Erotická poviedka: V zajatí objatí (časť ôsma) Hra začína

     S Alexom sme sa stretli pred hotelom, kde sa mala konať párty. Obliekla som si dlhé červené šaty s hlbokým výstrihom. Vlasy som si vyčesala dohora.Zvláštnu pozornosť som venovala líčeniu, najmä očiam a perám.

     Bol neodolateľný, tajil sa mi z neho dych. Vybraný smoking mu padol ako uliaty.

„Vyzeráš nádherne,“ zalichotil mi.

„Ani ty na tom nie si najhoršie,“ vtipkovala som.

     Usadili sme sa k stolu a ja som mu vysvetlila, že sme na párty, ktorú organizujú významní ľudia z módneho priemyslu.

„Takže sa nejako angažuješ v móde?“ zaujímal sa.

„Áno, trochu.“

erotický_ román_8

     Objednala som nám pitie a keď dídžej rozprúdil zábavu, vybehla som na parket. O pár minút sa ku mne pripojil, ale nevydržal dlho. Šiel si von zapáliť.

     V dave som uvidela jedného zo svojich nedávnych milencov, tak sme sa začali baviť. Dobre, nezostalo iba pri rozhovore, jednoducho mi strčil jazyk do krku a možno troška odvážnejšie oblapil môj zadok. Takto nás uvidel Alex a tváril sa urazene.

„Krucinál, prečo si ma sem pozvala? Kto je ten chlap?“

„Zlatko, nepreháňaš to? Si na skvelej párty, tak sa bav! Nie som predsa tvoja partnerka! Jednoducho si vyber nejakú ženskú a pokojne jej strč aj ty jazyk do krku.“

„Čo keď som si vybral teba?“

„V tom prípade by si sa mal začať správať ako chlap.“

„Tiež mám rád zábavu a omakávanie dievčat, ale nemusím sa pozerať, ako sa ti tu niekto pokúša dostať pod šaty,“ nahneval sa a odišiel.

     Mohla som nad ním mávnuť rukou a nájsť si iného, ale ja som chcela len jeho. Niečo neopísateľné ma k nemu priťahovalo. Na druhý deň som mu zavolala. Nezodvihol ihneď, ale z jeho hlasu som mala pocit, že na môj telefonát čakal. Dohodli sme sa, že nasledujúci víkend strávime na mojej chate. Tam som totiž mala pripravené všetko k tomu, aby som mu objasnila, ako by to mohlo medzi nami fungovať.

„Ty si naozaj myslíš, že mám záujem sa s tebou znova stretnúť?“ skúšal hrať dotknutého.

„Poď so mnou na tú chatu, je to iba jeden víkend, a potom sa rozhodneš.“

     Rátala som s tým, že sa mu nebude páčiť, čo tam uvidí a na čom sa tam dohodneme, ale musela som to skúsiť. Krátko po príchode sme sa spoločne navečerali a potom prišla moja známa Nina.

„Kto to je? Myslel som, že budeme sami,“ zaprotestoval.

„Chcem, aby si sa s Ninou predo mnou pomiloval.“

„Čo...čo...čože? Ty asi nie si normálna!“

     Vystihol to celkom presne, ale chcela som si z pozície diváka pozrieť, ako sa miluje so ženou. Keď nie ste priamym aktérom styku, pozeráte sa na milenca celkom inými očami.

„Nechceš?“

„Takže mi dvaja sa milovať nebudeme? Dotiahla si ma sem preto, aby som si to rozdal s touto plavovláskou?“

„Nepredbiehaj!“

     Naznačila som Nine, aby sa zhostila svojej úlohy a on pochopil, že to myslím vážne. Bolo málo pravdepodobné, že pristúpi na túto úvodnú pasáž mojej hry, ale nakoniec sa nechal nahovoriť. Nina sa mu páčila. To bolo dobré znamenie a prvý krok k tomu, aby sa stal mojím TOP milencom.

     Nina stavila na nenáročnú, ale mimoriadne intímnu polohu, známu ako lotosový kvet, čo bolo výborné, pretože som s tým mohla ďalej kalkulovať. Pozorovala som Alexa, najmä to, ako si poradí s úzkym partnerským objatím, vzájomným maznaním, očným kontaktom a bozkami.

Sedel v uvoľnenom tureckom sede, Nina si mu sadla do lona a prekrížila si za jeho chrbtom nohy. Bolo príjemné sledovať, ako sa dopĺňajú a kontrolujú si navzájom intenzitu vniknutia. Aj keď sa zdalo, že by mohla byť Nina dominantnejšia, Alex sa nechcel nechať podriadiť.

