Erotická poviedka: V zajatí objatí (časť deviata) Divoká vlna

Alex zostane pre mňa navždy zosobnením najdivokejšej etapy môjho života, ktorá otvorila tie najtemnejšie miesta mojej duše. Naskočila som na divokú vlnu a snažila sa na nej udržať. Môj nový šamster bol pripravený splniť mi každý vrtoch a moja rola dominy bola iba úvodným číslom. Čoskoro ma začal nudiť základný balíček rafinovaného sexu. Bola som ochotná priplatiť si prémiový servis. Čím viac mi Alex dával, tým viac som chcela.

Keď už ma nedokázalo uspokojiť fackovanie, škriabanie a bičovanie, hľadala som nové možnosti. Akosi som ale pozabudla na to, že Alex by mohol mať svoje medze. Hoci sme sa dohodli na tom, že vždy mi povie, ak budem chcieť od neho priveľa, držal sa statočne. Úprimne dúfam a verím, že si to tiež užíval.

erotický_ román_9

V lete som ho zobrala na luxusnú dovolenku do Thajska, keďže sa mi začalo mimoriadne dariť v módnom priemysle a moje umelecké meno sa stalo akousi ikonou modernej doby. Chcela som s Alexom osláviť úspech jednej z mojich prehliadok, preto sme šli k moru. Aziatky na našej hotelovej izbe nebudem nijako extra rozoberať, pretože do nášho sexuálneho života nepriniesli nič nové. Zarážajúce prekvapenie prišlo až v ten večer, keď sme sa šli s Alexom prejsť na pláž. Vošla som do vody v šatách a zamávala na neho, aby ma nasledoval. Páčilo sa mi, ako mokré oblečenie kopíruje naše telá. Dokonale som sa navnadila a začala Alexa dráždivo ohmatávať. Túžobne som sa prisala na jeho pery.On intenzitu mojej náruživosti opätoval. Napadla mi taká hlúposť. Viac-menej zo žartu som Alexovi strčila hlavu pod vodu. Spočiatku sa bavil aj on, ale potom som ho ponorila o niečo hlbšie a držala som ho tam dlhšie. Chcel sa vynoriť, ale ja som mu to nedovolila. Rajcovalo ma dívať sa, ako sa bezbranne topí. Samozrejme, môj oddaný milenec bol zdatný chlap, a preto ma mohol kedykoľvek premôcť. Pomohla som si vlastnými vlasmi a obmotala jeden z prameňov okolo jeho krk. Bola som taká rozpálená, že snáď by som ho tam aj utopila, keby nevynoril ruku a signálom zveseného palca ma nežiadal o milosť. Pustila som ho. Vystrčil hlavu a začal kašľať. Niekoľko minút nemohol lapiť dych. Bez slova vyšiel na breh a začal sa triasť. Sadol si na zem, hlavu zložil medzi kolená a prudko dýchal. Niekoľkokrát som sa ešte ponorila, aby som zo seba zmyla ten strašný pocit nebezpečného vzrušenia, ktorý nás oboch tak prekvapil, a potom som si k nemu prisadla.

„Si v poriadku?“ spýtala som sa bez väčšieho záujmu, ale on vyzeral naozaj vystrašene.

„Zdalo sa mi to alebo si ma tam naozaj chcela zabiť?“

„Bola to iba hra, vzrušilo ma dívať sa na to, ako sa topíš.“

„Vieš o tom, že si naozaj chorá? Mala by si sa dať liečiť,“ vstal a vrátil sa do hotela. Našla som ho už v suchých šatách v hotelovom bare flirtovať s nejakou neznámou kráskou. Nechala som ho, nech sa upokojí a sama som sa pustila do rozhovoru s barmanom. Zbadal ma a objednal si ešte jedno Martini. Niekto by povedal, že som barmana zámerneprovokovala svojím výstrihom, ale ja si takéto veci nevšímam. Obliekam sa rada sexy a keď niekto zablúdi pohľadom medzi štrbinky mojich pŕs, nech si to užije. Nemám sa predsa začo hanbiť. Alexa však rozzúrilo, ako som tam sedela a bavila sa. Nevydržal to ani päť minút, odpil si z nápoja, ospravedlnil sa prísediacej a prišiel ku mne. Nejako som to aj tušila. Bol ako poslušný psík, ale ja som ho práve preto milovala. Mala som ho omotaného okolo prsta a dal sa pekne formovať.

„Prepáčte, táto dáma je tu so mnou. Pôjdeme?“ naliehal.

     Vzala som ho za ruku a s úsmevom nasledovala.

