Erotická poviedka: V zajatí objatí (časť desiata ) Návrat

Aj keď to môže vyznieť neuveriteľne, s Alexom sme prežili tri divoké a vášnivé roky. Akonáhle sa mi zdalo, že prehodnocuje svoj život a chcel by vycúvať z nášho vzťahu, kúpila som si jeho pozornosť drahou hračkou. Ako poslednú snahu o záchranu spoločného milostného života som mu darovala nové auto. Jedného dňa sa ale dostal do štádia, keď sa musel rozhodnúť. Sedeli sme v drahej parížskej reštaurácii a on sa začal nejako podozrivo obšívať.

erotický_ román_10

„Čo je to s tebou?“ spýtala som sa.

„Zlato, aj keď si tá najskazenejšia žena, akú som kedy poznal, aj keď som si nie istý tvojím pravým menom, musím sa ťa opýtať.“

     Tušila som, kam to celé smeruje.

„Dáš mi svoju ruku?“ spýtal sa trasľavým hlasom a z nohavíc vytiahol nádherný prsteň.

     Žena môže milovať viacerých mužov naraz. To je prostá pravda a nikto ma nepresvedčí o opaku. Ja som milovala a stále milujem dvoch. Jedným z nich je môj zákonitý manžel BenitoRossi a druhým Alex Varga, TOP milenec a nádejný snúbenec. Nie, s Benitom som sa rozviesť nechcela, ale naozaj musím stratiť Alexa?

     Celé tie tri roky, čo sme boli s Alexom ako na hojdačke, ma nezaujímalo, čo robí vo svojom voľnom čase. Bolo mi ukradnuté, či sa stýka s inými ženami. Dostala som ale echo, že sa často a rád vída s jednou zo svojich študentiek. Výborne, nech sa zabaví, pomyslela som si. Ak náhodou potrebuje pokojnejší sex ako mu viem ponúknuť ja, nech si ho dopraje. Lenže Veronika Pokorná nebola iba románik. Alex mi položil tú otázku o spoločnom živote preto, aby mal jasno v tom, či sa rozhodnúť pre mňa alebo pre ňu.

„Alex, ja si ťa nemôžem zobrať.“

„Áno, myslel som si, že zo záväzku sa budeš snažiť vykrútiť.“

„Nie, o to nejde, ale ja už vydatá som a mám syna.“

     To bola posledná kvapka. Alex na mňa dlho hľadel a v očiach sa mu zaleskli slzy. Viem, že ma miloval a ja som si jeho lásku nezaslúžila. Napriek tomu pre mňa znamenal tak veľa. Zodvihol sa od stola, zaplatil účet, hoci vždy som to robila ja, a stratil sa v rušnej parížskej uličke.

***

     Po rozchode s Alexom som usúdila, že je čas vrátiť sa k Benitovi. Dosiahla som úspech v kariére, vedela som sa o seba postarať, no nie som si istá, či som našla samú seba.

     Zvítanie s mojou rodinou bolo pokojné a tiché. Objala som svojho muža a syna, ktorý ma nepoznal, pričom moje vnútro kvílilo od ľútosti, no z oka mi nevypadla ani slza.

„Tak si späť,“ skonštatoval Benito.

„Áno, a už nikdy vás neopustím.“

     Pod záplavou sentimentality som zatúžila pomilovať sa so svojím mužom. Zostarol a na tvári mu pribudlo pár vrások, ale stále to bol môj šarmantný favorito. Chcela som, aby si ma zobral presne tak, ako to vedel iba on, nežne, s láskou a pozorne. Presne tak to aj urobil. Hladil ma ako malý zajačik, bozkával ako zamilovaný tínedžer a zasúval pomaly, neisto, ako keby nevedel, či je to tak správne. Roky sme sa nemilovali a on musel tušiť, že som vystriedala viacerých mužov. Neviem, ako to bolo s ním, no v semenníkoch sa mu nahromadilo toľko semena, ako keby nemal sex celú večnosť. Pýtať sa ho, či mi bol verný, som pokladala za pokrytecké, preto som to radšej nechala tak. Prvýkrát po rokoch a vášnivých nociach som sa dokázala urobiť pri pomalom láskavom sexe. Benito si ustarostene prezeral moje ubolené telo, ale na nič sa nepýtal.

