Erotická poviedka: Mikuláš, čo mi dáš?

Celé to komerčné divadlo okolo Mikuláša a Vianoc liezlo Michalovi už poriadne na nervy. Ak aj kedysi cítil niečo aspoň máličko podobné vianočnému duchu, bolo to dávno preč. Davy ľudí, ktorí bezhlavo kupovali aj to, čo v skutočnosti vôbec nepotrebovali, ho desili. Čo však čert nechcel, práve on bol zvolený za mikulášsku tvár nemenovanej módnej firmy.

 muž_potencia

     Michal sa ešte v marci zaregistroval na stránke modelingovo-reklamnej agentúry a čakal na atraktívnu ponuku. Mal už síce krátko pred štyridsiatkou, ale agentúra sľubovala rovnakú šancu pre všetkých. On bol stále atraktívny, nabitý energiou a k tomu ešte single. Jeho šanca mala, paradoxne, prísť práve pred obdobím, ktoré zo srdca neznášal, pretože každý sa vtedy snažil byť úplne iný ako v skutočnosti bol a aj tak to nakoniec skončilo nejakou hádkou. Firma, ktorá pred Vianocami uviedla na trh nový model spodnej bielizne pre pánov aj dámy, si Michala vybrala ako tvár svojho katalógu.

Dostavil sa na fotenie s istou dávkou nevôle a pohŕdania, no keď zistil, že pózovať budú aj ďalší sympatickí ľudia, nervozita z neho opadla. Áno, on získal najprestížnejšiu rolu Mikuláša, ale okrem neho tam bol aj anjel s čertom, a tedaMikulášovi neodlučiteľní spoločníci.

     Fotilo sa takmer tri hodiny, no stálo to zato. Michal si nemohol pomôcť, ale k čertovi zahorel neopísateľnou vášňou. Aby sme uviedli veci na správnu mieru, nebol to čert v pravom slova zmysle. Veď čo môže byť „horšie“ ako čert? No predsa čertica! V obtiahnutom čiernom kostýme, s rožkami a chvostíkom vyzerala nadľudsky sexy.

„Ahoj, ja som Michal,“ predstavil sa jej hneď na začiatku.

„Nina,“ pobozkala ho na líce.

    Zabudnite na klasickú podobu Mikuláša, starčeka s dlhou bradou a čapicou. Agentúra sa zamerala na Michala preto, lebo v ňom videli nového Paula Masona, modela, ktorý sa preslávil práve progresívne neštandardnou imitáciou Santa Clausa.

     Bez brady a šedín sa to na fotení nezaobišlo, ale namiesto dlhého obšúchaného kabáta si obliekol náš Mikuláš červené tvídové sako a červený kožušinový kabát. Vyzeral zvodne a titulok doslova šteklil vašu zvedavosť, pretože ste okamžite zatúžili zistiť, akú spodnú bielizeň takýto predstaviteľ štedrosti nosí.

„Výborne, ľudia, boli ste skvelí!“ pochválil ich fotograf.

„Tie handry si môžete pokojne nechať. Je to darček od klienta,“ dodal uštipačne, lebo si všimol, ako to medzi Mikym a čerticou iskrí.

„Odveziem ťa domov?“ opýtal sa Michal Niny po fotení. Ani jednému nenapadlo, aby sa prezliekol. Jednoducho ich vzrušovala rola pokorného chlapíka a neskrotnej nezbednice, akými Mikuláš a jeho čertica rozhodne byť mohli.

„A prečo nie?“ odpovedala ona.

 crilex

     Nedostali sa však ani k autu. Nina strhala Michala za ruku ihneď ako zbadala pootvorenú malú miestnosť pre upratovacie potreby. Svoje pery natlačila medzi jeho hustú bradu, pretože tá bola naozaj pravá, aby jazykom okúsila sladkosť jeho ústnej dutiny. Rukami prešiel po jej obtiahnutom kostýme, ktorý báječne kopíroval všetko to, čím bola obdarená. Pevne uchopil ten okrúhly zadok a povolil zips, ktorý sa ťahal od krku až po jej jaskynku. Akonáhle uvoľnil jej bujné prsia z toho dusivého zovretia, rozliali sa pred ním sťa kypriaca láva. Boli pripravené na jeho dotyky a bozky.

„Och, s tou bradou je to neuveriteľne príjemné,“ zastonala.

„Maznaj ma ňou ešte chvíľku,“ doslova prosila.

     On ju zasypal bozkami, nevynechal jediný centimeter, no tam dole bol zámerne na šteklivé pyštekovanieskúpy. Iba sem-tam, akoby nepatrne, pohladil nežneprstom jej klitoris. Prehla sa v bokoch a slastne zastonala. Urýchlene z neho zvliekla kožuch a rozopla jeho tesné nohavice. 

Od úžasu zhíkla, pretože úd tohto pána bol naozaj dych berúci.

„Možno je čas na otázku. Takže, Mikuláš, čo mi dáš?“ spýtala sa zvodne a on ju oprel o stenu tak, aby sa mohol do nej napasovať. Samozrejme, nevošiel do nej celý, ale pokojne jej stačilo, keď ju dráždil iba špičkou svojho náradia.

„Zaslúžiš si ten najkrajší orgazmus na svete,“ šepkal jej náruživo do ucha.

     Hlasno zastonala a dovolila mu, aby do nej vnikol ešte o kúsoček viac. Jej vrátka boli otvorené dokorán a kvalitne namazané. Nehrozilo ani najmenšie zadrhnutie.

„Ani som nevedela, že som bola celý rok taká poslušná, keďže ma Mikuláš takto obdaril,“ zvolala krátko po vyvrcholení, ktoré bolo hlasné, výbušné a dokonalé.

„Práveže si nebola! Musel som sa s tebou porátať!“ tľapol jej po zadku a s pôžitkom sa dorobil.

„Ale, ale, mne sa zdá, že máš proste rád zlé dievčatá!“

„Niečo na tom asi bude,“ usmieval sa spokojne.

      Ľudia vo vstupnej hale agentúry na nich zvláštne zazerali, ale nikto sa neodvážil im niečo povedať. Chichotajúc sa stratili v zasneženom večere, v meste plnom hriešnych príležitostí na nové odmeny a pokarhania. 

produkty-pre-muzov_1