná.“

Už dlho som ťa chcela v sebe cítiť.“

„Uf, a ja som zase chcel už dlho vedieť, aké je to byť v tebe.“

„A čo bude teraz, keď už vieme, aké to je?“

„Ja si to už celkom dobre nepamätám, mohla by si mi to pripomenúť?“

Tak nejako to bolo, ale Ela by to možno podala troška inak. Každopádne, radi a často si pripomíname, aké to je zapadnúť do seba.

produkty-pre-muzov

produkty-pre-zeny