Erotická poviedka: Erotika v lese

ElaMax sa vydávajú do chatovej oblasti v lese. Prechádzajú od jednej chatky k druhej, hľadajúc nejaké zaujímavé miesto, kde by si mohli spolu zašantiť. Zrazu Max naráža na opustenú chatu, je dokorán otvorená, tak si povedal ,že zavolá Elu nech sa do nej pozrú. Vošli dnu, no Ela však Maxa poslala von, nech tam chvíľku počká a povedala mu ,že po pár minútach môže vojsť dnu. Max však zbadal nejaké svetlo, čo sa odrážalo za chatou. Pomyslel si mal, by som sa tam ísť pozrieť, šiel tam, zbadal prekrásne nahé ženské telo ktoré mu tam ako keby zoslala sama príroda vo svojej kráse. V hlave mu skrsla  myšlienka že by sa nemal veľmi približovať, ale niečo ho tam neskutočne ťahalo. Však pred nedávnom s Elou pozerali 50 odtieňov a fantázie tak mali zelenú.... Narastalo v ňom vzrušenie, postavili sa mu chlpy na rukách, opantala ho predstava neznáma, celý mrzol. Šiel bližšie a bližšie, tá nádherná bytosť ho vábila, zmocňoval sa ho pocit, že sa s ním hrá. Keď bol dostatočne blízko, čítal jej tvár, cítil je omamnú vôňu je krásna ako anjel.

eroticke_poviedky_zena

     Medzitým si Ela, ktorá ho čakala dnu začala vyzliekať šaty, vrstvu po vrstve až zostala iba v nohavičkách. Slastne si vložila prst do úst oblízala si ho a zostúpila ním nižšie na prsia a jemne krúživo si hladila raz jednu a potom druhú bradavku, až kým sa nevzpriamili a nestvrdli. Hrozne ju to vzrušovalo, stále čakajúc na Maxa tam Ela stála, hladila sa, v priestore sa rozpínalo erotické vzrušenie. Stúpalo a sálalo od nej až za priestor chatky. Medzitým sa Maxovi  prihovorila krásna, neznáma žena, ktorá stála uplné nahá v húštine hovoriac: "Ako ti poslúžim môj pane? ". Max sa zhlboka nadýchol, aby stopol všetky svoje erotické fantázie, pousmial sa a ponúkol lesnej kráske svoju ruku,  so slovami, aby šla za ním do opustenej chaty, kde ho čaká Ela.

     Neznáma kráska a Max šli spolu ruka v ruke lesom. Vošli dnu do chaty, kde Ela v prekvapivom údive hľadela na Maxa a na nahú divožienku po jeho boku. Niekde vo svojom vnútri sa jej však  vynáral zvláštny pocit, ktorý pri ich vzájomných pohľadoch narastal. Neskôr si začala uvedomovať, že pohľad na svojho chlapa po boku inej ženy ju vlastne vzrušuje. Pri tom ako sa pozerala na kráskyne nádherné nahé telo antických tvarov a zamatovej pokožky,  ju ovládla silná túžba. Ela cítila ako postupne stráca nad sebou kontrolu  až z ničoho nič ucitíla jej úžasne klenuté pery  prisaté na svojích ústach. "Ja sa bozkávam so ženou" zaznel výkrik do jej vnútra. Neznáma kráska si to slastne užívala a ich bozky naberali na vášni. Max pozerajúc na ne zo seba zhodil tričko a pridal sa k ním. Obe si ľahli na drevenú posteľ vo vlnivých pohyboch ako dve hadie telá sa zapletali do seba a Max svojím mužným telom prikryl tú nádhernú mileneckú súhru dvoch ženských tiel. Splynul s nimi, tak ako vie splynúť nočná obloha s odrazom na hladine jazera. Neznáma si hladila celé telo a Max pri tom bozkáva Elu na krk, tá mu jasným pohybom zobrala jeho ruku a nasmerovala si ju do lona.

     Max pokračoval raz vyššie na prsia a potom zas nižšie, bozkával ju, šiel svojim vlhkým jazykom po brušku až dole cez lono po vnútorných stranách stehien, kde sa prudko otočil a jazyk zaboril do jej vlhkej vagíny, tak hlboko ako mu to len koreň jazyka dovolil. Elu to vzrušilo tak, že mu náruživo sťahovala dole boxerky. Vzpriamený penis len tak vyletel a otrel sa Elinej tvári. Bol stoporený,navretý a žilnatý. Prúdila ním elektrizujúca sila. Ela ho chytila do oboch rúk a začala si ho hladiť, šúchať, robiť mu dobre. Vnorila si ho celého do úst, hltavo zaslintala, začala mu ho lízať jazykom a slastne sať. Max sa po chvíli obrátil na druhú stranu k neznámej, rukou prešiel po mladých, pružných prsníkoch, jemne skĺzol do medzierky medzi nimi, krúživým pohybom zopakoval jazdu po prsníkoch cez tvrdé bradavkách. Jeho jazyk, podobne ako pri Ele zašiel do jej lona, pomalinky a mlsne jej naťahoval klitoris. Keď bol Max už na vrchole svojich možností, prerušil tanec tiel a obom rázne naznačil nech sa oprú o stenu a prehnú sa. Svojím navretým a klzkým penisom vnikol do Eli, hlasno si povzdychla, to ho vzrušilo natoľko, že ju plesol po zadku, poriadne schmatol za boky a prirážal jej penis až nadoraz. Po niekoľkých minútach ho z nej vytiahol a postavil sa nad neznámu, roztiahol jej nohy, majetnícky ju strhol a drsne do nej vnikol. Chytil ju jednou rukou pod krk, druhou za vlasy a potiahol ju za ne. Zaskuvíňala. Neznáma si to zjavne užívala, keď nečakane spotený vzduch prerezali jej slová: to bude všetko čo dokážete, môj pane?  Prekvapivo sa zapozeral na ňu, kŕčovito ho z nej vytiahol. Otočil sa smerom k Ele, tá pochopila jeho signál vlhko olízala jeho tvrdý penis. Max sa  opätovne pootočil  k neznámej lesnej kráske a zasunul jej ho do zadku...

     Vtedy neznáma začala kričať vášňou, aby jej to urobil poriadne, nech ten sex za niečo stojí. No a následne potom, keď ho z nej vytiahol ju chytil za hlavu, úplne celý penis jej nasilu strčil do úst, ktorý mu obklopili jej pery a urobil sa jej tam. Semeno jej stekalo po perách, kvapkalo na prsia. Nechcelo sa im už v noci chodiť domov a hľadať cestu von z lesa. Nuž teda našli kľúče od chaty v skrinke, zamkli sa a ktovie, možno tam šantia do teraz....

afrodiziaka-a-gely2_1