Erotická poviedka: Milovanie v ponožkách

Pokiaľ ste niekedy počuli fámu o tom, že milovanie v ponožkách je totálne antisexy, musím vás vyviesť z omylu. Neviem, možno som mala iba blbý deň a jeho ponožky mi pripadali ako svetlý bod, ktorého sa dalo chytiť. Alebo snáď to bol ten okamih, kedy som objavila svoju novú úchylku. V každom prípade, od tej osudnej noci uprednostňujem zásadne milovanie v ponožkách.

nohy

     Myslím, že to bolo vo štvrtok a bol to ten deň, keď vám všetko padá z ruky. Pršalo a mne sa nechcelo vstať. Najradšej by som zostala celý deň celkom nahá pod prikrývkou a užívala si samú seba, objavovala nepoznané hranice svojho tela a ujedala mliečnu čokoládu. To ale nebolo možné, pretože ma čakalo dôležité stretnutie. V aute som si pustila song od Beyoncé s názvom Drunk in Love a cítila som, že akosi podvedome vlhnem. Pod návalom toho momentálneho pocitu som prešla cez križovatku „takmer“ na červenú, čo ma vyšlo na mastnú pokutu. Následne som sa zastavila v obľúbenej pekárni, kde som si kúpila pečivo a povinnú rannú kávu. Nestihla som si z nej ale odpiť ani jediný krát, pretože na chodníku pred pekárňou som zakopla a bolo po mojom životobudiči. Ešteže som mala to stretnutie, rozhodla som sa vypiť kávu tam.

Pracujem v malom vydavateľstve a čakali ma raňajky s nádejným spisovateľom, ktorý by nás mohol potiahnuť vyššie. Pila som kávu už s mnohými majstrami pera, ale tento bol iný. Najmä kvôli svojím belasým ponožkám s drobnými snehovými vločkami. Na prvý pohľad pôsobil naozaj veľmi sympaticky, mal všetko, čo som u chlapa rada videla. Tmavé vlasy, priateľské oči a svalnaté telo. Žiaden mamičkin maznáčik, dokonca nepripomínal ani knihomoľa. Objednal mi kávu a hoci rozprával veľa, ja som nemohla odtrhnúť zrak od tých jeho ponožiek.

„V kaviarni na rohu Vrabčej a Slávikovej ulice mám večernú čítačku, nechceli by ste tam prísť?“ opýtal sa tajomne.

„Áno, rada,“ vybehlo zo mňa okamžite.

     A práve po tejto akcii sa to celé zomlelo. Zmoknutá ako kura som sa dostavila na jeho čítanie. Nemôžem tvrdiť, že som mu uverila každé slovo, ktoré tam prednášal, ale jeho hlas bol zvodnejší ako bazalkovo-levanduľový Bruno Banani.

„Zájdete so mnou na pohárik? Večer si zvyknem dať červené, aby sa mi naštartovala kreativita,“ prihovoril sa mi, keď sa rozlúčil s ostatnými hosťami.

„Veľmi rada, ja pijem tiež červené.“

„Môžem ťa na ten pohárik pozvať k sebe domov?“ spýtal sa otvorene, ale mne jeho drzosť vôbec neprekážala. Okrem toho mi začal tykať a mňa to tak nejako zdravo navnadilo.

„Maestro, ty môžeš všetko,“ odpovedala som.

     Do jeho bytu sme sa presunuli sťa teleportom. Rovnako expresne sme sa vyzliekli. Keď stál predo mnou ako Adam v rajskej záhrade, všimla som si, že ešte nemá zvlečené ponožky. Asi som sa na ne zahľadela dlhšie ako je bežné a máličko sa pousmiala, pretože sa ich chystal okamžite stiahnuť.

„Nie, prosím, nechaj si ich!“ požiadala som ho.

„Dobre, ale v tom prípade si nechaj aj ty svoje.“

     Prešla som prstami po jeho svalnatej hrudi a on ma za moje dotyky odmenil divokým rodeom na krku. Bradavky mi stáli ako ešte nikdy a v podbrušku som cítila naliehavé šteklenie. Zdalo sa, že sa schyľuje k celkom bežnému misionárovi, ale potom si ma nasadil na svoj úd tak, aby ma mal chrbtomk sebe. A to urobil naozaj dobre, pretože takto som mala počas celého milovania jeho ponožky na očiach. Fajn, asi som naozaj úchylná, ale išla z nich neuveriteľné dobrá energia. Odrazu ako keby na svete neexistovalo nič zlé, žiadne blbé dni a nevydarené plány. Život mi v tom úžasnom tľapkavom a spotenom opojení pripadal ako jeden nikdy nekončiaci orgazmus. Bolo to divoké, vášnivé a najmä hlučné. Môj maestro mal ale dobrých susedov, pretože nik sa nesťažoval, hoci sa s nami otriasala celá budova. Aspoň ja som mala ten pocit. Jeho priviedlo k vrcholu už pár rytmických pohybov, ale nebol to sebec. Po vlastnom vyvrcholení sa so mnou ešte chvíľku pohrával. Hladil a cmúľal moje prsia presne tak ako to mám rada, pričom nezabudol ani na krátke blúdivé pohyby svojou dlaňou na mojej vagíne. Pár sekúnd pred výbuchom v mojej jaskyni, som sa ešte raz pozrela na jeho ponožky. A tento obraz sa mi už z hlavy nikdy nedostal. Do rána som ležala v jeho náručí, dali sme si sľúbený pohár vína a dlho sme si obzerali naše chodidlá oblečené v ponožkách. Smiech sa striedal s mľaskavými bozkami a erotickými dotykmi.

produkty-pre-muzov_1produkty-pre-zeny