„Som rád, že si späť. Chýbala si nám,“ zašepkal, keď sa do mňa urobil.

     To bolo ale iba zahrievacie kolo. Benito ma prekvapil, keď pustil o niečo drsnejší rok, previazal mi oči šatkou a priviedol ma k vrcholu úžasným orálnym sexom. Keďže ženský klitoris bol stvorený bezpochyby pre jedinú vec, a teda prinášať žene rozkoš, môj manžel to patrične využil. Vedel, že si vyžaduje jemné zaobchádzanie. Pod kĺzavým dotykom jeho jazyka sa začal zväčšovať. Presne tak, aj my ženy máme niečo podobné ako mužská erekcia. Po krátkom maznaní sa z klitorisu presunul k môjmu lonu. Niekoľko bozkov venoval vnútornej strane stehien až sa napokon znova vrátil k „lotosu“. Hral sa s ním jazykom, pričom rukou dráždil pošvu. Bola som presvedčená, že to musel niekde trénovať, ale v tom okamihu som nechcela na to myslieť. Následne vložil dva prsty dnu a neviem, ako sa mu to podarilo, ale on skutočne nahmatal ten tajomný fliačik, známy ako bod G. Jemne pritlačil a reakcia nenechala na seba dlho čakať. Presne toto som celý ten čas hľadala a pritom to bolo také jednoduché. Vzájomná stimulácia klitorisu a bodu G ma priviedla k tak dokonalému orgazmu, že sa stal pre mňa drogou. Kričala a vzdychala som od slasti. Po dosiahnutí vrcholu som sa schúlila Benitovi v náručí a on žiaril spokojnosťou.

***

Svoj horúci životný príbeh vám píšem z nemocnice, pretože krátko po návrate k manželovi som mala autonehodu. Žiadne obavy, ja sa z toho vylížem! Spomínam to najmä preto, lebo práve tu sa stretli moji osudoví muži. Alex sa dozvedel o nehode, ktorá sa mi stala, a prišiel ma navštíviť. Už ako ženatý a slušný chlap. Zarmútilo ma, že sa tak ponáhľal vziať si tú druhú ženu. Do nemocnice prišiel aj s ňou a na chodbe sa zoznámili s Benitom.

Stáli tam pri mojej posteli všetci traja. Žiadostivo som si obzerala Alexov dokonalý zadok, krásne prsia jeho manželky, ale najväčšiu radosť mi aj tak robili oči môjho dokonalého muža.

     Je nutné k tomu dodať niečo viac? Snáď iba to, čo už bolo toľkokrát povedané, že šťastie sa ukrýva v maličkostiach. Trvalo mi dlho, kým som to pochopila, ale vďaka za všetky tie zážitky, ktoré ma nakoniec aj tak doviedli naspäť do Benitovej náruče.

     Popri móde sa venujem aj seminárom, ktoré majú zlepšiť sexuálny život partnerov. Iste, možno nie som tá najkompetentnejšia osoba, pretože by som klamala, keby som tvrdila, že mi narástli anjelské krídla, ale aspoň som úprimná. Pokušenie je všade okolo nás. Je ale dôležité, akú príchuť mu dáte. Ja som vždy nenávidela kyslú chuť babičkinej strukovej polievky. Ak niekedy dostanem chuť opäť si zbaliť kufre a odísť od rodiny, uvarím si ju. To mi pripomenie, ako chutí odlúčenie.

     Nuž áno, Stela Borová Rossi pochopila, kde je jej miesto a čo je to šťastie. Lenže to býva vrtkavé a svet ponúka toľko príležitosti.

produkty-pre-zeny

produkty-pre-muzov_1