„Dosť, stačí!“ zastavila som ich krátko pred vyvrcholením, ale im sa nechcelo od seba odtrhnúť.

„Nina, ďakujem, môžeš ísť,“ zvýšila som hlas a ona pochopila, že je skutočne čas ukončiť to.

Alex zvraštil obočie a ešte niekoľko minút zostal sedieť na zemi, aby lapil dych.

„To si nás nemohla nechať to dorobiť?“

„Nešlo mi o vaše potešenie, len som chcela vidieť, ako ti to ide.“

„A? Si spokojná?“

„Krásny pohľad, ale takto sa mi dvaja milovať nikdy nebudeme.“

„Prečo zase?“ rezignovane sklonil hlavu.

„Môžeš sa stať mojím maznáčikom, budem ti kupovať drahé dary, ale v posteli nehu odo mňa nečakaj. Poď, ukážem ti, ako to bude fungovať medzi nami dvoma.“

     Vzala som ho do spálne, ktorá bola zariadená presne podľa mojich špeciálnych predstáv. Nevedela som, ako bude Alex reagovať, ale v prvej skúške obstál, preto som dúfala, že by sa mohol chytiť. Tiež som vedela, že jeho túžba vyspať sa so mnou je obrovská. Čierno-červený kožený dizajn izby ho neodradil, čo bolo dobré znamenie. Ani niekoľko erotických pomôcok rozhádzaných okolo mu nenahnalo do očí hrôzu.

„Máš to rada drsne? Si domina?“ opýtal sa celkom pokojne.

„Chcel by si byť mojím otrokom?“

     Neviem presne, čo si pod tým predstaviť, ale môžeme to skúsiť.

„Si ochotný niečo pretrpieť? Nebojíš sa bolesti?“

„A mal by som?“

     V tej chvíli som to už ale nevydržala, vošla som mu rukou do rozkroku a pevne uchopila jeho gule. Ticho zasyčal a chcel niečo povedať, ale zakryla som mu ústa.

„Vyzleč sa,“ zavelila som a on si obratne uvoľnil nohavice. Snažil sa ma pritlačiť k stene a prevziať iniciatívu, ale takto sa mi to nepáčilo. Dala som mu facku. Zostal zarazený, ale behom niekoľkých sekúnd mi to vrátil. Prešla som mu jazykom po krku a skončila na jeho ústach. Vášnivo som ho pobozkala, zaryla nechty do jeho chrbta a vyhrnula si šaty. Jeho úd bol v pozore. Oblizla som si prst, prešla po vlastnej vagíne a potom mu dovolila, aby sa do mňa napasoval.

     Keď mi žiadostivo siahol na prsia, odsotila som ho a silno tľapla po zadku.

„Nedala som ti dovolenie, chápeš?“

„Áno, pani,“ zašepkal vzrušene.

„Poď, teraz vzdaj hold každému centimetru môjho tela.“

     Začal ma vášnivo bozkávať na šiji, prsiach aj stehnách. Keď už som viac nemohla vydržať tú horúčavu, tak som mu dovolila do mňa znova vniknúť. Vyvrcholil skôr ako ja, preto som ho musela potrestať. Zhodnotila som, že horúci vosk na jeho bradavkách by mal ako varovný signál stačiť.

     Mohol utiecť, ale nespravil tak. Od bolesti zatínal zuby, no keď utrpenie pominulo, priviedol ma k vrcholu vášnivým hryzkaním mojich pŕs a hladkaním stehien.

„Tak ako? Môžem s tebou rátať, alebo to nie je nič pre teba?“ opýtala som sa ho na druhý deň pri raňajkách.

„Ak som to správne pochopil, náš vzťah bude fungovať tak, že ja ťa budem zbožňovať a ty ma ponižovať. Platí to iba za dverami tvojej hriešnej spálne alebo aj mimo nej?“

„Nečakaj odo mňa zaľúbené bozky na verejnosti, musíš sa zmieriť so svojou podriadenou rolou,v opačnom prípade nechaj tak.“

     Neviem prečo, ale Alex do toho šiel. Možno ho už nudil jeho doterajší sexuálny život a zatúžil skúsiť niečo nové, alebo som ho snáď zaujala. Jednoducho tu bol pre mňa, a tak sa stal pánom mojej vagíny opäť iba jeden muž.

produkty-pre-zeny

produkty-pre-muzov