„Prečo mi to robíš? Chápem, že ťa teší ubližovať mi fyzicky, ale nemôžeš myslieť troška aj na moje srdce?“

„Zlatíčko, chlap nepotrebuje srdce. Stačí mu plne funkčný orgán medzi nohami.“

     Znova som povedala niečo, čo som nemala, lebo Alex pustil moju ruku, zhlboka sa nadýchol, ako keby chcel zastaviť príval štipľavých slov, a privolal výťah.

     V izbe som si naliala whisky a sadla do kresla. On sa prechádzal po izbe ako rozzúrený tiger.

„Zajtra je v bare swingers párty. Chcem, aby si mi tam robil spoločnosť.“

     Pozrel na mňa, ako keby som práve padla z jahody.

„To myslíš vážne?“

„Naozaj sa musím znova opakovať? Už som ti hovorila tisíckrát, že som si ťa ako milenca vybrala preto, lebo dokážeš rešpektovať moje potreby.“

„Nie som si istý, ako dlho to ešte vydržím.“

„Snáď do zajtrajšej párty by sa ti to mohlo podariť.“

     Tresol dverami a zamkol sa v kúpeľni. Na tú swingers akciu so mnou, samozrejme, nakoniec šiel. Usúdila som ale, že nejaký čas by som sa mala správať pokornejšie. V tú noc som preto venovala celú svoju pozornosť iba jemu. Ak sa tam náhodou objavila nejaká ženská, ktorá si na neho robila nárok, taktne som ju odohnala. Alexovi sa táto hra na žiarlivú partnerku páčila a začal sa znova usmievať. Prejavovala som mu nežnosti a milovala sa iba s ním. Napriek tomu to bol pre nás nový netradičný zážitok, a to najmä preto, že sme sa milovali v prítomnosti iných ľudí. Prostredie, atmosféra a nezvyklé kulisy nám prospeli. Alex bol žiadostivý a nenásytný. Je prirodzené, že ho vzrušovalo toľko nahých tiel okolo, ale celú svoju energiu venoval môjmu potešeniu.

     Nadránom sme sa vrátili do izby, ale stále slabo ukojený.

„Poď ty moja diablica. Povedz, čo sa ti páči,“ skúšal a ja som vedela, že starý dobrý Alex je späť.

     Vyzliekla som mu šaty a obdivne si obzerala jeho vyšportované telo. Ležal na posteli celkom nahý, ruky mal podopreté v lakťoch a čakal, čo príde. Z jeho očí sršal oheň, čo bolo dobré znamenie. Vyhrnula som si šaty a sadla si na neho obkročmo. Začal ma hladkať medzi stehnami a perami bozkával moje prsia. Bol nežný ako vedia byť nežní len zamilovaní chlapi. Na krátky okamih som zatvorila oči a vychutnávala si tú nehu. Nemohla som ale dovoliť, aby ma pohltila. Vstala som na posteli a opätkom zatlačila na miesto, ktoré bolo kúsok od jeho slabín.

„Panebože, prestaň s tým,“ zastonal. Ja som ale nehodlala prestať. Jeho prosíkanie a utrpenie boli pre mňa slasťou. Vyzula som si topánky a iba tak naboso začala tancovať na jeho tele. Niečo si šomral, syčal od bolesti, no nakoniec sa začal smiať.

„Tak už poď, nasadni na mňa,“ zaprosil a ja som ho výnimočne poslúchla.

Je pravda, že Alexovi som rada ubližovala, bola som však otvorená aj tomu, aby bol on o niečo drsnejší ku mne. Medzi nami to ale fungovalo tak, že on si nechal ubližovať, ale mal problém s tým, ak musel ublížiť mne. Facka, tresknutie po zadku či zviazané ruky mu až taký problém nerobili, ale keď som chcela niečo viac, zvyčajne váhal. Tak napríklad, keď sme sa vrátili z Thajska, poprosila som ho, aby sme bičík vymenili za žihľavu. Tak veru, zažiadalo sa mi žihľavy! V jeho očiach bol opäť ten zvláštny údes, ktorý tam mal vždy, keď som si vymyslela niečo nové. Sám sa po dlhom prehováraní nechal zbičovať žihľavovým trsom, ale mne tú rozkoš nedoprial. Musela som si to urobiť sama. Pár žihľavových lístkov som si po styku natlačila do nohavičiek pre väčšiu rozkoš. Nechala som ich tam celý deň, ktorý bol potom o niečo horúcejší a napínavejší.

Nevedela som, kam až siahajú hranice môjho experimentovania a sexuálneho harašenia, ale každý deň som hľadala nové inšpirácie. S nárastom môjho apetítu a novým repertoárom možných nemožností však klesala Alexova motivácia. Spočiatku som to nechcela vidieť, ale bolo čoraz zjavnejšie, že jeho pohár trpezlivosti sa začína napĺňať.

feromony

produkty-pre-zeny